Skocz do zawartości


Zdjęcie

"wiatry" na treningach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: "wiatry" na treningach
Ja nawet nie chce mowic bo jak ja walne bengala na trainingu to mam tyle wolnej przestrzeni do cwiczen ze nawet warto
  • 0

budo_sniper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nisko

Napisano Ponad rok temu

Re: "wiatry" na treningach
U nas w dojo owo nieszczęsne zdarzenie miało miejsce podczas pewnego cwiczenia polegającego na tym, że trener wchodził nam po kolei na brzuchy. I własnie kiedy noga trenera postała na brzuchu jednego z moich kolegów wydobył sie znajomy odgłos i oczywiscie zapach. Trener tak sie smiał ze nie mógł ustac na moim brzuchu ani chwili :)

Pozdrawiam, Niech wiatr będzie z wami :)
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: "wiatry" na treningach
Witam...

Zaobserwowalem, ze te prawdziwe grzmoty nie sa az tak grozne, poniewaz slychac tylko halas, a nie czuc nic nadzwyczajnego. Najgorsze co te cichacze!! Niby ciche, nie pozorne, ale smrod nie do zniesienia. No ale kazdy ma inny organizm :roll:

Z wietrznych doswiadczen: moze wiecie jak wygladaja koreanskie (lub japonskie) pompki. Wyglada to w taki sposob: szeroki rozkrok, opieramy rece o podloge i wykonujemy pompki z obnizeniem tulowia. Pewnego razu koledze odechcialo sie robienia wydechow, wiec powietrze wychodzilo mu inna strona :lol: Smiech na sali nieludzki :!:

Teraz kieruje sie do ludzi, ktorzy jedza 1-1,5h przed treningiem. Nie robcie tego!! Jakos sie trzymacie na razie, ale w koncu jak to wam sie skumuluje to to nie beda tylko baki... Wiem z wlasnego doswiadczenia... :wink:

Pzdr CarpeDiem
  • 0

budo_cocosh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: "wiatry" na treningach
W sumie to najlepiej by bylo pierdnac ze 14 razy przed treningiem... w koncu statystyki mowia ze tyle razy w ciagu calego dnia, wiec na treningu zuzyjesz juz sie na ten dzien... :)
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: "wiatry" na treningach
ja się ośmiele nie zgodzić z tym wywodem naukowym jakoby wiatry po grochówce mało smrodzily moja grupa capoeira miała pokaz w jakieś zatenchłej wiosce gdzie została syto utuczona miejscowa grochówka podczas powrotu pociągiem mieliśmy naprawde cudowny festiwal bąków jako że cały przedział był nasz bo wszyscy ludzie się ewakuowali (mamy mało przjymeny zwyczaj grania i śpiewania w pociagach autobusach i innych środkach komunkiacji :D ) mogliśmy podziwiać nie tylko głośność bąka ale również jego smród z tym że to ostantnie prawo przysługiwało tylko tym którzy nie dopchali sie do okna a naprawde było to bardzo wskazane poniewarz w skali smrodu od 1-10 to wiatry niejakiego adriana zajmowały 11 :lol:
  • 0

budo_krzywy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "wiatry" na treningach
Wszystkim zainteresowanym ta materia polecam FACT ON FARTS:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Naukowe podejscie, zyciowa wiedza :)

:)
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: "wiatry" na treningach
W trakcie kumulacji wielkiej energii KI, wymagającej wielkiego skupienia zdarzają się też bąki słyszałem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024