Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik Patryk666


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
356 odpowiedzi w tym temacie

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Nie no po prostu teraz jak schudlem i poznalem osobiscie sporo dziewczyn, ktore obracaly sie w moim srodowisku... to mowia mi, ze po prostu sie mnie bały dlatego sie wczesniej nie poznalismy:/... troche mnie to zirytowalo powiem Wam szczerze dlatego nie chce za bardzo przesadzic z masa... zreszta mi to nie grozi... raczej mi grozi, ze jak sie wyrzezbie to zostana po mnie kosci... bo ciezko u mnie z jakimkolwiek miesniem na dzien dzisiejszy... a szkoda:/
  • 0
wracamy do żywych...

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
zalezy jaki kto jest tak szczerze.... moga sobie mowic co chca taki to jest babski narod hehe :D ale moge sie zalozyc ze wiele dziewczyn by chcialo miec chlopaka wygladajacego by moga sie pochwalic kolezanka i przy ktorym czula by sie bardzo bezpiecznie :P
czyli bez gadania cwiczyc wygladac i rwac :D tylko pamietaj przelotne znajomosci sie moga zle skonczyc kampania HIV gratis :P
  • 0
WBD moj przyjacielu nie kasuj mych komentarzy :P :D

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
i tu masz racje... ale czy lepiej wyglada koles ktory ma 50 cm w lapie czy raczej kolo 40:D moze lekko powyzej 40:D hehe
  • 0
wracamy do żywych...

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

lekko powyzej 40:D


wg mnie to np ja mam 178cm wzrostu, wiec tak okolo 45-46 w lapie byloby zajebiscie i to by naprawde fajnie wygladalo. Oczywiscie przy niskim bf. Mam teraz 40 i ta reka wydaje mi sie cholernie chuda czasami wiec wiesz-w miare jedzenia apetyt rosnie :hyhy: Tylko ze ja zauwazylem cos takiego-im wiekszy sie staje, tym bardziej inni staja sie mniejsi a ja wcale nie jestem wiekszy :P dopiero w lustrze to widze, a tak to rzadko kiedy :P
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
kurde mi juz nic nie rosnie.. dieta, suplementacja i trening nie daja efektu... w koncu juz cwicze 3,5 roku... gdybym przeprowadzil odpowiednia redukcje, a nie poszedl na budowe do rpacy i nie mial kiedys jesc teraz mialmbym z 43 w lapie przy nienajgorszym BFie a teraz to juz nie daje rady odrobic tych strasznych spadkow i stoje w miejscu... chcialbym jeszcze troche wrzucic masy... bo jak sie dorzezbie bede maly jak dupa wołowa;/ juz teraz za bardzo nie widac abym cos cwiczyl;/ Nie da rady bez jakiejs kuracji;/ :looka:
  • 0
wracamy do żywych...

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

Nie da rady bez jakiejs kuracji;/ :looka:


powiem tak-mowi sie trudno..musisz sobie poprostu odpowiedziec na pytanie czy za wszelka cene chcesz byc wiekszy czy nie? Ja juz sobie odpowiedzialem :P
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
ja tez :D
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
to jes to ! ja mam 40 cm w lapie i mnie to zadowala a jak bedzie wiecej to nic nie szkodzi :P ja mam cel 100 kg, (przy wzroscie 184 cm to moim zdaniem odpowiedni) aktualnie waze 86 kg mam 15 kg bialka Ostrowii 80, Animal Paka dieta motywacja energia do dzialania i jazda :D do wakacji jak najwiecej przytyc... nie bede za wszelka cene zarl i zalewal sie tluszczem albo bron Boze sterydy... :dobani: diete suplementy i dziewczyna i jedziesz dalej :P by na wakacje jakos wygladac :)
  • 0
WBD moj przyjacielu nie kasuj mych komentarzy :P :D

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
dokladnie... teraz tylko pozostaje zadac sobie to zasadnicze pytanie hehe... i dzielic sie z innymi moimi doswiadczeniami aby nie popelniali moich bledow... gdybym od poczatku mial taka wiedze jak dzisiaj to na pewno wygladalbym inaczej... Jezeli juz jakas kuracja to za przyszly sezon w tym nawet nie mam wystarczajaco pieniedzy niestety bo musze kupic laptopa;/ ale o wiekszej masie juz zapomnialem...

dokoncze ten bezsensowny cykl na HP dorzuce troche kalorii i pojade na czysto przez jakies 2 miechy i potem zaczne kompleksowa rzezbe... najpierw na czysto na samej diecie aerobach i treningu potem dorzuce jaka krete lajtowa aby zahamowac katabolizm, moze jakies aminy po aerobach i moze jakis spalacz, ale nie jakies gowno ze sklepu bo to strata kasy... jezeli juz to wrzuce jakiegos clena na ostateczne dociecie sylwetki:)

TRUDNO SIE MOWI... czas czystych przyrostow juz minał... na przyszly sezon jade z conajmniej dwoma cyklami przed latem:D
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
od pewnego czasu... łapy atakuje 9 superseriami na bica i trica i koncze w pierwszym tygodniu szalona osemka na bica, a w nastepnym na trica... Powiem Wam, ze czuje ostre roztrenowanie... przyrostow jakichkolwiek nie ma... ale uczucie po treningu jest dobre hehe:D

Macie tu foty w koszulce i 2 bez koszulki... Lapy na pompie:D

Dołączona grafika
  • 0
wracamy do żywych...

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Moge powiedziec ze niezle wygladasz, tylko dak dalej :P nad brzuchem popracuj ;) ciezka ale oplacalna praca A6W by bylo najodpowiedniejsze :P a i kaptury cwiczysz ?
  • 0
WBD moj przyjacielu nie kasuj mych komentarzy :P :D

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
no ostatnio brzuch mi strasznie spuchl;/... na razie do redukcji jeszcze ze dwa miechy... wlasnie warto by tez zwiekszyc mase miesni brzucha... aby po redukcji jakos to wygladalo:P

Kaptury kiedys cwiczylem teraz nie... wiem odstaja...
  • 0
wracamy do żywych...

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
PATRYK666, dobra sylwetka. Ale na foto napompowałes sie widac ;) nie łam sie i nie rób tego bezmyślnie co wszyscy. Dasz rade jeszcze na suplach sporo, wiem co mowie.
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
nie licze na wiele jakies 5kg i rzezba;P kompleksowa...
  • 0
wracamy do żywych...

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
to co zrobisz na suplach, napewno Ci wystarczy bo inne uzywki sa niepotrzebne :P
  • 0
WBD moj przyjacielu nie kasuj mych komentarzy :P :D

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
kurde, ale na prawde owczesna stagnacja jest tak silna, ze chyba bez dobrych wspomagaczy nie da rady juz zwiekszyc masy miesniowej... w koncu juz 3,5 roku pyklo ciaglego treningu... no chyba, zeby zrobic jakas porzadna regenerke... nie wiem na prawde;/...

Niestety musialem przerwac cykl bo dopadlo mnie zapalenie pluc;/... dzisiaj dostalem antybiotyki i bede probowal sie wyleczyc... ledwo zyje;// dawno mnie tak nie pozamiatało;/

I tak cykl na 2x HP nie dal mi nawet kilograma miesnia... jedynie sie zalalem na brzuchu;/ a waga spadla;/ ciezko cokolwiek tutaj powiedziec;/...
  • 0
wracamy do żywych...

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
no po chorobie na pewno troszke stracisz :/ myslales o tym by zainwestowac w zestaw animala nie jest chyba taki zly tylko ze nie tani ;p
  • 0
WBD moj przyjacielu nie kasuj mych komentarzy :P :D

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Body testowal i nie zadzialal... strata kasy... nie tylko moim zdaniem... kiedys chcilem przetestowac, ale dobrze, ze sie opanowalem :P
  • 0
wracamy do żywych...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
animale dobre sa, nie sugeruj sie opiniami innych poki sam nie stestujesz to sie nie dowiesz czy akurat na ciebie nie zadziala wyjebiscie :]
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

animale dobre sa

nie sugeruj sie opiniami innych poki sam nie stestujesz

ramzi :super: :rotfl:

wg mnie zbyt przereklamowane, lepiej w porzadny, sprawdzony stuff zainwestowac jak sie chociazby samemu nie zarabia
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024