Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dieta BOX

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

l4ginstynkt
  • Użytkownik
  • 2 postów
0
Neutralna

Napisano 6 dni temu

Dieta BOX

Witam serdecznie,

Nowy rok wystartował już jakiś czas temu  więc postanowiłem wdrążyć swoje postanowienie - Dieta + Siłownia.

Kilka razy podchodziłem już do tematu z dłuższym zapałem czasem z krótszym...

Ostatni zapał był rok temu gdzie zamówiłem sobie dietę + plan treningowy z Trenuje.pl i wszystko było fajnie - efekty dość szybkie itp. Niestety zapał przeszedł  (wymówka) moim zdaniem zniechęciło mnie przygotowywanie posiłków które nie były również jakieś smaczne bo i kucharz ze mnie żaden :) ale najbardziej zniechęcił mnie czas poświęcony na przygotowanie tego wszystkiego.

Obecnie chciałbym  wziąć plan treningowy  od nich bądź tego pokroju serwisu + dietę pudełkową.

Pytanie jest następujące:

Jaką kaloryczność wybrać, tu gdzie chcę zakupić dietę jest taka

(standard) - 1200 / 1500 / 1800 / 2000 / 2500

(sport) - 3000 / 4000

Dodam, że trochę się zapuściłem i chciałbym sporo zrzucić

mam 30 lat, wzrost 180, waga 96kg

Chciałbym  chodzić 3 razy w tygodniu na siłownię  z naciskiem na treningi poprawiające kondycję.

z góry dziękuję

Piona!

• 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2109 postów
320
Wyśmienita

Napisano 6 dni temu

Re: Dieta BOX

Dieta "pudełkowa" tj catering?

Ogólnie nie kupowałbym żadnej diety tylko robił zmiany w dotychczasowym odżywianiu. Na początku wystarczy wywalić słodycze, słodkie napoje i fastfoody byle byś w zamian ich niczego nie dokładał i efekt będzie.

• 0

l4ginstynkt
  • Użytkownik
  • 2 postów
0
Neutralna

Napisano 6 dni temu

Dieta "pudełkowa" tj catering?

Ogólnie nie kupowałbym żadnej diety tylko robił zmiany w dotychczasowym odżywianiu. Na początku wystarczy wywalić słodycze, słodkie napoje i fastfoody byle byś w zamian ich niczego nie dokładał i efekt będzie.

Tak chodzi mi o dietę - catering. To już przesądzone, że catering zamówię tylko jaka kaloryczność?

• 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2109 postów
320
Wyśmienita

Napisano 6 dni temu

Ciężko powedzieć, szacunkowo będzie to gdzieś 2500-3000. Wiadomo że im mniej tym pewniej i szybciej waga będzie spadała, ale nie sztuką jest się głodzić, po za tym za mało kcal prócz tłuszczu organizm zjada mięśnie w dużej ilości.

Użytkownik faluś edytował ten post 6 dni temu

• 1