Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plan dla początkującego? :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

aviator
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Plan dla początkującego? :)
Witam radośnie.

Z kulturystyką mam niewiele wspólnego. wcześniej ćwiczyłem u kumpla na strychu, jakieś wyciskanie, rozpiętki, ćwiczenie brzucha. kiedyś robiłem również a6w, ale niestety mój tryb życia nie pozwolił mi na kontynuowanie.

W tej chwili na moim strychu stoi sobie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], 2x5kg, 4x2kg, 8x1kg (mam zamiar dokupienia), gryf 6,5kg i dwie sztangielki po 0,5kg. W drzwiach mam też drążek. Do tej pory nie miałem żadnego planu treningowego, od razu zakładałem całe obciążenie na sztangę i robiłem 12 powtórzeń, później brzuch, znowu sztanga, trochę rozciągania, później czasem sztanga a czasem rozpiętki, dokładałem też jakieś ćwiczenia na plecy ze sztangielkami. Oczywiście przed 'treningiem' rozgrzeweczka. Na strych chodzę trzy razy w tygodniu, w poniedziałek, środę i piątek. Ciężko byłoby mi chodzić codziennie, ale jeśli będzie taka potrzeba to dam radę. Chciałbym przede wszystkim wyrzeźbić cycki i brzuch, trochę plecy i barki. Ważę ok 71kg, mam ok 180cm wzrostu i mam 20 lat.

Co mam zrobić żeby poprawić swój stan? ćwiczyć na masę czy od razu rzeźbę? Znalazłem w internecie kilka ciekawych planów (np: http://www.fabrykasi...S-II-t5422.html ), ale nie wiem do którego się stosować. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju porady, opieprze (o ile konstruktywne) i komentarze. Byłbym wielce wdzięczny za dopasowanie planu treningowego, suplementów i dietki do mojej osoby :) w zamian stawiam piwko (wyślę mailem :!:D
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plan dla początkującego? :)

Witam radośnie.

Z kulturystyką mam niewiele wspólnego. wcześniej ćwiczyłem u kumpla na strychu, jakieś wyciskanie, rozpiętki, ćwiczenie brzucha. kiedyś robiłem również a6w, ale niestety mój tryb życia nie pozwolił mi na kontynuowanie.

W tej chwili na moim strychu stoi sobie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], 2x5kg, 4x2kg, 8x1kg (mam zamiar dokupienia), gryf 6,5kg i dwie sztangielki po 0,5kg. W drzwiach mam też drążek. Do tej pory nie miałem żadnego planu treningowego, od razu zakładałem całe obciążenie na sztangę i robiłem 12 powtórzeń, później brzuch, znowu sztanga, trochę rozciągania, później czasem sztanga a czasem rozpiętki, dokładałem też jakieś ćwiczenia na plecy ze sztangielkami. Oczywiście przed 'treningiem' rozgrzeweczka. Na strych chodzę trzy razy w tygodniu, w poniedziałek, środę i piątek. Ciężko byłoby mi chodzić codziennie, ale jeśli będzie taka potrzeba to dam radę. Chciałbym przede wszystkim wyrzeźbić cycki i brzuch, trochę plecy i barki. Ważę ok 71kg, mam ok 180cm wzrostu i mam 20 lat.

Co mam zrobić żeby poprawić swój stan? ćwiczyć na masę czy od razu rzeźbę? Znalazłem w internecie kilka ciekawych planów (np: http://www.fabrykasi...S-II-t5422.html ), ale nie wiem do którego się stosować. Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju porady, opieprze (o ile konstruktywne) i komentarze. Byłbym wielce wdzięczny za dopasowanie planu treningowego, suplementów i dietki do mojej osoby :D w zamian stawiam piwko (wyślę mailem :))


Proponuje najpierw zrobic troche masy a dopiero potem myslec o rzezbie.
masz w podwieszonych przyklad dobrego planu:

http://www.fabrykasi...atkujacych.html
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024