Skocz do zawartości


Zdjęcie

Od czego rozpocząc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

macmac1418048788
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Od czego rozpocząc?
Witajcie,
Chciałbym prosic o porade od jakiego suplementu rozpocząc.
Na siłkę staram się chodzic trzy razy w tygodniu. Rozpoczęłem prawie rok termu ( w grudniu). Od 2 miesięcy robię trening na przyrost masy + brzuch.

1 dzień: klatka, plecy, brzuch
2 dzień: nogi, ramiona
3 dzień: biceps, brzuch
+ rozgrzewka: wiosło, bieżnia ok 15min

serie 3*12 (brzuch 5*20)

Chciałbym osiągnąc efekt przyrostu masy mięśniowej, szczegolnie klatki piersiowej i bicepsa a także stracic troche tkanki tłuszczowej jaką mam na brzuchu. Chociaz zauwazyłem pozytywne zmiany, są one nieporównywalnie małe w porównaniu do pracy jaką wykonuję.

Oczywiście staram się jeśc więcej białka w postaci: serków, twarogu oraz kurczaków gotowanych.

Jakis czas temu kupilem sobie białko firmy AllStars, ale zle sie po tym czulem.

Bardzo prosze o poradę, od czego zacząc? Czy białko? Jeśli tak to jakiej firmy. Chodzi mi o produkt z porządnej firmy, który będzie bezpieczny i efektywny. Ktoś mi radził kreatynę, która ma dawac więcej siły na treningu co ma pozwolic na bardziej efektywny wysiłek.
Mam do wydania ok 200pln/miesiąc

Jako, że jestem całkowitym laikiem, jeśli chodzi o suplementy/odżywki, bardzo proszę o pomoc. Jaki rodziaj odżywki? Jakiej firmy?


Aha, może się przyda waże ok 80kg, tkanki tłuszczowej mało (najwięcej w okolicy brzucha, dlatego robie mnostwo cwiczeń na brzuch)


serdecznie pozdrawiam
  • 0

Salata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:SW, Motor, itd. itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Od czego rozpocząc?
kreatyna + bialko/gainer
a od samego wziecia i tak Ci te rzeczy nie urosna jak nie przytyrasz tak jak trzeba ;P

co do planu to brak Ci trica w nim
klata+plecy bedzie za ciezko juz lepiej zrob "standardowo"
klata-bic, plecy tric, bark-nogi dodaj sobie brzuch i przedramie jeszcze do ktorego chcesz treningu :P

robiac brzuch caly czas to niezbyt spalisz to co masz ( fat ) na to odpowiednia dieta i aeroby a nie nawalac tylko

a i kreatyne obojetnie jakiej firmy byle monohydrat
bialko masz duzy wybor
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024