Skocz do zawartości


Zdjęcie

O co chodzi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

painkiller
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wRock

Napisano Ponad rok temu

O co chodzi?
Sie ma, od pewnego czasu zaobserwowałem że odżywki przestały na mnie działać, pomyślałem że to po prostu stagnacja i tzraba zrobić przerwę. Ale nie działała też kofeina, potrafiłem wywalić trzy kawy pażone jedna po drugiej i tentno nawet nie drgnęło. A do tego ostatnio przy przeziębieniu brałem leki (np Polopirynę po której się nie pociłem a powinienem) i też dupa :zdziwko: więc co jest grane? Czy ktoś się spotkał z podobnym przypadkiem? Nie jestem skłonny iść do lekarza bo konowałów nie darzę zaufaniem ale chyba będe musiał
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: O co chodzi?
mam to samo ;) poprostu czlowiek nawet i do trucizny moze sie przyzwyczaic hehe a wtedy normalne dawki juz nie skutkują ale bycze lub trzeba zmienic suplement/lek na inny sklad.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


painkiller
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wRock

Napisano Ponad rok temu

Re: O co chodzi?
Marne pocieszenie :) Ładowałem Deca stacka po 1,5 miarki i zero pobudzenia, mój kumpel spróbował 0,5 miarki i go nosiło :/ lipa
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: O co chodzi?
jezeli chodzi o wszystkie pobudzacze to tez witam w klubie. KOmpletnie nic na mine nie dziala z rzeczy ktore bralem i na innych dobrze oddzialowywalo. dlatego nie bawie sie w takie rzeczy i nie marnuje hajsu tylko jak nawet nie mam ochoty na trening to zmuszam sie i jak juz dojde na silke to budzi sie we mnei zwierze hehhehehehehe ;)...a taka historyjka z kawa to podobnie jak twoja, a nawet jeszcze lepiej,kiedys wypilem w ciagu chyba 2,5 godzin 3 czarne w miare mocne kawy bez zadnej smietanki czy mleka i wiecie co po tych kawach zrobilem ,polozylem sie na chilwe a tu kur.wa zasnelo mi sie hehe, paranoja normalnie....

a ogolnie to twoj problem polega na tym ze nie dzialaja na ciebie pobudzacze czy ze nie rosniesz i sily nie przybywa ???
  • 0

Adaskoo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: O co chodzi?
Odczekaj dłuższy czas gdzieś na około 2 miesiące odłóż suplementy a potem spróbuj wrócić do cyklu, jak kolega wyżej pisał do wszystkiego można się przyzwyczaić, a co do leków jest teraz tyle lekarstw na rynku że spokojnie to polopirynę spróbuj zastąpić czymś o podobnym działaniu jak będziesz potrzebował i powinno zadziałać ...
  • 0
TYLE SZANS, ILE ODWAGI !!!
Nie masz pleców?? NIE OSZCZĘDZAJ ŁOKCI!!!...

painkiller
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wRock

Napisano Ponad rok temu

Re: O co chodzi?
Problem polega że już nic nie działa. Zarówno pobudzacze jak i suplementy. Jak kupowałem Deca stack czytałem że niektórzy mieli taką pompę że nie mogli dokończyć treningu a mi się tylko spawać chciało. Pompy nie zauważyłem, siły też. Podobnie miałem jakiś czas wcześniej z XP. Dłuższe przerwy też robiłęm i dupa zbita :[
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: O co chodzi?
wiesz nie powiedziane tez ze jak kupiles na allegro, itd. czy nie dostalas wałka, to czeste zjawisko pozatym malo to suplementów zostało juz skiepczonych przez producentów, pierwsze serie zawsze dzialaja, kolejne slabiej, dlatego najlepiej kupowac odrazu gdy nowosc pojawi sie na rynku, a nie 6 miesiecy po. Ci ktorzy sie pozytywnie wypowiadali moze mieli szczescie i na dobry towar trafili :hyhy: lub sobie prosto z usa zamowili, sam tak mialem 2x puszki xpanda na pelen cykl, pierwsza wyrywała mnie z butów druga jak cukier-puder - nic. ogolnie wiele stackow to juz nie to samo co pierwowzory, kiedys xpand byl taki zajebisty teraz to gniot :) .
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


painkiller
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wRock

Napisano Ponad rok temu

Re: O co chodzi?
Spoko:) kupie sobie c-rutin, wmówie że to meta i polece na placebo :hyhy:
  • 0

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: O co chodzi?
ja to samo mam
brałem 2 kapsy tussi 600mg koffy i nic
po 3 tusi i 600mg kofyy cos tam minimalnie czułem
nitrobolon 2 0 pobudzenia na treningu ciagle ziewam
wszystko co brałem i miało działac pobudzająco to nic sie nie sprawdziło
moze o kwestia jakis zablokowanych receptorow??=\
nawet teraz na cyklu na 2 stakach i mono siła prawie wcala nie idzie masa to samo
a dieta jest naprawde dobra
  • 0
...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024