Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strona WWW - pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie
generalnie unika sie na stronei plikow mp3, wav itd..
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie
Mysle tak samo ja Charly.

Muzyki na stronach WWW po prostu nie znosze. Flasha na stronach tez nie lubie.

Twoja stronka załadowała mi sie błyskawicznie (a łącze mam beznadziejne). Ale tak naprawde dla jej oceny liczyła sie bedzie dla mnie tylko zawartsc. Najwieksze bajery we flashu nie wynagrodza pustki informacyjnej. Wybacze najgorszy styl robienia stron, o ile zawartosc bedzie ciekawa.

Ale rozumiem, ze Twoj przypadek jest troche nietypowy - u Ciebie wyjatkowo istotne jest nie tylko co piszesz o swojej sztuce, ale i jak to robisz - bo to jedna z umiejetnosci ktora starasz sie sprzedac.

Wiec jesli koniecznie ma byc muzyka, to z umiarem. Daj mozliwosc jej wylaczenia. Daj mozliwosc ogladania stronki bez Flasha.

Nie widzialem nic poza strona poczatkowa. Ciekawi mnie jak wygladała nawigacja...

Proponuje dolaczyc jakas ksiege gosci albo forum - zeby kazdy mogl Ci nawypisywac negatywnych komentarzy po obejrzeniu stronki. Ja tak lubie :-) A jak cos mi sie podoba, to tez lubie o tym napisac. W ten sposob uzyskasz feedback od SWOICH uzytkownikow, a ich opinie (nie nasze) powinny byc najwazniejsze.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie

Proponuje dolaczyc jakas ksiege gosci albo forum - zeby kazdy mogl Ci nawypisywac negatywnych komentarzy po obejrzeniu stronki

nie, tego wlasnie nie zrobie bo tym razem ja tego nie lubie. dlatego korzystam teraz z forum by spytac was o opinie i rade. i nie tylko was. uwazam ze maksymalna ilosc komentarzy z waszej strony spowoduje iz strona bedzie jak ta lala.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie
nadal jeszcze w produkcji ale przedpremiera juz dostepna. nowe podstrony - zapraszam. premiera w ciagu kilku tygodni.
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie
Popieram Charly'ego i Haqqaxa. Nie ma co przeladowywac animacjami, a muzyke najlepiej sobie odpuscic. (Mozna ewentualnie dac do sciagniecia.) Rowniez natomiast nie widze potrzeby Ksiegi Gosci (rzeczywiscie, najczesciej rece opadaja, gdy sie to czyta). Ogolnie, VingDragon, zapowiada sie calkiem dobrze - czekamy na wiecej.
  • 0

budo_kenshiro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie
Jeśli chodzi o grafikę witryny to polecam trzymanie się jednego odcieniu - lepiej nie szaleć z kolorami. Muzykę i efekty dźwiękowe najlepiej odpuścić - tylko spowalniają ładowanie a po kilku wizytach potrafią już porządnie wnerwić :)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie

Dlatego najlepiej robic strone jak sie ma cos do powiedznia.. nic tak nie cieszy jak dobre , ciekawe txty a nie storna zawalona linkami..


Taak, a potem malkontenci :wink: mi się wpisują w księgę gości: "Uwagi i rady na twojej stronie sa bardzo ciekawe. Mam tylko pytanie... czy mozesz poprzec je jakimis dowodami na skutecznosc wymienianych przez ciebie rad? pzdr CarpeDiem"

lol

"Czytałem ją z ciekawości. Interesuję się i uprawiam sztuki walki od 20 lat. Strona co do ogólnego opisu jest OK. Mnie by satysfakcjonowała większa ilość szczegółów dotyczących samego stylu, czy też dodatkowo formy kata."

he he
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie
postaram sie zamiescic jakies videoklipy z technikami walk. natomiast same techniki lub formy kata beda dostepne w ksiazce lub/i na DVD. cierpliwosci panowie
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie
Osobiscie tez mam negatywne odczucia co do tej stronki. Jest zrobiona we flashu ale w zasadzie to nie wiem po co. Rozumiem jakbys zrobil jakies super wypasione menu, wszystko skaczace i mrygajace (ale w pozytywnym znaczeniu) to tak, ale tu szaro ponuro. Bez tzw. polotu. Flash dla flasha - nie o to chodzi ze nie wspomne ze nie kazdy ma plungina flasha.
Idac dalej rozumiem ze jak robiles juz we flashu to dla lepszych kompow bo na p90 mojego ojca to wszystko bedzie skakac tak czy siak. A skoro tak to daj wieksza czestotliowsc klatek tak z 20-25 - to juz daje plynny ruch i tylko zwieksz dlugosc poszczegolnych animacji. W ten sposob unikniesz skakania wszystkiego.
I jeszcze jedna uwaga taka forma strony to jest bardziej nadajaca sie na portfolio a nie na strone informacyjno-edukacyjna. Na Twojm miejscu bym zrobil normalna strone w MA i dodal gdzies link do swojego portfolio jesli juz musisz miec flasha.
Co do kolorystyki to nie bardzo wiem co jest nie tak ale cos jest. Poproboj z innymi odcianiami. Czasami roznica jednego tonu potrafi duzo zmienic.
I to co mnie najbardziej zirytowalo i mysle ze kazdy internauta zwroci na to uwage - zadlugie przejscia miedzy poszczegolnymi podstronami. Przyspiesz to a juz napewno nie dawaj nieruchomego ekranu - bo czlowiek nie wie czy sie cos zaraz zaladuje czy nie i idzie dalej.

Pozdrawiam, mam nadzieje ze potraktujesz to jako konstruktywna krytyke :wink:
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie

...taka forma strony to jest bardziej nadajaca sie na portfolio a nie na strone informacyjno-edukacyjna

dziekuje za krytyke i wskazowki, masz wiele racji ale ta strona ma taka byc. zadnej edukacji na stronie nie bedzie jedynie pliki do sciagniecia nic poza tym, ta trona ma byc tylko wizytowka mojej osoby i tego co robie

Co do kolorystyki to nie bardzo wiem co jest nie tak ale cos jest. Poproboj z innymi odcianiami

a co proponujesz? czarne tlo napewno zostanie, a moze kolor czcionki zmienic?

mam nadzieje ze potraktujesz to jako konstruktywna krytyke :wink:

oczywiscie, czekam na krytyke...
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie

dziekuje za krytyke i wskazowki, masz wiele racji ale ta strona ma taka byc. zadnej edukacji na stronie nie bedzie jedynie pliki do sciagniecia nic poza tym, ta trona ma byc tylko wizytowka mojej osoby i tego co robie

To sory, nie dokonca zrozumialem zalozenia :D

Apropo kolorow to ciezko powiedziec trzeba potestowac z ukladami kolorow tla i textu i patrzec co z tego wychodzi. Jesli chodzi o czarne tlo to looz. Ja tez jestem zwolenniem czarnego tla :wink: Ale pomyslalbym nad zmiana kolorow niebieskich, nie koniecznie na inne barwy ale na inne odcienie - bardziej zywe, no a razem z nimi trzeba by odopowiednio dobrac kolor czcionki. Mozesz tez sprobowac dac jakis delikatny wzorek na tlo(zarowno na cale tlo strony jak i na sama niebieska ramke) np lekko przeswitajaca Twoja twarz - bo widze ze lubisz ten motyw. Albo poprostu jakis stonowany malo "oczojebny" wzorek.
Co jeszcze do czarnego tla to tez zawsze bylem zwolennikiem - oszczednosc oczu, monitora i wogole lepiej to wyglada ale z biegiem czasu zaczynam miec odczucie ze "czarne" strony trudniej jest wypelnic tak wizulanie. No ale to juz moje odczucie, zreszta to juz sa pierdoly. :)

A tak na marginesie to rozumiem ze mowimy o [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a nie o
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bo ta jak na moj gust jest spox. Nie jest moze nadzwyczajna ale jest czytelna i niebanalna. Chociaz bym pomyslal o jakims nie wielkim linku zawsze w tym samym miejscu z history.back() bo ten powrot do strony glownej na dole jest troche malo praktyczny. Ale mnie sie ogolnie podoba :)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie
W koncu po ciezkich bojach strona w koncu dziala. Zmienilem tylko adres domeny. A oprocz tego nowe fotki w galerii portfolio - zapraszam

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kenshiro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie
Strona fajna, tylko w angielskiej wersji jest trochę błędów gramatycznych. Wiem, że to nie ma nic wspólnego ze sztukami walki ale uczę angielskiego i jestem na to uczulony :) Sprawdź dokładnie tekst. Ale poza tym jest ok.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie

Strona fajna, tylko w angielskiej wersji jest trochę błędów gramatycznych. Wiem, że to nie ma nic wspólnego ze sztukami walki ale uczę angielskiego i jestem na to uczulony :) Sprawdź dokładnie tekst. Ale poza tym jest ok.

dzieki za info ale chodzi ci o angielski czy o amerykanski bo nie wiem czy wiesz ale jest roznica :)
  • 0

budo_eternite22
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie
J atm bledow nie zauwazylem, pioza tym mysle ze jak mieszkasz w usa to wiesz lepiej hihi:) A co do strony to spoko, tak jak nie lubie flasha, tak u Ciebie to nawet chodzi. jak dla mnie bardzo fajny homepage, zrobiony moim zdaniem wlasnie z gustem i polotem. Well done!
  • 0

budo_kenshiro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie
Znam różnice między standardowym angielskim i tzw. amerykańskim ( czyli, upraszczając, między Received Pronunciation i General American ) ale nie o to mi chodzi. Mówię o naprawdę podstawowych sprawach, choćby właściwego użycia czasów i prawidłowego stosowania "a/an" i "the". Niby pierdoły ale psują całość a chyba chodzi o własną wizytówkę. Ale ostatecznie to twoja strona.
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie
Strona bardzo fajna, ale ... stary, jaką ty masz minę na tym zdjęciu :!: Instynktownie wykonałem unik, pad i schowałem się pod stołem :) Pozdrawiam.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie

Znam różnice między standardowym angielskim i tzw. amerykańskim ( czyli, upraszczając, między Received Pronunciation i General American ) ale nie o to mi chodzi. Mówię o naprawdę podstawowych sprawach, choćby właściwego użycia czasów i prawidłowego stosowania "a/an" i "the". Niby pierdoły ale psują całość a chyba chodzi o własną wizytówkę. Ale ostatecznie to twoja strona.

Kenshiro dzieki za poprawki, jestes bardzo spostrzegawczy i widze ze dobrze znasz angielski. chyba poprosze cie o pomoc w korekcie... co ty na to? pisz na priva
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie

... stary, jaką ty masz minę na tym zdjęciu :!: Instynktownie wykonałem unik, pad i schowałem się pod stołem :) Pozdrawiam.

no w koncu Smokiem jestem wiec i miny odpowiednie :) ale nie taki Smok straszny jak o nim mowia... :) :):)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strona WWW - pytanie
Ale z tymi tapetami to przegiąłeś :wink: :)

Z błędów to klincz pisze się clinch, a nie chinch.

Reszta OK- ale nawet nie myślę, jak to działa na wolniejszym łączu... :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024