Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta BOX


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

l4ginstynkt
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta BOX

Witam serdecznie,

Nowy rok wystartował już jakiś czas temu  więc postanowiłem wdrążyć swoje postanowienie - Dieta + Siłownia.

Kilka razy podchodziłem już do tematu z dłuższym zapałem czasem z krótszym...

Ostatni zapał był rok temu gdzie zamówiłem sobie dietę + plan treningowy z Trenuje.pl i wszystko było fajnie - efekty dość szybkie itp. Niestety zapał przeszedł  (wymówka) moim zdaniem zniechęciło mnie przygotowywanie posiłków które nie były również jakieś smaczne bo i kucharz ze mnie żaden :) ale najbardziej zniechęcił mnie czas poświęcony na przygotowanie tego wszystkiego.

Obecnie chciałbym  wziąć plan treningowy  od nich bądź tego pokroju serwisu + dietę pudełkową.

Pytanie jest następujące:

Jaką kaloryczność wybrać, tu gdzie chcę zakupić dietę jest taka

(standard) - 1200 / 1500 / 1800 / 2000 / 2500

(sport) - 3000 / 4000

 

Dodam, że trochę się zapuściłem i chciałbym sporo zrzucić

mam 30 lat, wzrost 180, waga 96kg

Chciałbym  chodzić 3 razy w tygodniu na siłownię  z naciskiem na treningi poprawiające kondycję.

 

z góry dziękuję

Piona!

 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta BOX

Dieta "pudełkowa" tj catering?

 

Ogólnie nie kupowałbym żadnej diety tylko robił zmiany w dotychczasowym odżywianiu. Na początku wystarczy wywalić słodycze, słodkie napoje i fastfoody byle byś w zamian ich niczego nie dokładał i efekt będzie.


  • 0

l4ginstynkt
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta BOX

Dieta "pudełkowa" tj catering?

 

Ogólnie nie kupowałbym żadnej diety tylko robił zmiany w dotychczasowym odżywianiu. Na początku wystarczy wywalić słodycze, słodkie napoje i fastfoody byle byś w zamian ich niczego nie dokładał i efekt będzie.

 

Tak chodzi mi o dietę - catering. To już przesądzone, że catering zamówię tylko jaka kaloryczność?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta BOX

Ciężko powedzieć, szacunkowo będzie to gdzieś 2500-3000. Wiadomo że im mniej tym pewniej i szybciej waga będzie spadała, ale nie sztuką jest się głodzić, po za tym za mało kcal prócz tłuszczu organizm zjada mięśnie w dużej ilości.


Użytkownik faluś edytował ten post Ponad rok temu

  • 1

beauty_beast
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta BOX

Jeśli catering to polecam " Dieta To Podstawa" jesli jesteś z Wwy, jeśli inne miasto to "Pan Dieta". Mają diety typu "Sport"2500kcal z 6scioma posiłkami i dietę 3000kcal w ktorej jest 7 posiłków.

Na 2000kcal jest 5 zestawów. Bardzo dobre jedzonko i cena tez konkurencyjna, ważne, jeśli planujesz na dłużej.

Ktoś mi to polecił na innym forum, sprawdzone, to podaje dalej.

Nie trzeba się zastawiać co, ile, robić zakupów, nic też sienie marnuje itd. Rano dostajesz zestaw na cały dzień i masz przynajmniej kwestię jedzenia z głowy.


  • 0

karolina.j.n
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta BOX

Ja korzystam z diety pudełkowej od Suvibox [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Na ich stronie mają szeroki wybór diet uwzględniając kalorykę, jakieś nietolerancje albo wykluczenia z diet w tym dieta vege. Z cateringiem dużo łatwiej jest dbać o to, żeby zjadać tyle kcal ile trzeba, a poza tym jak ktoś pracuje i ma inne obowiązki to dużo łatwiej jest panować nad tym wszystkim, gdy ktoś dostarcza Ci smaczne posiłki z dostawą pd same drzwi :D


  • 0

Markusha
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta BOX

Wybierać suplementy diety powinien tylko lekarz, a nie twoja dziewczyna, przyjaciel, znajomy, itp. Ale można zarobić dobry dodatek grając w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] dobre gry online. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024