Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening klatki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

matiaspl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening klatki
Witam po dłuższej przerwie. Chciałbym abyście mi doradzili w kilku kwestiach. Na początku moje wymiary :

Waga : 65-67 kg (w każdej chwili moge przytyc 3 kg)
Wzrosty : 173cm
Biceps : ~36 cm
Klata : ~1m

Dokładnych wymiarów nie znam. Dawno się dokładnie nie mierzyłem. Na dzień dzisiejszy popieszam jak poje...y na drążku. Ćwiczę prawie codziennie przez 1 miesiąc i w porównaniu z wcześniejszymi wynikami na siłowni dużo zyskałem.
Ważyłem okolo 70 kg - lecz to było gdy się obżerałem i tłuszczyk zalegał na brzuszku. Postanowiłem przejść na diete i w ciągu 3 dni zrzuciłem ponad 5 kg (taki metabolizm - dużo biegam , trenuje piłkę nożną). Staram się pozbyć tłuszczyku na brzuszku, kaloryferek się kształtuje (pozostałości po niegdyś 3-ciej próbie dotrwania końca 6-tki weidera). Im mniej tłuszczu tym bardziej widoczny wycwiczony brzuszek. W domku posiadam siłownię, nie wielką - sztanka, okolo 90 kg obciążenia. Chciałbym powiększyć w szczególności klatkę. Czy znacie jakieś ćwiczenia na drążku(bądź inne urządzenia) aby wspomóc daną część ciała ??
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening klatki
sama klate jesli chodzi Ci o przod to:
- wszelkiego rodzaju wyciskania na klate
- rozpietki, brama

jesli o tyl: motyle:
- podciagania na drazku
- wioslowanie w opadzie tłowia

Skoro mowisz ze dieta to nie problem :) to przejdz do dzialu dieta i poczytaj troche o diecie na mase ( powiekszanie )

aha jeszcze wazna sprawa: PAMIETAJ MIESNIE NIE ROSNA PODCZAS CWICZEN TYLKO PODCZAS ODPOCZYNKU
musza miec czas na regeneracje zeby mogly urosnac
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


matiaspl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening klatki

sama klate jesli chodzi Ci o przod to:
- wszelkiego rodzaju wyciskania na klate
- rozpietki, brama

jesli o tyl: motyle:
- podciagania na drazku
- wioslowanie w opadzie tłowia

Skoro mowisz ze dieta to nie problem :) to przejdz do dzialu dieta i poczytaj troche o diecie na mase ( powiekszanie )

aha jeszcze wazna sprawa: PAMIETAJ MIESNIE NIE ROSNA PODCZAS CWICZEN TYLKO PODCZAS ODPOCZYNKU
musza miec czas na regeneracje zeby mogly urosnac


To ze wyciskanie na klatke da mi dużo to wiem, zaniedlugo zaczne. Lecz chcialem sie dowiedziec o jakis sposobach podciagania na drazku cwiczacych klatke. A nie chce robic diety aby ważyć 80 kg i być spasłą "świnią" za przeproszeniem. Moim zdaniem do mojego wzrostu 67 kg to optymalna wagai nie bede jej zmieniac.
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening klatki

To ze wyciskanie na klatke da mi dużo to wiem, zaniedlugo zaczne. Lecz chcialem sie dowiedziec o jakis sposobach podciagania na drazku cwiczacych klatke. A nie chce robic diety aby ważyć 80 kg i być spasłą "świnią" za przeproszeniem. Moim zdaniem do mojego wzrostu 67 kg to optymalna wagai nie bede jej zmieniac.

skoro nie chcesz zmieniac wagi to z jakiejs partii musisz stracic kg zeby Ci klata urosla :) dziwne
dieta - nie polega na tym ze bedziesz spasla swinia - nie znasz sie to sie nie wypowiadaj :D
a czy 67 kg do 1,73 m to optymalna waga hmmm moze tak - dla popychadla :D

cw na klate na drazku hmm kiedys robilem cos takiego - podciaganie podchwytem do klatki - bardzo ciezkie cwiczenie, jesli wiesz o co chodzi - nogi podazaja w przod a Ty sie podciagasz do klaty - dobre ale nie tak dobre jak wyciskanie
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


matiaspl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening klatki

skoro nie chcesz zmieniac wagi to z jakiejs partii musisz stracic kg zeby Ci klata urosla ;) dziwne
dieta - nie polega na tym ze bedziesz spasla swinia - nie znasz sie to sie nie wypowiadaj ;)
a czy 67 kg do 1,73 m to optymalna waga hmmm moze tak - dla popychadla :unsure:

cw na klate na drazku hmm kiedys robilem cos takiego - podciaganie podchwytem do klatki - bardzo ciezkie cwiczenie, jesli wiesz o co chodzi - nogi podazaja w przod a Ty sie podciagasz do klaty - dobre ale nie tak dobre jak wyciskanie


Trochę na brzuszku mi tłuszczu zostało. Taa 67 kg, wyobrażasz sobie człowieka ważącego 75-80kg przy moim wzroście ?? Co z tego ze szeroki jak i niski prawie jak kanapa. Popychadło - heh wole już być niższy i wyglądać "nieźle" niż mieć 190 cm i być anorektykiem który wpiepsza metke aby przybrac na wadze. (bez obrazy to nie o tobie bo cie nie znam)

Na drążku wykonuje masę ćwiczeń, większość "podbieram" od Hannibala : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wiadomo że nie wszystkie jestem jeszcze w stanie zrobić, ale praktyka czyni mistrza. A swoją drogą to ćwiczenie na drążku bez diety przez miesiąc dalo mi wiece niż ćwiczenie w domowej siłce przez pół roku ( w takim samym natężeniu jak ćwiczenia na drążku)
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening klatki

Trochę na brzuszku mi tłuszczu zostało. Taa 67 kg, wyobrażasz sobie człowieka ważącego 75-80kg przy moim wzroście ?? Co z tego ze szeroki jak i niski prawie jak kanapa. Popychadło - heh wole już być niższy i wyglądać "nieźle" niż mieć 190 cm i być anorektykiem który wpiepsza metke aby przybrac na wadze. (bez obrazy to nie o tobie bo cie nie znam)

Na drążku wykonuje masę ćwiczeń, większość "podbieram" od Hannibala : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wiadomo że nie wszystkie jestem jeszcze w stanie zrobić, ale praktyka czyni mistrza. A swoją drogą to ćwiczenie na drążku bez diety przez miesiąc dalo mi wiece niż ćwiczenie w domowej siłce przez pół roku ( w takim samym natężeniu jak ćwiczenia na drążku)


spoko ;) skoro czujesz swoj organizm ze rosnie po wykonywaniu tych cwiczen to rob je dalej :unsure:
nawiasem - nawet 2 kg wiecej - ale czystej masy miesniowej poprawiaja wyglad dosc sporo ;)
a w tych zdaniach:

aa 67 kg, wyobrażasz sobie człowieka ważącego 75-80kg przy moim wzroście ?? Co z tego ze szeroki jak i niski prawie jak kanapa. Popychadło - heh wole już być niższy i wyglądać "nieźle" niż mieć 190 cm i być anorektykiem który wpiepsza metke aby przybrac na wadze.

troche sam zaprzeczasz sobie, zapewniam Cie, ze Ci co maja idealna sylwetke - kalorywer, duza klata waza mniej wiecej np. 175 - 100 = 75 kg, masa miesniowa jest ciezsza od tluszczowej - ja od poczatku swojej kariery przybralem w najlepszej formie 23 kg, obecnie 18 kg od poczatku, i jakos nie zauwazylem spadku zwinnosci, szybkosci

no to wracajac do brzucha - masz tluszcz bo pewnie spozywasz za duzo weglowodanow, zwieksz spozycie bialka, trenuj ABS II, ABS 8 minut, A6W, do wyboru do koloru, lub tradycyjne cwiczenia, do tego aeroby i tluszcz zapewniam Cie na 100 % zginie :D
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


matiaspl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening klatki

spoko :D skoro czujesz swoj organizm ze rosnie po wykonywaniu tych cwiczen to rob je dalej :D
nawiasem - nawet 2 kg wiecej - ale czystej masy miesniowej poprawiaja wyglad dosc sporo ;)
a w tych zdaniach:

troche sam zaprzeczasz sobie, zapewniam Cie, ze Ci co maja idealna sylwetke - kalorywer, duza klata waza mniej wiecej np. 175 - 100 = 75 kg, masa miesniowa jest ciezsza od tluszczowej - ja od poczatku swojej kariery przybralem w najlepszej formie 23 kg, obecnie 18 kg od poczatku, i jakos nie zauwazylem spadku zwinnosci, szybkosci

no to wracajac do brzucha - masz tluszcz bo pewnie spozywasz za duzo weglowodanow, zwieksz spozycie bialka, trenuj ABS II, ABS 8 minut, A6W, do wyboru do koloru, lub tradycyjne cwiczenia, do tego aeroby i tluszcz zapewniam Cie na 100 % zginie ;)


cwiczylem 6-tke Weidera chyba z 10 razy lecz nie moglem wytrzymac najdalej przy 21 dniu. Teraz wykonuje podnoszenie nachwytem na drążku z ugiętymi nogami do kąta 90 stopni co daje prace miesni brzucha przy czym spala sie tluszczyk i rozwijaja jego miesnie. w dodatku pracuje klatka i rece wiec wszystko o czym moglem marzyc. Jak sie uda zrobie to jeszcze podnoszenie nad karkiem (na plecy nad szyja) i beda jeszcze pracowaly plecy :unsure:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024