Skocz do zawartości


potrzebny plan treningu............................ pomocy!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_el_presidente3_*

Guest_el_presidente3_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

potrzebny plan treningu............................ pomocy!!
witam! może wyskocze z głupotą no ale cóź (każdemu zdarzają się błędy) zaczynam ćwiczyć(trening na mase) i prosze o pomoc jak również wyrozumiałość. siedze, czytam te wszystkie posty i różne artykuły- aż mi się w głowie przewraca... i moje pytania: jakie ćwiczenia ile powtórzeń,- kiedy... sprzęt mam nawet nawet(niedawno kupiony)- (sorki że będe podawał aukcjami na allegr ale to mniej więcej coś takiego co mam) atlas [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] egro.pl/item246336784_nowy_prof_atlas_body_sculpture_gratisy_sprawdz_.html ... ławeczka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] egro.pl/item246634475_mega_lawka_integra_gryf_obciazenie_37_5kg.html . oraz stepper, drążek, ławke ukośną, gryfy lekko wygięte i proste o róźnych długościach, rożne bajerki, obciążenia. ćwiczyć moge codziennie- sprzęt stoi u mnie w domu. dodam że: 17 lat, 70 kg., 178cm. oczywiście chodzi mi o to:
jakie ćwiczenia moge robić w użyciu tego co mam,
kiedy powieninem z jaką częstotliwością...
no i kiedy najlepiej jakieś odżywki czy kteatyne

GośćGuest_el_presidente3_*

Guest_el_presidente3_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebny plan treningu............................ pomocy!!
licze że ktoś jednak pomoże mi...

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebny plan treningu............................ pomocy!!
co mozesz zrobic na swoim sprzecie to powinienes wiedziec sam najlepiej ... chyba dostales z nim instrukcje obslugi i jakies plakaty z roznymi cwiczeniami ?

radzilbym ci zaczac od jakiegos treningu ogolnorozwojowego, mozesz wybrac cos z tego np [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , sam niedawno cos takiego zaczalem i naprawde oplaca sie, dzieki tym cwiczeniom mozna sie sporo nauczyc, o technice, swoich mozliwosciach i takie tam
najpierw zacznij sie odpowiednio odzywiac, bo naprawde wyrobic sobie odpowiednie nawyki zywieniowe to spore wyzwanie :)
ja mam zamiar zaczac brac suple i odzywki jak przejde do wlasciwego cyklu na mase czyli po 6tyg cyklu ogolnorozwojowym, wczesniej to raczej bezsensu, jesli masz tak samo slabe pojecie jak ja to radze powoli sie zabierac, pamietaj ze nie odrazu Krakow zbudowano :P
  • 0

Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebny plan treningu............................ pomocy!!

ile powtórzeń

zakres powtorzen 12-8

jakie ćwiczenia

jezeli masa to najlepsze cwiczenia na sztandze,hantlach i drazku.

kiedy powieninem z jaką częstotliwością...

3x w tygodniu - pon. sr. pt.

no i kiedy najlepiej jakieś odżywki czy kteatyne

najwazniejsza jest DIETA.mozesz kupic jakiegos gainera, na kreatyne masz jeszcze czas, jak bedziesz miec staz 6miesicy to mozesz zapodac :) a no i witaminki tez by sie przydaly.
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]

GośćGuest_el_presidente3_*

Guest_el_presidente3_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebny plan treningu............................ pomocy!!
czyli już połowa sukcesu;) wielkie dzięki! a! jeszcze jedno. jak np. jekiegoś dnia robie załóżmy 3 rodzaje ćwiczeń- to robie najpierw jedną serię 1 ćwiczenia, potem jedną serie 2 czy od razu wszystkie serie pierwszego ćwiczenia na raz??

Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebny plan treningu............................ pomocy!!
od razu.. czyli pierw wszystkie serie 1cwiczenia pozniej wszystkie 2 itd.
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024