Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

pilarteam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawiercie
  • Zainteresowania:Moto, Snowboard, Siłka

Napisano Ponad rok temu

Pytanie
Takie cwiczenie : PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM czy moge wykonawyc nastepujaco 12/10/8/6 + 6*4 :> .ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM i to samo pytanie do tego cwiczenia :> i jakie cwiczenia prucz tego na plecki na najszersze :D drazek i co jeszcze :> a i takie pytanie co na motyle (opis i serie) a na barki wystarczy wyciskanie za głowy gryf do mostka :> i jeszcze krazenie z grygem :> czy cos dołozyc czy jak wiem ze to haos ale licze na wyrozumiałosc pozdrawiam :)
  • 0
Pilar :)

pilarteam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawiercie
  • Zainteresowania:Moto, Snowboard, Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Pomoze ktos czy nie ????????? ktos musi robic te cwicznia :zalamany: :kwasny:
  • 0
Pilar :)

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie

Takie cwiczenie : PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM czy moge wykonawyc nastepujaco 12/10/8/6 + 6*4 :> .ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM i to samo pytanie do tego cwiczenia :> i jakie cwiczenia prucz tego na plecki na najszersze :D drazek i co jeszcze :>


Ćwiczenia będą OK. Na plecy możesz jeszcze robić: Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia podchwytem, wiosłowanie końcem sztangi. Na prostowniki albo martwy ciąg albo skłony ze sztangą.
Ale na najszersze najlepszym ćwiczeniem jest podciąganie się na drążku do klaty albo za głowe.
Najlepiej dać z 15-16 serii na plecy... 4 ćwiczenia po 4 serie np.
  • 0

pilarteam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawiercie
  • Zainteresowania:Moto, Snowboard, Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie
Nio dzieki wkoncu mi ktos odpowiedział :) A ja robie te inne cwiczenia i z drazkiem bo to podstawa przed wakacjami juz było z podciaganiem sie z ciezare az niektorzy sie dziewili ze przy mojej posturze a tu taki zonk :D
a chcciałem poprostu cos zmienic w seriach i wogole ;) Dzieki za info pozdro :)
  • 0
Pilar :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024