Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl na redykcje tkanki tłuszczowej i wody podskórnej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

lukasDG86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cykl na redykcje tkanki tłuszczowej i wody podskórnej

Witam,
w niedziele kończę drugi cykl na Animal Cuts + White Blood, później przez dwa tygodnie zamierzam zrobić regeneracje. Po tym okresie chciałbym zrobić jeszcze jeden cykl na redukcje tłuszczu:

PVL Water tight 120 kaps. 70zł
BIOTECH / MLO BCAA Liquid 1000 ml lub BIOTECH USA AMINO FUEL 350 kaps
2x OLIMP CLA z ZIELONA HERBATA@60kaps
2x VITALMAX L-KARNITYN 30 000mg 500ml lub 2x ACTIVLAB Thermo L-Carnitine 45kaps

Do tego przed treningiem będę brał White Blood, którego mi trochę zostanie, potem HMBolon NX którego też jeszcze mam ze wcześniejszego cyklu.

Jeśli chodzi o dietę to raczej nie mogę jej przestrzegać w 100%, bo pracuję na zmiany. Staram się jeść zdrowo, zero słodyczy, jak najmniej smażonego tak około 1500 kcal dziennie.

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...1000ml-2,p.html


  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na redykcje tkanki tłuszczowej i wody podskórnej
l-karnityne mozna olac, dziala na niewielki odsetek ludzi i w końskich dawkach od 2g w gore przed treningiem. raczej lepiej bys wyszedl zadbajac o podaz chromu, chitosanu, oleju mct, omegi3 itd. suplementów.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


lukasDG86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na redykcje tkanki tłuszczowej i wody podskórnej

l-karnityne mozna olac, dziala na niewielki odsetek ludzi i w końskich dawkach od 2g w gore przed treningiem. raczej lepiej bys wyszedl zadbajac o podaz chromu, chitosanu, oleju mct, omegi3 itd. suplementów.

Joks, a dokładnie co można by było kupić, chodzi mi o konkretne nazwy, tylko, żeby cena nie była kosmiczna :)
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na redykcje tkanki tłuszczowej i wody podskórnej
lukasDG86, podal ci konkretne nazwy
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

lukasDG86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na redykcje tkanki tłuszczowej i wody podskórnej

Mój błąd, taki ze mnie znawca supli :) Ten chitosan i inne suple to kupować markowe, tzn. np. z Olimpa czy jakieś zwykłe ? Przejrzałem oferty na allegro i przymierzam się do zakupu takiego zestawu:

Vitalmax Bcaa MegaCaps 240 kap 59zl
HITEC-Cla 90 kap 45zl
Super Omega 3 - 120 kaps. - TREC 28zl
Scitec Hca Chitosan 48zł
PVL WaterTight 120 kap 65zł

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-kaps-2,p.html


  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na redykcje tkanki tłuszczowej i wody podskórnej
szczerze to bym wolal zakupic 2x mocne spalacze i bialko :D ale wszystko zalezy od Twojego bf i efektow jakie oczekujesz bo z gory mowie ze cla,chitosan,omega3 rewelacji nie zrobia, bynajmniej nie po 1 opakowaniu...bo takie suplementy to sie dolancza do stalej suplementacji wiec jesli masz zamiar kupic po 1 opakowaniu zal pieniedzy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


lukasDG86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl na redykcje tkanki tłuszczowej i wody podskórnej
Tzn powiem tak, to jest na 30 dni suplementacji, po jakiś 3 tygodniach znów coś kupie, teraz mam jakieś 320zł, ale nie chce wszystkiego wydać teraz. Co do zatłuszczenia to 3 tygodnie temu miałem ~17.7%, teraz myślę, że jest między 15 a 16%, zmierzę ją dopiero w niedziele/poniedziałek jak skończę cykl na Animal Cuts
  • 0
3.11.08 - BCAA + CLA + OMEGA 3 + HCA Chitosan + WPC 80 + Chrom + Olimp Thermo Speed Extreme + White Blood + HMBolon.
Cel: Fat 10%, Pas <79cm, 6-pak



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024