Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fit Smieszek - DT


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
571 odpowiedzi w tym temacie

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

TRENING A - 37 minut, przerwy między super-seriami 1,30 minuty.

                                                           I SERIA       II SERIA      III SERIA      IV SERIA

  1. Przysiad tylni                                  6                  10                8               6
  2. Przysiad z hantlami                        20                 25               23           17

 

 

  1. MC na prostych nogach                   6                   6                  7              6
  2. Wykroki z hantlami                           20                 16               16            18

 

 

  1. Wspięcia na palce ze sztangą          10                   10                 10
  2. Ośle wspięcia                                   20                   20                 20

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

1 maja 2017 

 

 

 

Witam Was w maju!! :)

 

Maj to mój ulubiony miesiąc.. W tym roku coś pogoda niezbyt ciekawa, ale i tak maj to taki miesiąc przypominający o lecie, wakacjach, ciepełku i słoneczku.. Przede wszystkim także ostatni dzwonek to zaczęcia redukcji i robienie ''formy na lato''  :lol: . W maju mam także urodzinki, no i powiem szczerze, że z roku na rok już tak się nie cieszę jak kiedyś, bo robię się coraz to starsza  :dizzy: No ale nic, przejdźmy do treningu :P 

Nie ma, że święto, nie ma, że ''chcę odpocząć'' trza zapie*lać  :weight_lift:

Dzisiaj mam zamiar jeszcze dodać aero, ale to może wieczorkiem. 

 

 

TRENING B - 50 minut

 

                                                                      I seria     II seria        III seria          IV seria

  1. Wyciskanie sztangi leżąc                        10              10             10                  8
  2. Rozpiętki hantlami                                   22              20                17             15

 

  1. Wąskie wyciskanie sztangi                       7                7                8                 6
  2. Francuskie wyciskanie hantla                15               15               15              15

 

  1. Uginanie sztangi stojąc                           9                7               6
  2. Uginanie ch. młotkowy                           25              25             20

 

 

+ BRZUCH

 

I    seria     15   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO

II   seria     20   powtórzeń    ROSYJSKIE OBROTY
III  seria     15   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO
IV  seria     20   powtórzeń    ROSYJSKIE OBROTY

V  seria      13   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

2 maja 2017 

 

 

 

Wpisuje ten dzień z lekkim opóźnieniem(był wczoraj :) ) .. Miałam się odezwać, lecz jak to w ''majóweczkę'' goście przybyli i nie było czasu :P 

 

Od razu wyprzedzam pytania. 

1) nie czituje

2) nie podjadam

3) regularnie ćwiczę

 

Ja to jednak mam samozaparcie  :new_russian: 

 

No i sesyja tabaty poszła extra. Powoli wyczuwam głód, po prostu chce mi się jeść.. Nie czituje od miesiąca. Nie wiem jak ja to zrobiłam i stwierdziłam, że jedzenie czegokolwiek siedzi w psychice. Da się wytrzymać bez czitowania.. i to tylko psychika nam mówi ''weź to i zjedz'' :D Ja jednak się nie daje. Być może coś więcej zjem w urodziny, które już są za 7 dni  :buja_w_oblokach: 

Teraz tabata:

 

RANO                              2,30 minuty

PO POŁUDNIU                2,00 minuty

WIECZÓR                       2,00 minuty

______________________________________

RAZEM                           6,30 minuty


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

3 maja 2017 

 

 

Witaam! :)

 

Trochę spraw przed treningiem. 

Pierwsza sprawa to zaczynam odczuwać powoli wieczny głód. Nie wiem być może przez to, że już od miesiąca trzymam się jednej kaloryki, nie podjadam i nie zawyżam. I być może organizm zaczyna spalać fat i to tak wygląda.. A być może metabolizm jest nakręcony i to tak musi być.. 

Druga sprawa chciałabym wiedzieć jak wygląda Wasze zdanie na temat posiłku po treningowego w czasie trenowania gęstości, redukowania na LC. Jak przyspieszyć efekt itp. Czy samo białko, czy B+T. Tak to przed treningiem z rana zjadałam porcję masła, potem tak samo. A dzisiaj walnęłam kostkę twarogu :D Ww okołotreningowo u mnie odpada bo potem śpię. :(

Trzecia dodaje sesję tabaty w tygodniu.. Aeroby to tylko w postaci spacerowania

Czwarta czuje się zajefajnie, nie odczuwam spadków energii, siły, więc trenuje dalej. Planem jadę od 17 kwietnia czyli na ten dzień coś koło 2 tygodni. Mój cel to 8-12 tygodni..  :stuart: 

Piąta rozmyślam nad dodaniem też zamiast jednej sesji to 2-3 na brzuch. Dobry pomysł?


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

TRENING C - 40 minut, przerwy między seriami 1,30 minuty.

 


                                                                            I seria            II seria               III seria                 IV seria

  1. Wycisko-podrzut sztangą                               6                  6                           6                          6
  2. Wyciskanie hantli stojąc                                 25                20                         20                       15

 

  1. MC klasyk sztangą                                         8                    8                         6                          6
  2. Wiosłowanie sztangą                                      5                   5                          5                          4

 

  1. Szrugsy sztangą                                            10                 10                        10
  2. Wznosy w przód hantlem                              20                  20                        15

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
Ja na redukcji po treningu jem normalny zbilansowany posilek :) bialka, wegle, tluszcze. Lecz juz nie tak jak na masie ze jadlo sie np zelki lub ciacho, teraz jedyne cukry proste po treningu to owoc
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Dzięki Jasiu22 :) Ja na ten czas spróbuje teraz samo B a po jakimś czasie WW. No i ogólnie do dupy pogoda teraz to siedzę i tylko czytam te moje bzdety o treningach i dietach :D I naszło mnie na CBL.. Warte to ? [Carb Back Loading]


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
U mnie podobnie, tez slaba pogoda, nie ma co robic czekam wiec na trening :) a od rana czytalem biografie starych kulturystow. Polecam tez materialy na yt zapytaj trenera gdzie przeprowadzaja wywiady ze znanymi kulturystami. Co do CBL niech wypowiedza sie lepsi ode mnie :)
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

5 maja 2017 

 

 

 

Witam :)

 

Wczoraj dzień wolny od interwałów i tych innych dupereli.. Po prostu, by tak odpocząć przed treningiem nóg - wydaje mi się, że to dobry pomysł, by mieć taki dzień OFF od czegokolwiek przed trenowaniem dolnych partii ciała :) Jednak wczoraj porozciągałam się z 5 minut i trochę pospacerowałam.

 

No i dzisiaj z rana walnęłam taki trening, że głowa mała :D Mimo iż powtórzeń nie jest więcej/mniej niż zawsze ale zwiększyłam tempo w wykonywaniu powtórzeń i poszło mega :D Jestem zadowolona. Nie czituje od miesiąca(!!!), no i mam urodzinki za 5 dni.. Myślę czy sobie nie walnąć takiego reefed'a :)

No i jutro z chęcią walnę tabatę ! :)

 

TRENING A - 43 minut, przerwy między super-seriami 1,30 minuty.

                                                             I SERIA       II SERIA      III SERIA      IV SERIA

  1. Przysiad tylni                                  10                10              8                    6
  2. Przysiad z hantlami                        20                20              15                 15

 

 

  1. MC na prostych nogach                6                   7                  7                 6
  2. Wykroki z hantlami                       20                 16               18                16

 

 

  1. Wspięcia na palce ze sztangą     10                   10                 10
  2. Ośle wspięcia                              15                   15                 15

BRZUCH

I    seria     15   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO
II   seria     15   powtórzeń    ROSYJSKIE OBROTY
III  seria     15   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO
IV  seria     10   powtórzeń    ROSYJSKIE OBROTY


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
Dzisiaj dieta
Przed treningiem ; kawa z kakao + plaster masła(20g)
Po treningu ; 100g wątróbki wieprzowej, miseczka kapusty kiszonej
Posiłek 1 ; 140g sera żółtego Gouda, 50g koncentratu pomidorowego
Posiłek 2 ; 200g ziemniaków
Posiłek 3 ; 5 jaj ugotowanych na twardo, ogórki kiszone

Dodaję fotki :)


Użytkownik aniajlover edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

6 maja 2017 

 

 

 

Witam Was! :)

Dzisiaj sobota, dla niektórych dzień wolny, dla niektórych czas sprzątania etc.. Długo by wymieniać co człowiek robi w zwykłą sobotę :D 

Ja dzisiaj musiałam wysprzątać cały dom(jak to kobieta :P ) No i do tego poszła tabata... Z własnego doświadczenia mogę szczerze powiedzieć, iż hm. JAKIKOLWIEK trening/aktywność po ciężkim treningu nóg(UH!) to G Ł U P O T A:lol: Jednak ja jestem do wszystkiego zdolna.. :whistle: Ale na drugi raz już tak więcej nie postąpię :) Szło ciężko, ale zrobiłam i nawet zadowolona jestem  :yes Także tak:

TABATA  - dzisiaj poszło (aż!!!) 9 minut.  :cry: Oczywiście rozłożone  w czasie, bo na raz to wątpię bym dała radę. Ledwo jedną sesję wytrzymuje i jak najwięcej udało mi się wytrzymać 2,30 minuty.. Ale już 9 minut jest! Tabata jeszcze w formie przysiadu daje mocno w kość, a po całym dniu to już nie ma nawet o czym mówić. Tylko kocyk, herbatka, PCet i relaxxx  :lol: A jutro znów z rana trening ---> klatka+triceps. Sylwetka pomału się kształtuje, postaram się w najbliższym czasie strzelić parę fotek. 

No i ze względu na moje urodzinki szykuje się na małe co nieco z dodatnim bilansem kalorycznym..Co polecacie? :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

DIETKA Z DZISIAJ :

 

Przed śniadaniem : kawa z kakao

I śniadanie            : mój omlet (pietruszka,4 jaja, 20g smalcu,przyprawy)

Obiad                    : 200g ziemniaków, 200g żołądków z kurczaka

Po obiedzie :D       : 100g sera żółtego Gouda, 20g koncentratu pomidorowego

Kolacja                  : 100g łopatki wieprzowej, 80g koncentratu pomidorowego

 

OMLET 

 

Hmm.. Co do diety, trochę płaczę przez wielgachne(jak dla mnie) ograniczenie tłuszczu.. Stosunek BT - 1:1.. Kiedyś to szło i smalcu na kolację i więcej w dzień nawet.. I innych tłuszczy.. A teraz to trzymam się sztywno tej proporcji... 

 

Następna sprawa - chyba przechodzę jakąś depresję.. Ciągnie mnie do (?!?!!) słodyczy.. :( Co ja nigdy na nie chęci nie miałam, nie jem ich od 4-5 lat.. A tu nagle takie BOOM !! Pewnie gdybym nie miała tak silnej woli, parę dni wcześniej pewnie rzuciłabym się na te wszystkie czekolady i pączki co goszczą u mnie standardowo w domu.. Eehhh.. Ale jednak dobrze jest mieć tak silną wolę.. Chociaż się nie podjada :)

 

Bynajmniej teraz nie przekroczyłam nawet swojego zapotrzebowania kalorycznego, jadę nawet na mniejszych kaloriach ale czuje się OK. Mam nadzieję, że jak walnę więcej kalorii w urodziny to przejdą te wszystkie ochotki na słodkie i inne potrawy :) Bo jakby nie było, nie ładuje od (!) miesiąca! :D


Użytkownik aniajlover edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

7 maja 2017 

 

 

Witam Forumowiczów! :)

 

Wczoraj chyba (chyba na pewno!!) przygrzałam z tymi przysiadami w formie tabaty, bo w nocy piekły mnie chyba wszystkie mięśnie dolnych partii ciała! :D Pupa też dostała, a wszystko tak w 40-50% czuje dzisiaj. Jest moc, Ania dała czadu  :zorro: .

 

No cóż.. A dziś.. Wstałam chcąc nie chcąc zrobiłam te pomiary, fotki.. No i .. No i motywacja ojjj wzrosła!!  :stuart: W pomiarach nie ma żadnych wielkich zmian, trochę poszło w górę trochę w dół, kwestia góra 1 CM. Także nie widzę nic w tym specjalnego, bo wiadomo dochodzi woda itede. Waga też poszła w górę o 0,5 KG. No niestety nic stwierdzić nie mogę, albo to woda, albo gubię FAT i robię MUSCLE  :weight_lift: 

Zdjęcia.. Ojj zdjęcia są mega, :shock:  Miesiąc temu nie było tak extra jak w tym. Modlę się, żeby tylko szło tak dalej dobrze jak idzie teraz :) Jak się człowiek dopatrzy to nawet widać, jak żyłki chcą powoli przedrzeć się przez skórę  :lol: 

 

No i z tak emocjonującego ''pomiarowania'' siebie wskoczyłam w strój sportowy i zrobiłam trening.  :yes  Miałam robić dziś także brzuch, ale zrobię go na następnym. 

 

TRENING B - 40 minut

                                                             I seria     II seria        III seria          IV seria

  1. Wyciskanie sztangi leżąc               10             10               10                  9
  2. Rozpiętki hantlami                         25             25               17                  15

 

  1. Wąskie wyciskanie sztangi               8             8                 8                    8
  2. Francuskie wyciskanie hantla         15           12               14                   12

 

  1. Uginanie sztangi stojąc                  8                7                7
  2. Uginanie ch. młotkowy                 40              40              40

 

Dziś w Wyciskaniu Sztangi dwie serie poszły leżąc na ławce poziomej, dwie ostatnie dałam po skosie ;)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
Dawaj zdjecia w takim razie :)

Użytkownik Jasiu22 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

No miałam w planach dodać, tylko musiałam chwilę odsapnąć, zjeść potreningówkę i takie tam :D


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
Uda to masz solidne :D jest dobrze ale musi byc jeszcze lepiej do wakacji powinien brzuch juz byc zarysowany ladnie :)
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
No ja ogólnie zawsze byłam masywna kobitka :) sylwetkę mam po mamie :D
Postaram się do sezonu wakacyjnego wyrobić extra ciałko, choć nie powiem presja jest, bo już mało czasu zostało.. no i nie wiem jak postąpić w urodziny :( czy całkowicie się "oddać" kaloriom, czy jednak zastosować lekką nadwyżkę.. Chyba tylko jeden posiłek dołoże ;)
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
U mnie tez redukcja w toku, nie chce znowu spasc na sile na razie sie trzymam jakos :D -8 kg RAMPA na poczatku sila poszla ale teraz juz nie chce i utrzymuje sie, walka teraz zeby nie spadala juz :) na razie tez sylwetka wakacyjna nie jest wiec walczymy razem :) w urodziny sobie pozwol, w koncu raz do roku taki dzien. Najwyzej mozesz dac ze 2 sesje cardio np rano i wieczorem a w dzien z rodzina i przyjaciolmi pojesc jak nalezy - takie moje zdanie :D
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
O to widze nie jestem sama :) chociaż u mnie bardziej to gęstość, redukcja - gubienie kg to raczej nie w moich planach :D
Co do Rampy, lubię ten "sposób" trenowania, extra jest. U mnie też przy drugim podejściu trenowania nią dopadło mnie jakieś przesilenie i musiałam zrezygnować, no i przeszłam na gęstościowy ;)
Hm co do treningu planuje cały dzień tabate lub jakis inny interwał, wydaje mi się, że moje planowane 2ooo kcal nie jest za dużym skokiem kalorii :D
A muszę przyznać, że psychika juz dostaje po dupie (chyba), odczuwa te "braki" w kaloriach. Już chodzę głodna od paru dni, spać tez nie mogę bo tylko lodówka mi w głowie :D ciekawe zjawisko jak organizm reaguje na jedzenie. Pewnie po fakcie wszystko się unormuje :D
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

9 maja 2017 

 

 

Siemkaa! :)

Wczoraj przyznaje się bez bicia przeleżałam cały dzień, nic sensownego nie zrobiłam...  :hope: Miałam walnąć jakieś aeroby czy cokolwiek, ale nie byłam w stanie.. Codziennie chyba nie potrafię (na tym etapie) trenować. Zostanę przy  max. 2 dniach OFF'a :)

 

Dzisiaj już po szkole trening zrobiony. Co do treningów, to nie odczuwam spadków siły, spadków energii czy czegokolwiek. Jedyne co zauważyłam to od paru dni mam wilczy apetyt no ale cóż trzymam się 1700 kcal non stop a widzę, że organizmowi to chyba mało i wyłapuje te braki. Jednak już jutro coś sobie więcej podchapne. No i pytanie do Was. Mam dwie opcje do wyboru :

1) całkowicie '''oddać'' się kaloriom i jeść cały dzień ile wlezie

2) zrobić lekką nadwyżkę, np. dołożyć 1000-2000 kcal MAX! Myślałam też nad jednym posiłkiem rozłożonym na cały dzień. Wtedy wyszła by ta nadwyżka jakieś -/+  400 kcal. 

Mam nadzieję, że pomożecie :D

No a teraz wrzucam trening. 


Użytkownik aniajlover edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024