Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik Patryk666


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
356 odpowiedzi w tym temacie

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

-Ty widzialem kiedys taka technike, ze koles podbija do drugiego atakuje go uderzajac najpierw w gardlo potem kopie w jaja, nastepnie robi 3 kroki w bok i jedne w tył, strzela do niego z pistoletu i... kurwa srac mi sie zachcialo:


to ladna opowiesc Ci strzelil bueheehehe :P wyczul dobry moment nie ma co :P
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Dzisiaj regenerka... od treningu... dieta bedzie normalnie trzymana na 100%:D...

Rano stanałem na wadze aby sprawdzic ile przytyłem... bo nieco na jakosci mi sie te swieta odbily... co sie okazalo na wadze niekoniecznie... 83,5kg;/ :zdziwko:
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Witam wszystkich dawno mnie tu nie bylo... organizowalem sylwestra dlaetgo byle bardzo zabiegany... Sylwester organizowalem na wiosce, gdyz wszystkie sale w miescie byly zajete albo organizowane byly tam bale sylwestrowe z prawdziwego zdarzenia....

Jak to na wiosce siały sie boruty... i troche zesmy ponapierdalali frajerow... nie obeszlo sie bez strat... jeden moj ziomek z shidokanu, ma lekko peknieta warge... ja wybitego palca (nie bralem udzialu z najwiekszej borucie tylko staralem sie wszystkich uspokoic i raczej wpierdalalem sie miedzy ludzi i wszystkich rozpychalem, albo bralem za szmaty i wypierdalalem ich na zewnatrz... wyjebalem tylko jednemu ziomkowi na zewnatrz, ktory po kresce zaczal szarpac jakas dziewczyne... nastepnym razem sie zastanwoi jak chociaz pomysli o dotknieciu jakiejs dziewczyny) i klku kolegow tez ma lekko powybijane palce... na szczescie mimo przewagi dawalismy sobie rade ze skurwielami, a kiedy zjechali sie cwaniaki, ktorzy rozmiarami rowniez imponowali... przynajmniej niektorzy... to udalo mi sie to uspokoic i obeszlo sie bez strat... wezwali "posilki", kiedy ten sam kolega od wargi polozyl jednego pyskacza jednym prostym w szczeke... koles znalazl sie na deskach z zakrwawiona morda... ale tak jak napisalem udalo mi sie ich jakims cudem uspokoic i potem juz bylo po krzyku... Skrocilem czas zabawy do 4 zamowilem autokar i wywiozl ludzi do miasta...

JAK DOBRZE, ZE JUZ PO WSZYSTKIM... terazmoge sie wychiilowac i wrcic do treningow...

sprawdzilem wage... pokazala 82kg czyli znowu do tyłu;/... zostalo mi jeszcze ponad 40 porcji HP wiec prawie do konca stycznia powinno styknac... na dzien dzisiejszy robie 5 ruchow 100kg i do konca cyklu chce dobic do pelnej serii tym ciezarem... juz o mase raczej nie mam szans wiec chce zrobic troche sily...

po skonczonym cyklu postaram sie pocwiczyc jakims nowym planem przez luty i marzeci od kwietnia/maja zaczne kompleksowa rzezbe aby zrobic na lato BF kolo 10%... teraz bedzie mi łatwiej dorzezbic cialo niz zrobic mase... no chyba, ze kiedys zdecyduje sie chociaz na jakies PH... ale na to jeszcze za wczesnie... moze sprobuje cos na przyszly sezon:)

To na razie tyle... ZYCZE WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO DOBREGO A PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA szczegolnie dla wojownikow ciemnej strony mocy... BO PRZECIEZ RESZTE MOZEMY SOBIE KUPIC hehe

PZDR! ide jesc kurczaka...
  • 0
wracamy do żywych...

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
PATRYK666

to zajebistego miales sylwka :P ja mialem taka wigilie-jakiemus zjebowi rozwalilem morde, chociaz tego nie chcialem...ale on zbyt nalegal.. :P

Wracaj do treningow :) Zdrowia i postepow zycze ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
no sylwester w pizdu... ale poznalem za to bardzo fajna dziewczyne... tzn poznalem ogolnie bardzo duzo fajnych, ale ta jedna jednak daze najwieksza sympatia:P hehe takze jest jeden plusik imprezy...

kurde do tego zlapalo mnie chorobsko;/... ledwo zyje... pojde dzisiaj na silownie, ale raczej nie bedzie to udany trening...
  • 0
wracamy do żywych...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
to nie idz a sie kuruj bo pogorszysz sytuacje, zrob se grzanca i tyla
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Hehe ja się nazywam Boruta nazwisko zobowiązuje:P też miałem "przygode" w ferie świąteczne ale tez obeszło się bez strat :]
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
sklepalismy placków:P... ale szkoda bo dziewczyny tego nie lubia;/... ja tez nie za bardzo:( w ogole straszny wstyd jest jak bijesz sie wsrod ludzi zwlaszcza wsrod dziewczyn;/... masakra...
  • 0
wracamy do żywych...

Krzysiu1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Właśnie ciekawe, czy nie lubią, czy tylko tak mówią... Czytałem ostatnio o badaniach, które przeprowadzono wśród kobiet. Wybierały najbardziej atrakcyjnych mężczyzn na podstawie fotografii. Okazało się, że największym "wzięciem" cieszyli się faceci z bliznami. Były to blizny na twarzy, wyglądające na odniesione w walce. Podobno tu działa natura - szukają faceta, który będzie potrafił je obronić. Natury nie oszukasz :rotfl: Tak więc głowa do góry. Pewnie podświadomie zrobiłeś wrażenie. Na buraka byś wyszedł gdybyś to Ty wywołał borutę ;)
  • 0
Moja duma - mały Krzysiu ;-)

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
to jest jak dżungla hehe, samica wybiera najzdrowszego,najsilniejszego dominujacego w stadzie samca hehe ;)
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

samica wybiera najzdrowszego,najsilniejszego dominujacego w stadzie samca hehe ;)


tez jestem tego samego zdania ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
mialem taki okres w zyciu, ze co chwile montowalem kolejna dziewczyne... byly to totalne blachary, ktore kazdy chcial zrobic w kibelku na imprezie... dla nich najwazniejsze bylo abym wpierdolil kazdemu kto tylko krzywo na mnie spojrzy i abym mial najwiekszego bica z chlopakow jej wszystkich kolezanek... zwykle trwalo to wszystko kilka dni max 2 tygi...

Teraz obracam sie tylko wsrod dziewczyn, ktore wola chudych placuszkow w japonkach i spodnich hawajkach... powiem Wam, ze jest wiele wiecej takich dziewczyn niz takich, ktore lubia pakerów i sa o wiele bardziej wartosciowe od tych drugich... :)
  • 0
wracamy do żywych...

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
naturalnie musze sie z Toba zgodzic ale tu chodzi o dziewczyny czy o Ciebie ? Ty cwiczysz dla siebie czy dla nich bo i tak potem bedziesz mial zone i te wszystkie dupy sie skoncza :P ale blachary to sa najgorsze dziewczyny jakie moga byc a takich jest od groma i szczerze kosztowna inwestycja.... :P :D a to jest naturalne ze dziewczyna chce normalnego inteligentnego mezczyzne ktory ja obroni i przy ktorym bedzie sie czula jak ksiezniczka :hyhy: tak wiec cwiczyc chlopaki przygotowywac sie na wakacje i rwac dupy nad morzem :D
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
cwicze dla wygladu:D hehe
  • 0
wracamy do żywych...

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

Teraz obracam sie tylko wsrod dziewczyn, ktore wola chudych placuszkow w japonkach i spodnich hawajkach... powiem Wam, ze jest wiele wiecej takich dziewczyn niz takich, ktore lubia pakerów i sa o wiele bardziej wartosciowe od tych drugich... :)


no nie przesadzaj,nie tylko blachary leca na koksow hehe. Racja wiele dziewuch nie luib zbyt przerosnietych gosci tylko wola szczuplych ladnie dorzezbionych. Ale naszczescie sa tez takie co lubia tych z przerostami hehe. I naszczescie jest tez duzo dziewczyn co wlasnie maja polew z takich jak to okresliles placuszkow w japonkach hehehee.

ogolnie trzeba byc soba,jak bedziesz sporym karczkiem ale bedziesz sie normalnie zachowywal i mial jakis olej w glowie to i lasce nie bedzie to tak przeszkadzalo. A jak bedziesz swiniakiem ktory patrzy tylko komu wyjebac i czy koszulka dobrze opina mu bica to zostaja tylko blachary hehehe
  • 0

Rashes
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

ogolnie trzeba byc soba,jak bedziesz sporym karczkiem ale bedziesz sie normalnie zachowywal i mial jakis olej w glowie to i lasce nie bedzie to tak przeszkadzalo. A jak bedziesz swiniakiem ktory patrzy tylko komu wyjebac i czy koszulka dobrze opina mu bica to zostaja tylko blachary hehehe


dobrze gada :ok:

ale koszulka bica opinać musi :hyhy:
  • 0
- HP+Clout+Xtreme Stack
- 2xEpithine-E, Storm+Super Charge
- 2xH-Drol+P-Plex, zobaczym
- M-Drol+ E-stane, zobaczym

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666

ale koszulka bica opinać musi :hyhy:


no jasna sprawa ;) i na motylach tez powinna pekac hehe
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
no i klata taka odstajaca powinna byc jeszcze jesli juz mowa o bicu i motylach :P
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Tak tak, marzcie sobie dalej przecinaki zamiast sie wziąc do roboty :rotfl:
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik Patryk666
Wpadł Byk , rozjebał i skonczył temat o marzeniach :hyhy: :rotfl:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024