Skocz do zawartości


redukcja a rzeżba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_betonlis_*

Guest_betonlis_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

redukcja a rzeżba
witam mam pytanko
mam sporą nadwagę i dużo tłuszczu na różnych częściach ciał( ramiona uda brzuch) chciałbym się tego tłuszczu pozbyć szczególnie z ramion i czy mam stosować ćwiczenia :
a) więcej ciężaru mniej powtórzeń
B) mniej ciężaru więcej powtórzeń
które z tych ćwiczeń daje lepsze rezultaty spalania i czy mogę ten cały tłuszcz zamienić w mięśnie poprzeż ćwiczenia aerobowe czy ćwiczeni z większą ilością ciężaru( czy może oby dwa rodzaje łączyć) prosze odpiszcie z góry dzięki

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja a rzeżba
sama siłownia nic nie da bo trzeba do tego dodać treningi tlenowe (areoby ) po 45min , zwiększyć ogólną aktywność w ciagu dnia , do tego odpowiednia dieta a co do cięzaru to nie odgrywa on znaczącej roli choć myśle że duże przeciążenia na włókna mięśniowe na redukcji mija sie z celem , więc proponuje zmniejszyć obciążenie i zwiększyć ilość serii przy poprawnej technice

GośćGuest_betonlis_*

Guest_betonlis_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja a rzeżba
czy wystarczą 3 serie po 15 i jaka ma być waga ciężarków i czy mogę spalać tkanke i zarazem budować mięśnie??

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja a rzeżba
wiesz istnieją takie sposoby ale niewygodne :P chodzi tu o diete białkowo tłuszczową (z ograniczeniem węgli do minimum ) nie znam relacji na jej temat obiła mi sie tylko o oczy , można pomyśleć o ketozie również z ładowaniem węglami ale to juz zabawa w kuchni jest dość intensywna :hyhy: zależy jak bardzo chcesz sie poświęcić
co do ćwiczeń 3-4 serie po 15 ruchów ( z lekkim zapasem sił pod koniec każdej serii ) cięzar musisz dobrać sam

maly440
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja a rzeżba
najważniejsza jest dietka i dużo ćwiczeń, znaczy chodzi o to zeby długo ćwiczyć min godzinę a najlepiej 90min i mało jeść, ja w ciągu miesiąca schudłem 20kg tak robiąc :) więc gwarantuje że to jest skuteczne http://www.fabrykasi... ... htm#250207 poczytaj sobie to
  • 0

GośćGuest_betonlis_*

Guest_betonlis_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja a rzeżba
dzięki stary a jaka powinna byc ilczba kalorii jaką powinienem pochłaniać dziennie aby schudnąć

GośćGuest_MariuchxD_*

Guest_MariuchxD_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: redukcja a rzeżba
to zalezy od twojej wagi... zajzyj do dzialu odzywianie i poczytaj faq ;)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024