Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik Patryk666


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
356 odpowiedzi w tym temacie

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Dziennik Patryk666
Witam wszystkich forumowiczow... Mam na imie Patryk i pochodze z Jeleniej Góry... mam 19 lat :rotfl:
Siedze tutaj juz od dluzszego czasu... mozna powiedziec, ze niedlugo po tym jak zaczalem cwiczyc na silowni zaczalem wpadac na forum aby poszerzac swoja wiedze na temat tego sportu... Cwicze juz 3 lata i ten czas nie byl mi przychylny... czesto sie mylilem z powodu braku wiedzy, ale jak wiemy czlowiek uczy sie na bledach... Na dzien dzisiejszy zrobilem wielki krok do przodu, gdyz juz znam swoje cialo... nauczylem sie go "sluchac" wszystkich jego reakcji... Jestem Endomorfikiem i to skrajnym... potrafie przytyc 5kg w 3 dni co udalo mi sie w swieta bozego narodzenia mimo tego,ze ogranczalem sie w jedzeniu... nietstety tak jak ektomorficy maja progblem z nabieraniem masy ja mam problem z nabieraniem jej nadmiaru... kiedys na cyklu z uzyciem XP HP i NITRO II i diecie 2700kcal utylem 8kg w 9 dni :szok: gdzie nabralem prawie 10cm w pasie w tak krotkim czasie... niech ktos mi powie, ze to jest normalne... Podobnie nedznie jest przy redukcji jak sie zepre to potrafie schudnac, ale niestety chudne glownie z miesni na co przykladem moze byc moja mega redukcja po tegorocznych wakacjach... pracowalem na budowie i wieczorem pilnowalem aby nikt nieporzadany nie przeszkadzal w zabawie gosciom u moich rodzicow w kawiarni :rotfl: ... schudlem 17kg i stracilem kupe miesnia... mialem mega spadki 4cm z lapy dla przykladu... z pasa niewiele :wsciekly: BF spadl z 19,7 na 14,2 co nie jest dobrym wynikeim jezeli waga spadla z 102 na 85kg :ok: Z sily spadlo mi jakies 30kg w przyblizeniu... Ogolnie masakra... od tej pory postanowilem, ze skupie sie na odpowiednim jedzieniu i od tamtej pory poszerzylem moja wiedze na temat diety i najwieksza uwage skupiam wlasnie na niej i na treningu... suple odeszly na drugi plan... Dzisiaj wiem, ze "JESTES TYM CO JESZ" i wszystko zalezy od tego ile i co zjesz w ciagu dnia...

Teraz moim celem jest sportowa sylwetka bez nadmiernej masy... zaczalem tez cwiczyc shidokan aby wyrobic sobie gibkosc i szybkosc... taki wycisk 2 razy w tyg pomoze rowniez endomorfikowi w utrzymywaniu formy :P. CAly czas trzymam diete, ktorej to pilnuje jak oka w glowie... czasami na prawde nie mozna co wie kazdy, ktory ma jakiekolwiek obowiazki... ja mam studia, bardzo ciezkie gdyz wyladowalem na polibudzie, a konczylem liceum o profilu humanistycznym i moje aspiracje raczej lądowaly w muzyce, teatrze, sporcie, dziennikarstwie chociaz moim najwiekszym marzeniem bylo dostanie sie na "Rezyserie dźwieku"... matura rozszerzona, ktora w tym roku byla ciosem ponizej pasa niestety nie pozwolily mi aby startowac na tego typu studia i wyladowalem na budownictwie pod namowa mojego kolegi z wakacyjnej pracy wlasnie na budowie... bardzo ciezko mi idzie, gdyz nie mialem wiele wspolnego z matma i fiza, a tutaj mam ich kilka rodzai... czyli mega stres i nerwy kazdego dnia... dochodzi do tego praca u rodzicow w kawiarni dlatego czasmi jest ciezko z dieta, ale daje rade... Kreatyna nigdy na mnie nie dzialala tak jak na innych... wlasciwie nigdy nie przyspieszala mojego efektu... Teraz wszystko lezy w diecie ;)

We wrzesniu rozpoczalem cykl w celu poprawienia jakosci umiesnienia... do cyklu dolozylem suple takie jak:

Green Magnitude + White Flood + Thyrotherm + bialko do uzupelnienia diety i BCAA po aerobach...

Supli praktycznie nie odczulem w sensie pomocy w osiagniecia celu... GM dobrze smakowal... i tyle na jego temat... Thyrotherm nie dzialal nawet w konskich dawkach... White Flood mnie zaskoczyl bo dzieki niemu fajnie sie trenuje... pobudza bardzo lajtowo... warto wspomniec, ze mnie nie pobudza nawet efedryna :ok: tu jest lekko, ale w normie... czuje sie po nim dobrze... pompy wiekszej nie zauwazylem, gdyz tak jak napisalem znam swoje cialo i to ja decyduje czy mam pompe i jak mocna ona jest... jak chce to mnie rozrywa i jak chce to wychodze z treningu bez pompy :P Kwestia doswiadczenia...

Mam troche zdjec porownawczych przed i po cyklu... przed cyklem wygladalem jakbym nigdy nie cwiczyl co jest dowodem na to, ze dziwny ze mnie typ i moja genetyka raczej mi nie pomaga... trace miesien bardzo szybko, a tluszczu nie... wydaje mi sie, ze wszystko lezy w diecie i organizm musi sie przestawic z magazynowania energii na jego spalanie... metabolizm juz mi sie przyspieszyl bo 2 miesiacach scislej diety, ktora bede trzymal caly rok... PO tych spadkach jak zaczwlem sie redukowac zauwazylem, ze zaczynaja mi paskudnie wystawac zebra, a miedzy klata widac mi wystajacy mostek... jak u jakiegos niedozywionego dziecka... mimo BF ok 13%... budowa endomorfika... teraz musze sie znowu zabudowac abym po redukcji nie mial kosci na wierzchu i wygladal jak czlowiek

Postawilem sobie cel, ze nadrobimy utracona mase miesniowa bez nadmiernego zalewania sie tluszczem... i redukcja na przyszle wakacje do poziomu <10% co bedzie nie lada wyzwaniem dla takiej osoby jak ja... Wiem jedno DIETA JEST TERAZ NAJWAZNIEJSZA I TYLKO DZIEKI NIEJ MAM SZANSE OSIAGNAC CEL... czy sie uda?? Nie wiem... wiem tylko, ze dam z siebie wszystko i bede cierpliwy...

TERAZ MASA START!

Wymiary:
Wzrost: 184cm
Waga: 82kg (po cyklu redukcyjnym)
Biceps: 38/39cm
Przedramie: 32
Klatka: 107cm
Udo: 58cm
Barki:126cm
Łydka 38cm
Pas:
pod pepkiem: 88cm (okazalo sie, ze mam szerokie biodra - wystaja mi kosci;/)
pepek: 82cm
talie: 80cm
Biodra:96cm

Wiem duze spadki, ale nadrobie to:D

Troche fotek porownawczych po cyklu redukcyjnym... wygladam jakbym nabral masy miesniowej co bardzo mnie cieszy:D Recomp zaliczony! Po prawej stronie foty aktualne...


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

TERAZ KILKA FOT na czczo...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Masy Czas Start!

w tym miejscu bede dawal wpisy moich treningow, diety i supli... zyczcie mi powodzenia PZDR!
  • 0
wracamy do żywych...

diablo33
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja, WWW, dziewczyny i od niedawna dybacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Siemka! ;)

Życzę powodzonka, będę obserwował dzienniczek :hyhy:
Ehh zazdroszczę Ci, udanej redukcji :D

Pozdrawiam, diablo33.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
ee no ziom nie jest zle powiedzialbym ladnie, zycze powodzenia, katuj bary i kaptury i prostowniki troszke wez zbuduj co prawda na fotkach niezbyt widac bo ciemne w chuj ale widac ze bydlaczek jestes plecki fajne i klata wypas jak dla mnie walcz kurwa walcz !!!!!!!!!!!
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
PATRYK666, fajny wstep w dzienniczku-ŻYCZE POWODZENIA! don't give up!!! ;) ;)
  • 0

Majorka
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 763 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Ładna redukcja, widać duże postępy, gratuluje i zyczę dalszych postępów ;)
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Przed spadkami moja najlepsza partia miesniowa byly barki... byly nieproporcjonalne duze do reszty... w barkach spadlem ze 138 na 125;/ ale nadrobie tylko musze znowu nadrzucic tempa na treningu bo na malej ilosci serii jednak nie zbuduje masy miesniowej... to juz sprawdzona teoria :zalamany:

Klata to moja najgorsza partia od dawien dawna... ciezko mi ja rozbudowac aby byla proporcjonalna... zawsze odstaje od reszty... slyszalem taka teorie, ze kazdy endomorfik ma problem z klata... ale nie wiem ile w tym prawdy
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
***Dieta***

1. (B:35 W:71g T:23)
- Płatki owsiane 70g
- Jaja kurze 120g
- dzem

2. (B:43 W:50 T:33)
- Chleb Ciemny 80g
- szynka z kurczaka/indyka 100g
- orzechy włoskie/pestki z dyni/slonecznik 50g
- warzywa (pomidor/ogorek/rzodkiewka/salata)

3. (B:22 W:55 T:3)
- Ryz 70g
- Piers z kurczaka 100g
- warzywa

4. (B:22 W:55 T:3)
- Ryz 70g
- Piers z kurczaka 100g
- warzywa

po treningu 60g bulka 25g/25g/3g

5. (B:30 W:20 T:40)
-50g groszku
-50g kukurydzy
-50g kapusty pekinskiej
-50g ogorka
-50g sosu czosnkowego
-100g kurczaka

Przed snem bialko pro longatum BX 40g

Bialko: 210 - 2,5g/1kg
Weglowodany: 280 - 3,3g/1kg
Tłuszcze: 105 - 1/3g/1kg
KCAL: ~2900

Bede patrzyl w lustro i kontrolowal wage gdyby co bede w trakcie kombinowal z kaloriami...

Bulka na razie nie mam, ale niedlugo zamawiam wiec bede lykal porcje po treningu... TYLKO bezposrednio po treningu
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Trening ulozylem sobie w stylu FBW...

bede mial dwa plany na tydzien A i tydzien B

We wtorki robie 15-stki w srody 10-tki a w soboty 5-tki (najwiekszy ciear jakim dam rade zrobic tyle ruchow pamietajac o technice bo co mi z tego, ze wezme 10kg wiecej na lawce na serie jak nie zrobie tego technicznie i nie trafie do miesnia)

Tydzien A

cwiczenia wchodzace w sklad sesji treningowej

-Wyciskanie sztangielek na skosie 30 stopni
-Przysiady ze sztanga
-Arnoldki
-Unoszenie hatelek na biceps na lawce skosnej (duzy skos chyba 50 - 60 stopni nie wiem szczerze mowiac)
-Pompki w podporze tyłem
-Wioslowanie sztanga

Tydzien B

Zastanowie sie we wtorek ;)

Kolejnosc trenowania partii miesniowych

Wtorek
Full body (nogi, plecy, bark, klatka, biceps, triceps)

czwartek
Full body (plecy, kltaka, nogi, triceps, biceps, bark)

sobota
Full body (klatka, bark, plecy, biceps, triceps, nogi)

Na razie sprawdzam ten trening jak na mnie zadziala bo od dluzszego czasu cwicze splitem, wiec jakas odmiana dobrze zrobi miesniom...
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
mam jeszcze fote moze nie ze szczytu formy 102kg (BF - 19,4) ale jest.... Waga 94kg na zdjeciu (BF 17,2). Fotka po miesiacu pracy czyli juz sporych spadkach... patrzac na roznice BF to widac, ze w wieksozsc to byl miesien... zreszta widac od razu roznice w moich rozmiarach... niestety nie mam zdjec ze szczytu formy dla porownania o ile sie zmniejszylem po tych 8kg spadkach...

Dołączona grafika

roznice w odtluszczeniu na dzien dzisiejszy widac... ale jednak masy miesniowej ubylo duzo za duzo przez te wakacje;/
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Dzisiaj sobie odpuszcze trening bo wczoraj mialem mała libacje z ekipa z roku... trening dzien po imprezie z biologicznego punktu widzenia nie ma sensu do tego sztanga by mnie dzisiaj zabila :rotfl: jutro nadrobie...


Nigdy nie chodzcie na imprezy do akademika bo zywi stamtad nie wyjdziecie... To jest az przerazajace co tam sie dzieje i jakie ilosci alkoholu potrafia spozyc Ci ludzie :rotfl:

A jak poszlismy do innego pokoju to zobaczylem dwoch malinowych 20 - letnich sie chlopakow ktorzy zamiast jedzenia w lodowce mieli kilkadziesiat flaszek spirytusu...

Kiedys myslalem, ze to opowiesci o akademikach sa mocno przesadzone, ale to co wczoraj sie dzialo w pokoju 102 i 307 to do dzisiaj nie moge pojac...

Normalny czlowiek chyba nie moze tyle wypic :zdziwko:

Ja rzadko pije, ale wczoraj troszke rowniez dalem w czambo w koncu nie mialem alkoholu w ustach od czasu odebrania wynikow matury... Nawet najlepsi z Naszej ekipy nie dali rady tym popaprańcom...
  • 0
wracamy do żywych...

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

Nawet najlepsi z Naszej ekipy nie dali rady tym popaprańcom...

jak możesz nie wierzyc w ramzesa :hyhy: :wstyd: sorry za OF
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
PATRYK666, hehe akademiki to miejsce zwane gorzelnia :P no wlasnie jak mozesz nie wierzyc we mnie :rotfl:
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
bardzo wyrazna poprawa po tej redukcji, zwlaszcza przod...pozostaje zyczyc powodzenia :]
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Ramzes Ci z akademika to jacys Nadludzie bo to normalne nie jest aby tak melanzowac i w takich ilosciach... jezeli Ty tez tak dajesz rade to ja pieje :rotfl: ja sie nie nadaje do akademika:P

Dzieki BARKY... ale gdybym nie mial tyle stresu w szkole to zrobilbym o wiele lepszy postep bo od pazdziernika to juz nie zaliczylem progresu niestety wszystko stalo w miejscu... ale zawsze to jest chociaz maly krok do przodu dla mnie:D Teraz Masa zobaczymy jak sie uda :padam:
  • 0
wracamy do żywych...

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
wbij sie na CKD , też można robić mase a przy twoich skłonnościach do tycia to chyba najlepsze wyjście , albo po prostu manipulacja węglowodanami jakaś

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Diete rozpisalem i po pewnym czasie sprawdze wage... codziennie kontroluje sie w lustrze i na razie nie dzieje sie nic niepokojacego... mysle ze po 2 tyg od rozpoczecia TEJ diety bede mogl sie pomierzyc (zwlaszcza brzuch :rotfl: ) i sprawdzic wage... potem pomyslimy nad zwiekszeniem ilosci wegli... Macie moze jakies w miare smaczne potrawy z weglami o niskim IG?? Bo jakos ciezko mi sklecic cos smacznego z tych produktow o niskim IG :zdegustowany: Bylbym wdzieczny :D

Kiedys probowalem low carba i baaardzo zle go wspominam... teraz mam zbyt ciezka sytuacje w szkole... codzienny stres i nerwy i wole nie swirowac...
  • 0
wracamy do żywych...

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

Macie moze jakies w miare smaczne potrawy z weglami o niskim IG


dziki ryż (brązowy) z mięsem i obowiązkowo jakiś gęstawy sos do pieczeni , bo brązowy ryż sam jest troche suchawy taki

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
myslisz, ze to dobre?? Ja pamietam spotkanie z makaronem ciemnym i wyrzucilem go do smieci bo tego nie dalo sie zjesc... ale jak tylko zobacze gdzies taki ryz to wezme i zrobie "test drive'a"
  • 0
wracamy do żywych...

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

myslisz, ze to dobre?? Ja pamietam spotkanie z makaronem ciemnym i wyrzucilem go do smieci bo tego nie dalo sie zjesc... ale jak tylko zobacze gdzies taki ryz to wezme i zrobie "test drive'a"


brazowy ryz jest naprawde smaczny, tylko tak jak napisal maks z sosem jakims. Inaczej bedzie za suchy. Ja caly czas jadlem ryz brazowy+kurak+fix do chinszczyzny :D Wiem ze zdrowiej zrobic swoj sos ale kurde kto ma na to czas :P
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


diablo33
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja, WWW, dziewczyny i od niedawna dybacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Witam!

Ryż ciemny da się zjeść :P Sam mam taki w redukcji. Ale czy też mogę jeść z sosem, np. myśliwski czy coś [taki z papierka] :?: Bo tak jak piszecie, jest strasznie suchy.

PS: Patryk666 sorry za OFF TOP.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024