Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fit Smieszek - DT


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
571 odpowiedzi w tym temacie

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Porozciągać się porozciągam :) Haroldek właśnie ostrzegał, że ten trening gęstościowy daje po zadzie :D No i w zasadzie temu planowi treningowemu to dużo brakuje do takiego prawdziwego treningu na gęstość :) 

Jutro w planach Klatka+triceps+biceps.. Czyli z tego co rozumuje to dojdą jeszcze DOMS'y na cyckach i ogólnie górnej części ciała  :lol:


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
Fajny podzial :) ciekawe jak z sila bedzie przy tym planie... partia 1 raz w tygodniu z tego co widze duza ilosc powtorzen lecz na bazowych niskie hmm ciekawie :D czekamy na relacje :)
  • 0

Maly Koksik

Maly Koksik
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2904 postów
  • Pomógł: 104
258
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Mazowieckie,Siedlce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka glownie klasyczna, sporty silowe
  • Staż [miesiące]:kto by to liczyl
  • Wzrost [cm]:180cm
  • Biceps [cm] :43,5cm
  • Klatka piersiowa [cm]:118cm
  • Pas [cm]:78cm
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:nie wiem ale malo
  • Wyciskanie [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Martwy ciąg [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Waga [kg]:75 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
Organizm się przyzwyczai lub nie ,moim zdaniem za mały staż by robić SS i może dojść do przetrenowania.
  • 0
TRENING CZYNI MISTRZA, CHEMIA CZYNI CUDA!!!!!

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
Jasiu22 - też na początku nie byłam za, ale gdy zaczęłam robić pierwszą superserię no to fajnie to wychodziło i się już jak zwykle nakręciłam haha :D

Maly Koksik - na wszystko jest za wcześnie :) Co do przetrenowania i ogólnie.. Przecie nie będę tego ciągnęła nie wiadomo ile. Może być ciężko ale liczę, że będzie ok ;)
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
Tez lubie superserie, mozna sie spompowac dobrze :) zwrocisz troche bardziej uwage na sen, i ogolnie zabiegi regeneracyjne :) jakas kapiel cieplo zimna, spacer, rozciaganie i dasz rade, silna laska jestes, trzymam kciuki! :D
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
Haa dzięki Jasiu22 że we mnie wierzysz! :D sama też się nie poddam :P
Co do zabiegów jasne, trzeba się wspomóc czymś co mogłoby extra zaspokoić układ nerwowy po takim treningu :) może jednak zamiast w czwartek wrócę do suplementacji ZMA dziś.. Jeszcze pomyślę ;)

To widzimy się jutro, po treningu :P
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

19 kwietnia 2017 

 

 

 

 

 

I zaczął się płacz :D 

Kolejny trening, kolejne zmęczenie i już wyczuwam ból :D Ale lubię to :)

Po skończonym treningu, poleciałam od razu do lodówki po plaster masła i porozciągałam się lekko, wieczorem powtórzę :) A po nogach jeszcze dzisiaj odczuwam lekki ból. 

 

TRENING B - 36 minut

                                                                      I seria     II seria        III seria          IV seria

  1. Wyciskanie sztangi leżąc                       7              7                 7                   6
  2. Rozpiętki hantlami                                19            18              15                  15

 

 

  1. Wąskie wyciskanie sztangi                     6             6                6                     5
  2. Francuskie wyciskanie hantla               14              14           15                   15

 

 

  1. Uginanie sztangi stojąc                       6                6               6
  2. Uginanie ch. młotkowy                       20              20             20  

Trening uważam za udany :) 

 

DZISIAJ MENU

 

Przed śniadaniem : kawa z kakao

I śniadanie             : słynny omlet Ani z pietruszką :)

W szkole                : porządny kawał schabu wieprzowego, ziemniaki

W szkole                : kawa

Przed treningiem   : nic

Po treningu            : z 30g masła 82%

Kolacja                   : wątróbka wieprzowa, seler korzeniowy


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

21 kwietnia 2017 

 

 

 

Witajcie! :)

 

Dzisiaj piątek - w piątek lekcje mam do 15.. Masakra jakaś, pytam się kto układał mi plan lekcji?! :D Ale już niedługo mają zmieniać, bo maturzyści odchodzą.. Mam nadzieję, że uwzględnią to by zmienić piątek :) bo osobiście stwierdzam, że cały tydzień wstawać o 5. i siedzenie w tym przypadku w piątek do 15 + potem trening to już dużo, na prawdę D U Ż O ! :D 

 

Wczoraj pomachałam hantlem 7 minut jako aeroby. Nie wiem czy to dużo czy mało, ale wliczam, bo te 7 minut to też coś :) Następnym razem będzie 10 minut :P 

 

Dzisiaj siłówka, jutro interwały cały dzień - tabata  :zorro: Będzie ostro. Mam właśnie zamiar dodać aeroby w formie machania tej hantelki chociaż 2x w tygodniu i to w OFF.. no i 1x w tygodniu tabata rozłożona na cały dzień. Wyjdzie? Mam nadzieję, że tak :)

 

Teraaz trening! :D

 

 

TRENING C - 38 minut, przerwy między seriami max do 2 minut.

 

                                                                            I seria            II seria               III seria                 IV seria

  1. Wycisko-podrzut sztangą                               7                  5                           6                          5 
  2. Wyciskanie hantli stojąc                                 16                20                         20                       20 

 

  1. MC klasyk sztangą                                        5                     5                         5                          5 
  2. Wiosłowanie sztangą                                    6                      6                         5                          3

 

  1. Szrugsy sztangą                                       10                       10                      10 
  2. Wznosy w przód hantlem                          18                       20                      20

 

Micha z dzisiaj ..

Przed śniadaniem : kawa z kakao

I śniadanie            : omlet  :holiday: 

W szkole               : kawa 

W szkole               : dwa podudzia z kurczaka(160g), ziemniaki(100g), pieczarki, koncentrat pomidorowy(30g)

W szkole               : ser żółty(84g)

Przed treningiem  : kawa(sama)

Po treningu           : masło (20g)

Kolacja                  : łopatka wieprzowa(100g), warzywa jakieś :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Te smaki na koncentrat to prosta sprawa: mało węgli i ciągnie do jedzenia ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
Hm no koncentrat extra sprawa. Tak mi podpasował, że dzień bez koncentratu to dzień stracony haha :D
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

22 kwietnia 2017 

 

 

 

Siemka! :)

 

U mnie dzisiaj według planu OFF, lecz ja planuje tabatę! :D Nie ma tak dobrze oj nieee :P 

Takie wnioski z tego tygodnia:

1) dalej nie przyjmuje ZMA, bo hhmm.. Nie wiem dlaczego ale nie mogę po nim spać :D Tracę senność po nich, więc jak na razie odstawiam kompleks ZMA do mojej małej apteczki :)

2) pokrzywa już czas START dzisiaj :)

3) zakwasy po treningu nóg(poniedziałek) utrzymywały się jeszcze do wczoraj.. Z dnia na dzień były coraz mniejsze. 

4) na klatka+biceps+triceps(środa) zakwasy jeszcze odczuwam, powoli schodzą. 

5) po wczorajszym treningu(barki odziwo+plecy) odziwo.. nic nie czuje.. :o No chyba, że pokażą się tak jak po środowym treningu - dzień po :D 

 

 

POMIARY Z DZISIAJ

 

WAGA (na czczo)                    52,8    KG

SZYJA                                      30      CM

BICEPS                                     31     CM

BIUST                                       79     CM

TALIA                                        66     CM

BRZUCH                                 74/76  CM

BIODRA                                     90    CM

UDO                                           52   CM

ŁYDKA                                        31   CM
PRZEDRAMIĘ                             24   CM

 

Z porównaniem do 8 kwietnia, kiedy to ostatni raz wykonywałam pomiary

1) WAGA  wzrosła o 0,4 KG

2) TALIA spadła o 1 CM

3) BRZUCH wzrósł o 1/2 CM

4) UDO spadło o 1 CM

5)PRZEDRAMIĘ spadło o 1 CM

6) SZYJA, BICEPS, BIODRA, ŁYDKA stoją w miejscu :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Olosek
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2749 postów
  • Pomógł: 76
233
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna, kolarstwo, dietetyka, technologia
  • Staż [miesiące]:od września 2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Wyciskanie [kg]:130(zima 2014/15)
  • Martwy ciąg [kg]:195 (zima 2015/2016)
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Cześć Ania! Obejrzałem Twój dziennik i przypomniały mi się lata, kiedy sam chodziłem do szkoły i zaczynałem ćwiczyć, ten początkowy zapał :D Bardzo przejrzyście i świetnie prowadzona relacja, wracam na forum i będę codziennie zaglądał po nowości, powodzenia ! 


  • 0

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA: DZIENNIK TRENINGOWY OLOSEK 

 

W RAZIE PYTAŃ, PORAD ZAPRASZAM NA PRIV

 

POZDRAWIAM


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Cześć Ania! Obejrzałem Twój dziennik i przypomniały mi się lata, kiedy sam chodziłem do szkoły i zaczynałem ćwiczyć, ten początkowy zapał :D Bardzo przejrzyście i świetnie prowadzona relacja, wracam na forum i będę codziennie zaglądał po nowości, powodzenia ! 

 

No no ! Początki zawsze są najlepsze. :P I motywacja jest i widać efeky no i w ogóle :) 

Extra, że się podoba, dzięki Olosek! :) 

 

Powodzenia także :P 


  • 1

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

22 kwietnia 2017 

 

 

 

No i tak oto ja Ania kończę dzisiejszy dzień z moją aktywnością :) Teraz odpalam peceta i jadę z filmami i grami. 

K O N I E C ... na dzisiaj oczywiście :P

 

No poleciałam dzisiaj nieźle, tabata u mnie miała być w planie 1x w tygodniu jak na ten czas. No i zachciało mi się dzisiaj to coś zrobić :D

No  i jeszcze poszło w ramach tabaty  [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - coś takiego tylko ja robiłam to w max'ymalnym tempie, no dobra.. Przez pierwsze 30 sekund starałam się tow wykonywać w max'ymalnym tempie potem to tylko szły przekleństwa i katowanie się tym :D No i do tego jeszcze robiłam wycisko-podrzut. Chyba koniec na dzisiaj, nie chce się zakatować :)

 

RANO TABATA 

Jump & Squat -            1,30 minuty    0 KG

Wycisko-podrzut -        1,30 minuty    9 KG

 

PO POŁUDNIU TABATA

Jump & Squat -            2,30 minuty    0 KG - tutaj to już tak do dupy szło, ale powiedziałam sobie, że się nie poddam :D

Wycisko-podrzut -        1,30 minuty   12 KG

 

RAZEM

7 minut!! 


Użytkownik aniajlover edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

23 kwietnia 2017 

 

 

 

Witam Państwa serdecznie w ten przepiękny niedzielny ranek :)

Obecnie jest godzina 8.50, a ja no cóż.. Już po treningu!!  :weight_lift:  Nie ma, że boli, trza to się robi !  :acute: 

 

Jak na ten czas mogę powiedzieć, że idzie już 2 tydzień katującej gęstości.. Ogólnie jest ciężko, te pierwsze treningi dały w kość, DOMS'y, zakwasy były na poziomie hard chyba... Ale jednak się nie poddałam... Kocham to w sobie, że jak coś postanowię to muszę to zrobić choćby nie wiem co.No i chyba to daje mi też dużą zawziętość do (byle jakiego) treningu, czy planu treningowego. Jest tak to ma być tak a nie inaczej :)

 

Także dzisiaj nóżki na odstrzał poszły. W złotych mam zakres powtórzeń 6-10, w izolacjach nawet 20-wzwyż.. Jednak czasami mi nie wychodzi dobić do 20tki, ale staram się jak mogę, myślę, że nie jest aż tak źle  :yes No i w złotych ciężar na poziomie 60-70%CM, a izolacje 50% CM. 

 

TRENING A - 41 minut, przerwy między super-seriami 1,30 minuty.

NOGI + BRZUCH

                                                   I SERIA       II SERIA      III SERIA      IV SERIA
Przysiad tylni                                  6                    6                 6             6
Przysiad z hantlami                      20                 20                20           15

MC na prostych nogach                6                   6                  6              6
Wykroki z hantlami                       20                 16               18            16

Wspięcia na palce ze sztangą     10                   10                 10
Ośle wspięcia                              19                   20                 16

 

BRZUCH

 

I    seria     15   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO

II   seria     20   powtórzeń    ROSYJSKIE OBROTY

III  seria     15   powtórzeń    UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU PŁASKO

IV  seria     20   powtórzeń    ROSYJSKIE OBROTY


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

25 kwietnia 2017 

 

 

Witam! :)

 

U mnie wczoraj dzień wolny. Taki o po dniu nóg chyba się przyda co nie? :P Także przyjechałam ze szkoły i tak po ludzku posiedziałam w domu z rodzinką. 

Aaa..! Zakwasów jako takich nie było po dniu nóg. Były ale już nie tak duże jak za pierwszym razem :D

Dzisiaj już niestety nie ma opierdzielania się. Trening co drugi dzień to musi być co drugi i nie ma innej opcji - bynajmniej u mnie tak jest :)

 

Jakoś wydaje mi się słabo poszło z ilością powtórzeń.. Ale to może przez to, że troszeczkę skróciłam.. przerwy między seriami.. ? ;) 

No nie wiem, mam nadzieje, że następnym razem będzie lepiej! I tak wydaje mi się, że nie jest źle. Łapy napierdzielają równo.. Nie wiem ale w tym treningu najgorsze to francuskie wyciskanie. Po prostu chce mi się płakać jak wykonuje to ćwiczenie. Oohh.. No ale co człowiek poradzi :P 

 

 

TRENING B - 38 minut

 

                                                             I seria     II seria        III seria          IV seria

  1. Wyciskanie sztangi leżąc               10              8                6                  9
  2. Rozpiętki hantlami                         20            20              12                  15

 

  1. Wąskie wyciskanie sztangi            7             7                6                     6
  2. Francuskie wyciskanie hantla       16           15              20                   20

 

  1. Uginanie sztangi stojąc                 10                10          7
  2. Uginanie ch. młotkowy                 20              20             20 


 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

27 kwietnia 2017 

 

 

Siemanko! :)

 

Wczoraj poszło 4 minuty tabaty.. O zgrozo oh tak! Poszły przysiady :D No i być może te wczorajsze 4 minuty dały mi w kość, bo dzisiaj trening już poszedł bez satysfakcji, radości.. Być może to przez pogodę.. Być może :) Kolejna siłówka w sobotę więc zobaczę czy CUN się zmienił :P 

 

A jak na tą chwilę to trening dzisiaj poszedł mniej więcej tak : :) 

 

 

TRENING C - 38 minut, przerwy między seriami 1,5 minuty. 

                                                                            I seria            II seria               III seria                 IV seria
Wycisko-podrzut sztangą                                        6                  6                           6                          5
Wyciskanie hantli stojąc                                         20                20                         20                       20

MC klasyk sztangą                                                  6                 6                             5                          5
Wiosłowanie sztangą                                               6                 5                            4                          4

Szrugsy sztangą                                                     10                       10                      10
Wznosy w przód hantlem                                        20                       20                      20

 

Chciałabym również zwrócić uwagę na to iż jeśli chodzi o ćwiczenia izolacyjne to liczę tak jakby na 1 stronę ilość powtórzeń.. Np. jak mam wznosy to jest 20 podane dla jednej ręki więc dla dwóch będzie 40 :D 
 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

29 kwietnia 2017 

 

 

 

Witajcie ! :)

 

Dzisiaj sobota.. Pogoda już jako tako się (u mnie) poprawia. Nie pada! I mam nadzieję, że tak na majówkę zostanie :D 

Piszę teraz, bo byłam na wadzę oraz robiłam zdjęcia. Potem dodam trening. 

 

Więc tak:

 

WAGA 52,5 KG

 

Hm.. No i tak. Mam B:T - 1:1 no i trzymam się tego mocno. Odczuwam już lekkie zaniki energii, zaczyna się robić ciężko. Od wtorku też nie jem węglowodanów. w ogóle to mam taki pomysł, by węglowodany jeść i ich nie jeść przez jakiś czas. Myślę nad takim czymś:

tydzień jem, tydzień nie jem.. :D

No i co do dietki. Jakoś nie widzę żadnych efektów.. Być może to za krótko by cokolwiek stwierdzić.. Ale po sylwetce też nic nie widzę-nie wiem może Wy zauważyliście jakąś zmianę :D

No i waga.. Waga stoi w miejscu.. Też nie ciekawie, chciałabym zejść do 50 KG chociaż :D

 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT
Moze sprobuj odciac kcal troche, na efekty najwidoczniej trzeba jeszcze troche poczekac :)
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Fit Smieszek - DT

Moze sprobuj odciac kcal troche, na efekty najwidoczniej trzeba jeszcze troche poczekac :)

Drogi Jasiu22 :) Kalorie już nie raz ucinałam i robiłam cuda nie widy i zawsze kończyło się to na odtłuszczeniu na brzuchu, złym samopoczuciu i ch*j wie co jeszcze, dlatego wolę unikać tego :P 

 

Wolę poczekać dłużej :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024