Skocz do zawartości


Zdjęcie

SZCZECIN trening po puszczy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_boshenqa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
Ja jestem z Bukowego. Ale narazie i tak mam kontuzje i nie bede przychodzić na treningi :(
  • 0

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
ok, a propo przypomnialo mi sie jak kiedys przez 3 tygodnie mieszkalem niedaleko pogorzelicy przez caly kwiecien. do morza mialem 7km i tak codziennie sobie biegalem pierwszy bieg byl 1 kwietnia :D :D:D to byla jazda dobieglem do plazy rozgrzalem sie jeszcze i do wody!!!!! chwila w wodzie z wody szybko przebralem sie i 7km z powrotem do domciu!!! w pogorzelicy jest o tyle fajnie ze nikogo nie ma i nie trzeba sie przejmowac glupotami raz mi sie zdarzylo ze szla para staruszkow to jak mnie w kwietniu zobaczyli w slipkach w wodzie to przecierali oczy ze zdumienia :) powiem wam tylko ze sie przez te 3 tygodnie zahartowalem nie chorowalem ani razu przez rok. szkoda tylko ze u nas nie ma gdzie poplywac bo do binowa jednak troche za daleko a dabie i stawskie w kijewie to raczej z powodow czystosci odpada. ale dzis zrobilem maly test i przebieglem sobie o 7 rano powietrze swieze wiosenne wiec mozna ruszac :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy

dobra mam juz jako takie ksywy/imiona osob ktore w ten czy inny sposob odpowiedzialy na moje pytanie, nie da sie edytowac postow wiec podam jeszcze raz juz w miare poprawnie: Boshenqa(MMA), Cassi( Slonko Zachod),Michal(Muay Thai, Majowe), Zagier, Zecior( Słonko Zachod Muay Thai),Mate(okolice bandurskiego,Kyok), Nayky(Bukowe, Kyok). Jesli o kims podalem zle dane prosze o uwagi. Tak wyglada poczatkowy sklad. Jak sie znajdzie ktos z miasta i bedzie na tyle zwariowany zeby chodzic to z checia go przywitamy :)


wypraszam sobie, jestem wszechstylowym wojownikiem ciemnosci i nie dam sie zaszufladkowac :)
  • 0

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
a badz sobie kim chcesz :) mozesz byc kosmita bylebys biegal :) he he jak tam piesci co
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
a dobrze dziekuje bardzo na 30 lat mi wystarcza :)
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
Od razu adorator :D ja mysle ,ze TeaTad powinien sie cieszyc ,ze wybranka jego serca budzi takie pozytywne emocje wsrod forumowiczow i pewnie nie tylko... a docenienie tego chyba nie rowna sie odbijaniu czy czemus takiemu prawda?? wiec po co tu sila?? :)
  • 0

budo_cassi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
O 7 8O :wink: a nie chce ktos biegac o 17? :D


Oki spotykac mozemy sie na petli. To chyba najlepsze rozwiazanie dla przyjezdzajacych. Zaproponowane dni tez mi pasuja (wt, czw i sobota). Co do biegu to proponuje czasami i dluzsze dystanse, jesli beda chetni - 6 km bo musze nadrobic zaledlosci.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
Zajrzałem do grafiku i wtorki na 7 rano mi pasuja :wink:
Natomiast w soboty wolalbym na 17 bo by miec wolne o 7 rano musiałbym isc do roboty na popołudnie :cry: Co do dluzszych dystansów to jestem za bo nie ma jak wiosenny bieg po puszczy :D
  • 0

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
w sobote spoko moze byc po poludniu ale we wtorki i czw proponuje dalej poranne terminy, spojrzcie na mate chlopak bedzie z miasta dojezdzal do nas :)
cassi z racji tego ze boshenqa nie moze biegac ja biore moja dziewczyne i bedziesz miala pare do cwiczen :) zaznaczam iz nasze treningi maja pomoc w utrzymaniu kondycji a nie spowodowac to ze nie bedziecie mogli uczestniczyc we wlasnych sekcjach. ja bede mial tylko te treningi ale wiem ze wiekszosc z was ma swoje sekcje. pzdr
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
Nayky zaczynam podejrzewać cie o zdolności organizacyjne :)
  • 0

budo_cassi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
Zobaczymy czy uda sie zebrac proponowany sklad :)
  • 0

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
mate i michal sie lecza na przyszla sobote beda juz gotowi do treningow, musze dorwac na necie zagiera oraz zeciora pewnie swieta ich zatrzymuja :wink: w tym tygodniu ruszymy we wtorek o 7 rano wejscie do puszczy za cmentarzem w zdrojach to ktorym sie dochodzi do polany widok pierwsze bieganie rozpoczete :)
  • 0

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
jak sie juz zorganizujemy to proponuje wziasc jakies rekawiczki takie na silownie czy na rower zeby rak sobie w blocie nie umazac :)
  • 0

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
jutro punkt 7 rano czekam przy wejsciu do lasu w zdrojach to wejscie za cmentarzem ulica poleglych, chociaz sie nie spodziewam zeby po swietach byl ktos oprocz mnie tym bardziej ze dzis rano bylo 0 stopni o7. Coz poprawie sobie forme przed sobota. Pzdr
  • 0

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
no i uprzedzony wczesniej wiedzialem ze bede sam, ale mimo wszystko poczekalem kilka minut. godzina 7 minut 5 temperaturka 0 stopni. go go go. akurat jak wbieglem na pierwsze wzgorze mialem widok na wschodzace slonce wynurzajace sie powoli ponad las, swietny widok na sam poczatek treningu. Pobieglem na gora wzdl;uz szmaragdowego polane rozgrzewajac sie w biegu, tam troche rozciagania, troche technik w kihonie zeby sie jeszcze dogrzac. Potem juz kombinacje. Wyszlo z 30 minut biegania i z 30 minut cwiczen.Najlepsze jest ze chyba temp odstraszyla ewentualnych widzow od spacerkow z 4nogami o tej porze i na polanie bylem sam czyli super nie bylo zadnych gapowiczow. Powiem wam ze swietnie sie czuje dzieki porannemu przemeczaniu sie i pieknej pogodzie nabralem duzej dawki optymizmu na dzis w czw biegne znowu niewazne czy ktos bedzie czy w sobte juz sie ktos pojawi wiec wtedy bedzie dluzsza relacja jak nam poszlo. pzdr
  • 0

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
szlag mnie trafia z ta moja klawiatura mialo byc ..."pobieglem gora na polane"... sory za blad w skladni
  • 0

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
Jutro o 7 rano czekam tam gdzie zawsze.

W sobote o 8 rano sie ustawilismy przy wiadukcie przed selgrosem, squad: cassi, karolina, zecior, michal, zagar, nayky. razem 6 osob. o 7.20 puszczamy sobie ringi zeby sie obudzic w razie czego. jak jakies uwagi to na maila gg lub jesli odpukac cos sie stanie i ktos nie bedzie mogl biec to na tel ktory podalem juz wiekszosci przez gg lub maila. Pzdr
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy

W sobote o 8 rano sie ustawilismy[/qoute]

cassi


:lol: ja tam w cuda nie wierze :)

dzisiaj tez mielismy rano trening robic :)
  • 0

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
no i nic nie wyszlo??
  • 0

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECIN trening po puszczy
kurde musze swoja wyciagnac z domu a jak sama ma byc to tez zle wiec miejmy nadzieje ze cassi sie stawi.
tea tead a ty dasz rade wpasc??
pzdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024