Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik Patryk666


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
356 odpowiedzi w tym temacie

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
RamzesII, jakie animale brales oprocz nitro i po czym stwierdzasz ze te animal nitro takie super? :D
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

animale dobre sa,


zamilcz bikeramzes... :wstyd:
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
teraz juz nie mam kasy na takie ekstrawagancje... niestety i tylko zdecydowalbym sie na cos co na pewno zadziala, a nie potem bede zalowal, ze w ogole dokonalem jakiegokolwiek zakupu... jak dotychczas caly czas zalowalem kazdego cyklu... bo nie przyspieszal efektu... jak bylo siano z wakacji to nie patrzylem na koszta tylko mialem nadzieje, ze w koncu cossie ruszy... Owczesna stagnacja trwa juz od 1,5 roku i nawet najmnocniejsze suple nie pomogly w efekcie... wczesniej jechalem na masakrycznym treningu, ktory dal mi sporo masy o sile juz nie wspominajac i od tamtej pory stoje w miejscu...
  • 0
wracamy do żywych...

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Musisz powalczyc nad tylko bo na serio nie radze brac zadnych sterydow. :mur:
  • 0
WBD moj przyjacielu nie kasuj mych komentarzy :P :D

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
MILKA, dlaczego nie radzisz brac sterydow? hehehe
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

Musisz powalczyc nad tylko bo na serio nie radze brac zadnych sterydow. :mur:


czy Ty czlowieku czytasz co on pisze?

Owczesna stagnacja trwa juz od 1,5 roku i nawet najmnocniejsze suple nie pomogly w efekcie...


ja podziwiam ze wytrzymal tak dlugo... :padam:

Jak trzeba to trzeba i juz. Poprostu szybka odpowiedz na pytanie czy zalezy nam za wszelka cene na masie jesli tyle czasu stoimy w miejscu? Wg mnie PATRYK666 jestes rozsadna osoba i jesli wzialbys sie za cos mocniejszego za rok to wszystko powinno byc ok :)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
no a ty patryk moze nie chcesz przyjac tego do wiadomosci ale moze jest tak ze naprawde wyczerpales te swoje naturalne zdolnosci i albo dalej bedziesz stal w miejscu albo cos wbijesz i ruszysz sie, jesli twierdzisz ze diete trzymasz, na treningach sie nie opierdalasz, suple dobre bierzsz i nci to cos musi byc w tym
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

czy Ty czlowieku czytasz co on pisze?


czytasz caly czas ? to sie wroc i sprawdz...... ;)
  • 0
WBD moj przyjacielu nie kasuj mych komentarzy :P :D

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

MILKA, dlaczego nie radzisz brac sterydow? hehehe


bo to nic dobrego, kazdy o tym wie ale chca byc wielcy..... nie radze i tyle a wczesniej wspominal o tym.
  • 0
WBD moj przyjacielu nie kasuj mych komentarzy :P :D

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Patryk zrób jak datul nie pierdol sie, rok stazu 65 kg i juz
prohormony to sie nazywa mądre podejscie do tematu a nie tak jak ty
ciągle na sucho i sucho bierz przykład z bardziej doświadczonego kolegi Datula. :wstyd:

aaa no i najwazniejsze wstaw se pod awatarem podpis BOOOMBA!!!
bo to najważniejsze :rotfl:


aaa i nie słuchaj jak ktos ci mówi że za chudy jesteś na takie rzeczy
pierdol to i bierz :rotfl:

PS Patryk mile widziane róznież poczytanie na temat PH
w google i potem udzielanie porad na prawo i lewo
chuj tam ze nic jeszcze nie jadłesz PH ale porad udzielaj!
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
wydaje mi sie ze 3,5 roku i stagnacja wynika tylkoz tego ze masz brak wiedzy na pewne tematy ...PH da ci tylko wymierne kozyści ...musisz podejsc do tego kąplesowo a nie pójść na łatwizne ..przeanalizuj cały okres trenigowy ....może popełniasz błedy trenigowe ..za mała intensywosc za czesto ćwiczysz jest wiele powodów dlaczego możesz stać w miejscu ....najwazniejsze jest zastanowić sie czy warto ...jesli chcesz porady wal śmiał pomogę ...ćw dosć długo a PH i saa nie miał u mnie zastosowania i póki co nie bedzie robie postępy małe ale są ...nie nastawiam sie na niewiadomo co ..obniz loty może troszke a zobaczysz efekty
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
sporo juz wiem na temat PH... jeszcze sporo informacji zostalo do przyswojenia, ale podstawy juz znam... nie chcialbym sie truc nie majac nawet 20 lat skonczonych dlatego wolalbym zostawic PH/SAA na przyszla zime...

W tym roku masy miesniowej za cholere nie zrobie wiec pozostaje mi rzezbienie tego co pozostalo;/... kurde ciekawy jestem jeszcze tych spadkow po zapaleniu pluc, ktore teraz przechodze;/...

Zajebiste jest to, ze po 1,5 miesiaca na HP, ktore skonczylo sie choroba pewnie bede mniejszy niz na poczatku cyklu... wybornie :looka:
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
geloo... obnizylem loty do minimum... nie pomaga mi w tym wszystkim moja genetyka... cala rodzina to otyli cukrzycy, ktorzy ze sportem nie mieli wiele wspolnego... jestem totalnym endomorfem i przytyc nie jest dla mnie problemem tylko to jest tluszcz, a nie o to Nam wszystkim chodzi...

Probowalem juz wielu roznych trickow treningowych... Zwykle cwiczylem splitem, ktory przez 2 lata dawal efekt... prawda, ze wszyscy dookola zaliczali duuuuzo wieksze przyrosty, ale jednak zaliczalem jakis tam progres... jak zaczela sie pierwsza stagnacja to kreatyna moze nie dala przyspieszonego efektu to jednak mnie odblokowala i znowu zaliczalem nedzne, ale jednak jakies przyrosty... kombinowalem z superseriami, wysoka intensywnoscia, duza iloscia powtorze, duzym ciezarem, seriami laczonymi, kilkukrotnie sprobowalem treningu FBW/HST, ale to byla totalna pomylka bo wychodzilem z silowni kompletnie wymeczony, a efektu nie bylo zadnego... probowalem cwiczyc 5-6 razy w tyg probowalem cwiczyc 2-3 razy w tyg probowalem wiele roznistych kombinacji...

Kiedy zaczela sie pierwsza ostra stagnacja po 2 latach treningu... postanowilem, ze musze po prostu dawac z siebie wszystko na treningu i doslownie katowalem sie na silowni... pamietam, ze udalo mi sie wtedy zlapac duzo dobrej i twardej masy miesniowej i zlapac jakies 20kg na sile przy wyciskaniu... ale po 2-3 miesiacach znowu stanalem wiec zrobilem 2 tygodniowa regenerke... potem cwiczylem dosc zachowawczo aby dac odpoczac organizmowi po tej totalnej masakrze (nie pytajcie o ten trening bo niewiele osob by wytrzymalo taka ilosc serii i taka intensywnosc)... potem nadszedl czas na moj slynny cykl na HP XP i Nitro II i diecie 2700 kcal, przypominam, ze jestem endomorfem, gdzie po tygodniu przytylem 8kg i wszystko w pas;/ geba mi spuchla i wygladalem jak paczek;/ i postanowilem obnizyc drastycznie ilosc posilkow i spokojnie dokonczyc cykl... do konca cyklu nie zrobilem zadnego jakosciowego przyrostu, ale za to machnalem 11cm w pasie... to bylo dokladnie 1,5 roku temu i od tamtej pory stoje w miejscu...

Na tych wakacjach pracowalem na budowie gdzie stracilem 20kg masy... warto wspomniec, ze z pasa spadlo wybitnie malo (BF zmniejszyl ledwo o kilka procent) jak na taka ilosc kg za to stracilem mase cm w obwodach... zwlaszcza barki i łapska;/... i tak zostalo az do teraz...

Kurcze gdybym przeprowadzil kompleksowa redukcje na diecie i odzywkach to pewnie dzisiaj wygladalbym nieco inaczej;/
  • 0
wracamy do żywych...

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
hmmm widze ze problemme u ciebie jest tez psychika...

za bardzo rozpamietujesz to co ci sie nie udalo,co by bylo jakby to czy tamto. Kazdy ma taki okres w swojej "karierze" ze jakby mial taka wiedze jak obecnie,czy jakby kiedys nie zlamal reki czy nogi itd to by byl teraz king kongiem. Ale nie mozna o tym myslec i ropamietywac. MOze pomysl ze to ci na dobre wyszlo,sprubuj znalezc jakies pozytywy !!! wiem ze to nie latwe kiedy nie ma zadnych postepow,no ale cos trzeba zrobic. MOze popierdol narazie silownie, zajmij sie jakims innym sportem i wrocisz do silki na jakis czas. NO i towj problem moze tez jednak tkwic w treingu,diecie i zwiazanych z silownia rzeczy (regeneracja,psycha) itd. ale to ciezko ocenic bo trzeba by bylo znac twoje wszytskie cykle itd.

Przychodzi mi jeszcze do glowy to ze moze walisz caly czas mase !!! i ostatnio zaczales robic redukcje dopiero. zrob cykl typowo silowy 2,3 miechy. I potem jak wjedziesz na mase powinna cos ruszyc lepiej.
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
robilem redukcje 2 lata temu przed sezonem:)...

myslalem nad tym aby zostawic silke na jakis czas aby dac odpoczac organizmowi... bo takie 2 tygodniowe regenerki daja mi tylko spadek jakosci i po powrocie na silownie nie mam sily aby dokonczyc trening...

Szczerze to nie rozpamietuje przeszlosci... ale dobija mnie to, ze stoje w miejscu a wydalem przez te poltora roku jakies 3-4 tysie na suple i odzywki... :looka:
  • 0
wracamy do żywych...

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
no wlasnie moze za duzo tych supli i innego chemicznego swinsta ;)
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

poltora roku jakies 3-4 tysie na suple i odzywki...


a co z dietą powiedz mi jak ona wygląda czy ściśle jej przestrzagasz
ja tez jestem typowym endomorfem i wiem o czy mówisz łapie masy wszedzie pół na pół mięska i fata ...ale po tylu latach zaczynam trybic co dobre dla mojej sylwetki jast i dla naszej budowy ....GRUNT TO JEDZONKO .....do tego trenig odpowiednio dobrany ...a następnie aeroby których podczas robienia masy napewno nie robisz a to w naszym przypadku największy bład ........

podja mi swój obecny plan trenigowy ,diete ( szczegułowo ) co robisz w wolnym czasie , ile czasu poświęcasz na regeneracje a ile na trenig dosłownie wszytsko ...uwierz mi ze możesz rosnac latami nie tykajac saa i ph ..uwierz mi to jest mozliwe ...tylko tzreba zapierdalac i robić to odpowiednio
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
nie no slyszalem juz to wiele razy, ale chyba sa osoby, ktore wiecej praktykowaly tego świństwa hehe:D
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
wczesniej kiedy wszystko jeszcze jakos szlo... nie trzymalem jako takiej diety tylko staralem sie spozywac wiecej bialka niz zwykly smiertelnik...

Diete scisle trzymam od wrzesnia 2008 kiedy to zrobilem sobie redukcje aby zrzucic troche fatu z pasa przy zachowaniu obecnych wymiarow... wtedy wygladala ona tak:

1. (B:21 W:61 T:17)
- Płatki owsiane 50g
- Jaja kurze 120g
- Rodzynki 15g

2. (B:43 W:30 T:33)
- Chleb Ciemny 50g
- szynka z kurczaka/indyka 100g
- orzechy włoskie/pestki z dyni/slonecznik 50g
- warzywa (pomidor/ogorek/rzodkiewka/salata)

3. (B:46 W:40 T:3)
- Ryz 50g
- Piers z kurczaka 200g
- warzywa

4. (B:46 W:40 T:3)
- Ryz 50g
- Piers z kurczaka
- warzywa

po treningu 40g bialka

5. (B:40 W:16 T:39)
- Tunczyk 100g
- 3 bialka jaj + jedno zółtko
- 40g majonezu
- 30g chleba razowego

Przed snem bialko pro longatum BX 40g

Bialko: 260
Weglowodany: 190
Tłuszcze: 95
KCAL: ~2530

potem zamiast salatki z tunczyka zaczalem zajadac salatke z kurczaka o podobnej kalorycznosci...

Po redukcji calkiem udanej... zrzucilem ledwo 2 kilo, a pokazaly sie zylki i z pasa polecialo 5 cm...

Zwiekszylem potem ilosc kalorii aby zrobic troche masy... kombinowalem aby przytyc, ale czysto czyli bardzo intensywnie manipulowalem kaloriami i skladnikami odzywczymi bo jak przesadzalem z weglami to od razu odbijalo sie to na jakosci sylwetki...

w koncu doszedlem do czegos takiego i ciagne to do dzisiaj:


1. (B:40 W:100g T:23)
- Płatki owsiane 100g
- Jaja kurze 180g + bialko 90g
- dzem

2. (B:24 W:60 T:47)
- Chleb Ciemny 100g
- szynka z kurczaka/indyka 50g
- ser zółty 50g
- orzechy włoskie/pestki z dyni/slonecznik 50g
- warzywa (pomidor/ogorek/rzodkiewka/salata)

3. (B:32 W:76 T:3)
- Ryz brazowy 100g
- Piers z kurczaka 150g
- warzywa

4. (B:32 W:76 T:3)
- Ryz brazowy 100g
- Piers z kurczaka 150g
- warzywa


5. (B:40 W:20 T:40)
-50g groszku
-50g kukurydzy
-50g kapusty pekinskiej
-50g ogorka
-50g sosu czosnkowego
-150g kurczaka

Przed snem bialko pro longatum BX 40g

Bialko: 200 - 2,4g/1kg
Weglowodany: 330 - 4g/1kg
Tłuszcze: 116 - 1,4g/1kg
KCAL: ~3164

niestety masa nie idzie do przodu, a jak zwiekszylem ilosc wegli to nagle zwiekszyl mi sie pas wiec wrocilem do poprzedniej ilosci, ktora widzicie powyzej.

trenuje 3 razy w tyg zwykle wtorek czwartek/piatek i sobota/niedziela... do tego dochodzi shidokan 2 razy w tyg w poniedzialek i srode na ktorym ostro sie wypacam i dzieki temu nie podlewam sie w tak zaskakujacym tempie jak to bylo dotychczas... od grudnia nie chodzilem na treningi i przez ten okres troche sie zalalem :/

Jak wyzdrowieje znowu wchodze na diete bo teraz przez doslownie zniszczoe gardlo nie moge przelykac sliny nie mowiac juz o przelknieciu jakiegos jedzenia... jem tylko kiedy na prawde musze... wiem, ze to niedobrze, ale pewnych rzeczy nie przeskocze...
  • 0
wracamy do żywych...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
a jak z treningiem? moze pierdolnij same podstawowe cwiczenia w FBW albo hst 5-10-15? skoro jestes endo wal cla caly czas np przez 3 miechy i 1-1.5 miecha przerwy od supli i na sucho, no ze swej strony rowniez uwazam jak galeoo, natural fitness i tyla :P ja na twoim miejscu jedynie co bym sie wystrzegal to tluszczu i staral sie ograniczac a tak to bym balansowal dieta i patrzyl jak organizm reaguje na poszczegolnie diety a jest ich w chuy i jeszcze troszku, a wyniki obserwowal przykladowo po miechu czy 1.5 czy cos idzie czy stoi,

Patryk zrób jak datul nie pierdol sie, rok stazu 65 kg i juz
prohormony to sie nazywa mądre podejscie do tematu a nie tak jak ty
ciągle na sucho i sucho bierz przykład z bardziej doświadczonego kolegi Datula. :wstyd:

:hyhy: :hyhy:

przy tym

Bialko: 200 - 2,4g/1kg
Weglowodany: 330 - 4g/1kg
Tłuszcze: 116 - 1,4g/1kg

bym staral sie o 1g podbic ww, bialko poki co zostawic i postaralbym sie troszke obnizyc tl o ile dasz rade ryz brazowy zamien na spagetii bo bedziesz murzyn za rok :rotfl: co do pasa to bym zakupil pas neoprenowy ponoc dobry, przy chorobach itp spadkach to niezbedne aminki rozgalezione, jak juz wspomnialem cla i moze podstawwowy pna treningowy ?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024