Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik Patryk666


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
356 odpowiedzi w tym temacie

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Tak jak pisalem FBW to totalna pomylka w moim przypadku...

Co do diety jak zwiekszylem ilosc wegli o 0,5 g to od razu zaczelo mnie zalewac dlatego wrocilem do 4 g... tluszcz chyba nie jest zly w moim przypadku;p... fajnie dieta dziala jak robie redukcje... scisla micha pozwala mi zachowac miesien i powoli obnizac ilosc tluszczu... ale jednak aby zbudowac miesien teraz juz nie ma cudu;/... no chyba zebym znowu zaczal walic masakryczny trening, ale w koncu dojde do takiej ilosci serii, intensywnosci i ciezaru, ze wykorkuje na silowni;/...
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
jak wyzdrowieje postanowilem, ze nadrzuce troche na treningu... dieta na razie bedzie taka sama... moze dorzuce troche bialka np porcja kurczaka 200g... aeroby w postaci shidokanu 2x (czasami tez bedzie 3 dzien sparingowy w koncu nie bede na nie chodzil co tydzien bo nie mozna caly czas chodzic z obitym pyskiem)...

Rozdziele trening łap na

biceps z klata
Plecy triceps
Barki nogi

na bica i trica zarzuce serie laczone... ogolnie beda po 3 cwiczenia... najpierw zaczne jakims cwiczeniem na wolnym ciezarze aby dobrze rozgrzac i rozciagnac miesien... i potem zrobie 3 podwojne serie laczone... skladajace sie z jednego cwiczenia na wolnym ciezarze i od razu po nim jakies cwiczenia wyizolowane... pewnie pewne z duzego ciezaru przechodzil na cwiczenie izolowane na malych ciezarze, a duzej ilosci powtorzen...

Trening klaty bede robil na duzym ciezarze... i najprawdopodobniej regresje... nigdy jeszcze tego nie praktykowalem, a koledzy to robia od dluszego czasu i niezle im idzie wiec i ja sprobuje... kazdy trening kalty bede konczyl albo mega rozciaganiem na rozpietkach lub seria ze zmiejszaniem ciezaru az do "czystej" sztangi...

Na plecy zarzuce podciaganie na drazku... jak dorwe chlopakow to powiem im, ze jest misja z zamontowaniem w koncu drazka... na pewno dzieki niemu rusza troszke moje plecki... w koncu nigdy nie cwiczylem na drazku bo bylem za slaby:P a to chyba najlepsze cwiczenie na te partie miesni...

Szczerze to ciezko jest mi ulozyc cos konkretnego na plecy dlatego chetnie poslucham Waszych rad... tylko pamietajcie jezeli juz cos zaporponujecie to cos konkretnego abym znowu nie musial wypisywac ze 300 razy tego probowalem i chuj mi to dalo:P

z nogami bedzie problem bo nie mam u siebie maszyn i ciezko jest z treningiem ud... rowniez chetnie bym posluchal jakis rad jak sobie z tym poradzic...

na barki pojade treningiem z duza intensywnoscia i malym ciezarem bo jednak barki nie za bardzo lubia duze ciezary i łatwo jest zlapac kontuzje... pokombinuje tez z pozycjami podczas wykonywania cwiczen i moze cos w koncu ruszy...

Chcialbym zlapac jakiegos miesnia przez najblizsze 2 miechy aby potem sie dorzezbic... a wiadomo trzeba miec w czym:P

Przedramie po kazdej sesji tak samo brzuch...

ze dwa razy w tyg bede tez napierdalal w worek;D

Zobaczymy... jak dalej bede sie wkurwial to pierdolne silke i zrobie to co powinienem juz dawno zrobic...

pojde na dziwki :rotfl:

PZDR!
  • 0
wracamy do żywych...

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
na plery moge ci polecic moj ulubiony zestaw treningowy, martwy 3-4 serie ( nie liczac rozgrzewkowych) na duzych ciezarach 8-4 powt. i 4 serie podciagania na drazku do klaty ( jak sobie zamontujesz i bedziesz mial odpowiednia sil zeby przynjamniej sie te7-8 razy podciagnac) w zastepstwie sciaganie drazka w szerokim nachwycie do klaty 4 serie,wazne zacgowac dobra tehcnike bo inaczej nie da takiego efektu jaki powinien byc. Po takich 8 seriach ciezkich seriach jest juz naprawde pompka hehe,i czasem dokladam na koniec 3 serie cwiczenia ktore nie umiem fachowo zazwac :wstyd: chwyta sie drazek od wyciagu, na lekko zgietych rekach,troche pochylony do przodu i machasz tym drazkiem do nog,eee no kurwa nie wiem jak opisac ale naprawde dobrze na koniec mi whcodzi to cw. Szyderski robi to cwiczenie w filmiku animala o ile dobrze pamietam :]
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
jak zamontuje drazek bedzie gicior:)... to bedzie dobry bodziec do rozwoju plecow... reszte bede dobieral instynktownie:D
  • 0
wracamy do żywych...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

chwyta sie drazek od wyciagu, na lekko zgietych rekach,troche pochylony do przodu i machasz tym drazkiem do nog,eee no kurwa nie wiem jak opisac ale naprawde dobrze na koniec mi whcodzi to cw. Szyderski robi to cwiczenie w filmiku animala o ile dobrze pamietam

zapewne o to chodzi
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
tak,tak dokladnie o to chodzi :] tylko troche bardziej sie do przodu pochylam i rozne chwyty czasem szerszy czasem wezszy...
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

1. (B:40 W:100g T:23)
- Płatki owsiane 100g
- Jaja kurze 180g + bialko 90g
- dzem


ok tylko ja bym z tego dzemu zrezygnował na korzyść miodu

2. (B:24 W:60 T:47)
- Chleb Ciemny 100g
- szynka z kurczaka/indyka 50g
- ser zółty 50g
- orzechy włoskie/pestki z dyni/slonecznik 50g
- warzywa (pomidor/ogorek/rzodkiewka/salata)


dołuż serek wiejski a chlebka tak do 50 g


3. (B:32 W:76 T:3)
- Ryz brazowy 100g
- Piers z kurczaka 150g
- warzywa

4. (B:32 W:76 T:3)
- Ryz brazowy 100g
- Piers z kurczaka 150g
- warzywa


jak mniema między tymi posiłkami jest trening
wiec w posiłku nr 3 zrezygnuj całkowicie z wegli

natomiast w 4 walnij ich podwójna porcje minimum 150 g i raczej skup sie na węglach złożonych a nie prostych ...proste wyjeb z diety całkowicie

5. (B:40 W:20 T:40)
-50g groszku
-50g kukurydzy
-50g kapusty pekinskiej
-50g ogorka
-50g sosu czosnkowego
-150g kurczaka


może być

co do trenigu rozpisz dokładny plan i ćw to cos pomoge

jesli o kopyta chodzi przysiady nic dodac nic ujac do tego wykroki i syzyfki i kopyta urosną

plecy - drązek , martwy ciąg do tego wiosłowanie hantlem na zmiane ze sztangą lub pół sztangą ..,najlepiej 2 rodzaje wiosłowania :hyhy:
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
BARKY kiedys na silowni koles mi pokazal to cwiczenie... fajne na ostateczne dopompowanie plecow;d;d;d... dolozyc do tego podciaganie na drazku., martwy ciag, wioslowanie sztanga/polsztanga/hantelka w jakis superseriach... i moze cos ruszy:D

Geloo mysle, ze ten dzem rano nie zaszkodzi... zwlaszcza, ze nie ma zadnych innych wegli prostych w mojej diecie w ciagu dnia...

Co do chleba to fakt w moim przypadku musze go ograniczyc do minimum... moze po prostu wyrzuce 50g chleba a za to po treningu bede jadl 150g ryzu brazowego... co myslicie?
  • 0
wracamy do żywych...

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

bede jadl 150g ryzu brazowego... co myslicie?


może byc ten ryzyk ma pośredni indeks glikemiczny wiec jak najbardziej tak

co do trenigu proponuje ci dołozyc aeroby tak 2-3razyw tygodniu i nie mowie tu o jakis spotrach walki bo tam złapiesz kondyche ale fatu nie powstrzymasz od odkładania sie :hyhy:

a powiedz mi jak u ciebie jest z podjadaniem ze słodyczami bo to w naszym przypadku endo ma znaczenie wielkie ..wiem po sobie
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
slodyczy nie jem od jakis 6 lat... po prostu nie potrzebuje slodyczy i jakos mnie do nich nie ciagnie... fast foody to w sumie tez jakos jem od swieta...

ale tam na prawde wylewam z siebie litry potu... a podczas aerobow spalam miesien w zaskakujacym tempie...
  • 0
wracamy do żywych...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
miesnia nie palisz a pierw tl a potem ww tak na marginesie, swoja droga czekolada gorzka czasem tez mozesz ojebac
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
wlasnie juz kiedys ktos mnie poprawil to jak wytlumaczyc to, ze tluszczu wlasciwie nie spalilem, albo nieporownywalnie malo do "twardej masy", ktorej to stracilem az nadto;/
  • 0
wracamy do żywych...

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
to ze palisz miechą może być tez spowodowane nieodpowiednią suplementacja okołotrenigową jak i nieodpowiednia intesywnością ćw aerobowych
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Ogólnie przypadek beznadziejny.
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
cały czas pod gorke:/
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
trudno walimy PH... na laptopa zarobie na wakacjach... teraz musze sie rozjebac bo wygladam jak pizda;/... Jakies propozycje??
  • 0
wracamy do żywych...

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
SUSeł ? :hyhy:

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Ta genialne przy jego skłonnosciach to by sie utuczył na tym jak świniak.

szczerze to z PH sam nie wiem co by tu polecić
bo kumpel co miał takie właśnie skłonnosci do łapania masy ogólnej
brał trenadrol z nadzieją ze go podsuszy ni chuja
złapał 8 kg masy w niecałe 3 tygodnie wiec to na pewno nie był miesień...
co zresztą sam przyznał.

ja bym z koksu wziął wino.
albo jak ci sie nie spieszy to biorę za 2 dni
phera mass ponoć ma na tym sucha masa iść
zobaczymy za 2 tygodnie bedziesz miał wiarygodną relację.
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
no wlasnie myslalem nad 2x epi... wtedy zlapalbym ze 2 -3 kg czystego twardego misnia... utwardzil sylwetke do tego dorzezbil wstepnie aby potem wypalac tluszcz na clenie:D...

I chyba na razie tak zrobie 2x epi i zejscie na T-bolu... potem wrzucam clena i krete i jade redukcje:D... mysle, ze w 700zł bym sie zamknal, a calkiem niezle na tym wyjde... moze za miecha juz zaczne... zobacze jeszcze jak tam u CIebie poleci ten phera mass... bo moze zrobie Phera mass + epi i clen...
  • 0
wracamy do żywych...

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
ja bym na pierwszy cykl wrzucil phera mass + epi + m-drol na kicka + sus na szlif a potem kreta + clen , to mało jak na 1 cykl ;) 1 cykl - 1 srodek :)

bodzio ja własnie czytalem ze daje mokry mięsien ta phera :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024