Skocz do zawartości


Zdjęcie

1 cykl co polecicie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

tech1982
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

1 cykl co polecicie?
witam chcialbym zaczac budowac mase miesniwa co polecicie oprocz odpowiedniej diety jakie odzywki
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl co polecicie?
zacznij od: gainera, białka, witamin ;) w późniejszym czasie kreatyna
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


tech1982
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl co polecicie?
Mozna konkretniej ile powinien trwac taki cykl jakie ilosci zakupic itp more more info
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl co polecicie?

ile powinien trwac taki cykl

na takich suplach nie robi sie cykli, mozna je brac cały czas, bo to uzupełnienie diety, ale co jakis czas trzeba zrobic przerwe, zeby dac odpoczac organizmowi

gainer: gain bolic lub mutant mass- dawkujesz według braków w diecie (1-2x dziennie po 100gram)

białko: tutaj duzy wybor, ale najlepiej kup jakies uniwersalne np: prolongatum i dawkuj w porcjach po 30-40gram według brakow w diecie

witaminy+minerały: jak maz wiecej kasy to animal pak lub vita min multiple sport
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl co polecicie?
animal pak.. 80 zł za witaminy? lepsze zwykłe apteczne ewentualnie w granicach 25 zł, a za reszte wzbogacic diete.Rozpisujesz diete, jak za wolno idzie dokupujesz gainera i pijesz miedzy posiłkami, zacznij od jednej porcji jak bedzie za mało to bierz 2, jak dalej nie pójdzie to zmień diete, dodaj z 300-500 kcal. musi byc przede wszystkim ekonomicznie ;) gainer wychodzi stosunkowo drozej od diety, a i nigdy nie zastąpi pożądnych posiłków. Do tego porządny odpowiedni trening 3-4 razy w tyg musi być ;). Aha, i dobrze ejst najpierw określić dokładnie swój cel, wiedzieć czego sie chce, pomysl ile masz kasy co dokładnie chcesz osiągnąć i w jakim czasie ;).
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

tech1982
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl co polecicie?
widac ze jestem laikiem w tej sprawie .Oki proste pytanie w co lepiej zainwestowac w gainera czy prolangatum ? przy mojej dicie wydaje mi sie ze raczej w bialko niz w gainera
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl co polecicie?

przy mojej dicie wydaje mi sie ze raczej w bialko niz w gainera

sam sobie odpowiedziałes :P pozatym łatwiej dostarczyc wegle (makaron, kasza, ryz itd), a z dobrej jakości białkiem jest troche gorzej, więc bierz białko ;)
  • 0

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: 1 cykl co polecicie?
sprawdz w diecie czego Ci brakuje czy samego bailka czy wegli i bialka... i sam sobie odpowiedz na to pytanie... jezeli jestes ektomorfikiem to ja bym stal bardziej za gainerem...
  • 0
wracamy do żywych...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024