Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
776 odpowiedzi w tym temacie

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
Gainer ok.
Bcaa hmm to masz kapsy po 1100mg?2kap sniadnako 3kasp przed trenin 3po tenrin to powinno byc 6,6g chyba ze masz inne 750mg?
I widze ze robisz dzielona dawke, niestyknie ci na dlugo to bcaa
Bedzie ok
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]18.01.2005[/shadow][/glow]
Biceps i przedramiona

-pierwsze cwiczenie uginanie ramion ze sztanga 10 8 6 - 38kg 40kg 42 kg
lepij niz ostatnio ale jeszce mialem male problemy wiec narazie nie zwiekszam

-drugie cwiczenie to uginanie ramion z hantlami 10 8 6 - 18kg 19kg 20kg
to samo jak poaprzednie z tym ze chyba wieksze problemy :P ale zrobilem :)

-trzecie cwiczenie to mlotki 10 10 - 16kg 16kg
lepiej niz ostatnio bo ostatnio nie zrobilem wszystch powtorzen a dzis zrobilem :)

-czwarte cwiczenie to "21" 21 21 - 24kg 24kg
jak przewaznie pierwsza serie w miare ok a druga juz nie tak kolorowo :D ale poszlo :)

- piate cwiczenie to superserie przedramion 3 superserie
a w przerwach robilem brzuch

trening na + lepiej niz tydzien temu :)

PS. Blue mam kapsy po 1,1g z olimpu mega caps bo bralem z glutamina i mi zostalo troche :P wiem ze styknie na okolo 2 tygodnie ale jak jest to trzeba zjesc :D
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
jednak szkole zawody zostaly przelozone na przyszly tydzien na piatek bo bylo tylko ... 4 chetnych :/ zbierzemy tak okolo 7 i prawdopodobnie pojedziemy na profesjonalna silownie :D teraz zostal problem cwiczen na pewno zrobimy trojboj silowy ale pewnie bedzie to wygladalo tak ze np na klate zalozymy 80kg i bedziemy cisli na maxa powtorzen i z innymi cwiczeniami tak samo tylko musimy wybrac jeszcze jakies 3 cwiczenia zeby byly conajmniej 6 moze zrobimy wyciskanie na barki i "sciane placzu" to 5 i moze jeszcze jakies jedno

zmienilem dawkowanie bcaa
przed i po treningu zamist 5,5g bede bral 3,3 g a rano zamist 2,2g bede bral 1,1g w ten sposob starczy mi bcaa na 3-4 tygodnie
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]21.01.2005[/shadow][/glow]
Klata i tricepsy

-pierwsze cwiczenie to wyciskanie sztangi na lawce plaskiej 12 10 8 6 75kg 79kg 83kg 87kg
zrobilem wszystki bez pomocy :) poszlo lepiej niz tydzien temu :) bo wtedy zrobilem 3 serie sam

-drugie cwiczenie to wyciskanie sztangi na lawce skosnej glowa w gore 12 10 8 6 - 55kg 58kg 61kg 64kg
dosyc ciezko szlo ale zrobilem wszystko :)

-trzecie ciwczenie to rozpietki na lawce skosnej glowa w gore 10 10 8 8 - 15kg 15kg 16kg 16k
male problemy przy ostatniej serie ale tez zrobilem wszystkie :)

-czwarte cwiczenie to triceps po francusku 12 10 8 6 - 28kg 30kg 32kg 34kg
ku moejemu zdziwieniu zrobilem wszystki serie :D i powtorzenia :D przy ostatnich dwoch seriech juz szlo bardzo ciezko :/

-piate cwiczenie to triceps hantlem nad glowa 10 9 9 - 13,5kg 13,5 kg 13,5kg
po zwiekszeniu nie dalem rady 3x10 ale za tydzien juz bedzie ok :)
w miedzyczasie osttniego cwiczenie robilem brzuch i doszedlem do wniosku ze nie bede robil nozyc bede robil 2 cw po 2 serie z 6 weidera

teraz czas na bcaa 3,3g i gainera a za chwilke piers a za 3godzinki ryz +tunczyk :D
na silowni spedzilem 80minut

Trening brzucha
sklada sie z 4 seri
1 seria - brzuszki z obiema nogami na laweczce bez odrywania krzyża i zatrzymaniem w napięciu na około 2 sekundy i bez odpoczynku na podłodze chodźby na sekund
2 seria- brzuszki z tym ze jedno kolano unosimy gdy robimy skłon i zatrzymaniem w napięciu na około 2 sekundy i bez odpoczynku na podłodze chodzby na sekund
3 seria- cwiczenie nr 1
4 seria- cwiczenie nr 2
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
Kropek, mamy rok 2006 :D, a poza tym to nieźle Ci idzie :)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik

21.01.2005
Dzis klata i tric


fakt.Nawet nie zwróbiłem uwagi :P
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik

Kropek, mamy rok 2006

juz z przyzwyczajenia pisalem 2005 :D dziex za uwage :D
jakby sie chcialo jakiemus modowi moze pozmieniac daty na 2006 bo niemozna edytowac postow :/

dzis mialem cwiczyc plecy ale wczoraj bylem u siostry wypilem ze 4 kieliszki wódy (na cale szczescie dotarlem do niej po 23 i juz byla koncowka) rano 2 piwka i sie jakos nie wyspalem spalem ze 7 godzin i pizdziawica jak nie wiem a mialbym sam cwiczyc(w garazu na pewno jest ponizej 0)

a wiec jutro bede cwiczyl plecy i kumpel przyjdzie a we dwoch zawsze lepiej :) pewnie w garazu bedzie sporo poniezej 0 jak na dwozu ma byc -20 a zaczynam podciaganiem na dwozu :( to chyba zamarzne
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
dwie albo 3 bluzy ,ze dwie pary spodni i jazda....

ps.nie zapomnij o rękawiczkach :)
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
klatka i tric?? lipa połaczenie
  • 0
Anglia

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik

dwie albo 3 bluzy ,ze dwie pary spodni i jazda....
ps.nie zapomnij o rękawiczkach


2 bluzy 2 pary spodni ale rekawiczek nie lubie :P czasami mi sie slizga sztaga i troche lipa jest :/ bez rekawiczek tak jakbym mial wieksza kontrole nad sztaga a szczegolnie jak robie plecy przy MC i wioslowaniu jak bym mial rekawiczi to nieutrzymal bym ciezaru :P na podciaganiu tez beznadziejnie :/ wole juz pocierpiec niz cwiczyc w rekawiczkach
jutro bedzie łogien :D:D:D

klatka i tric?? lipa połaczenie

a dlaczego tak uwazasz ??
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]23.01.2006[/shadow][/glow]
Plecy

-pierwsze cwiczenie to podciaganie w szerorkim nachwycie 6 6 7 6
pierwsza serie robilem bez rekawiczek i poszla najlepiej ale jak skonczylem serie to az mnie dlonie bolaly z zimna wiec zalozylem rekawiczki :/ i sie zeslizgiwalem troche :/ mam nadzieje ze za tydzien bedzie troche cieplej

-drugie cwiczenie to wioslowanie hantlem 12 10 8 7 - 38,5kg 40,5kg 42,5kg 43,5kg
to cwiczenie poszlo dobrze :) tylko w ostatniej serii male problemy, robilem bez rekawiczek :P i kazde nastepne tez

-trzecie ciwczenie to martwy ciag na prostych nogach do kolan 12 10 8 6 - 85kg 90kg 95 kg 100kg
bez wiekszych problemow :P zwieksze sobie o 5kg na nastepnym treningu :)

-czwarte cwiczenie to kaptury 12 12 12 - 70kg 70kg 70kg
poszlo ok a zwiekszylem o 10kg w porownaniu z poprzednim treningiem :)

-piate cwiczenie to przenoszenie hantli 8 9 10 - 16,5kg 15kg 14kg
dopasowywyalem obciaznie bo to dla mnie nowe cwiczenie i od nastepego tygodnia bede robil 3 serie po 10 powtorzen 14kg

-szoste cwiczenie to brzuch -2 cwiczenia po 2 serie z 6 weidera
w przerwach w piatym cwiczeniu

dzis liczylem i bcaa starczy mi do 9 lutego
gainer do konca lutego mniej wiecej a wiec 2,4kg na 6 tygodni
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
Podziwiam Cie! Radzisz sobie... ja dzis pomagalem tacie na dzialce.. i podziekuje już 30 minut na dworzu i byłem zamrożony

Bede promował twoj trening autorski :P
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
Qrwa nie można edytowac :/

Trening autorski :566:

Trening twojego autorstwa :P

nie wiem cos mi nie pasowalo w tym polaczeniu
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik

Podziwiam Cie! Radzisz sobie... ja dzis pomagalem tacie na dzialce.. i podziekuje już 30 minut na dworzu i byłem zamrożony

jak wychodzilem na silownie bylo -20 ale na silowni cieplej bylo mysle ze kolo 0 moze troche na minusie wiec nie bylo tak zle, jak moglem zlapac za sztange i rece nie bolaly od zimna to da sie cwiczyc :)

Trening twojego autorstwa

rozumiem ze chodzi o brzuch :P ale to cwiczenia zywcem zerzniete z 6 weidera :P co prawda sam sobie ustalilem ze te cwiczenia akurat i po 2 serie ale to kazdy mogl sobie wymyslec :) fajnie sie robi brzuch podczas przerw w ostatnim cwiczniu wtedy tak : seria (dzis bylo przenoszenie) 30 sekund przerwy seria na brzuch 30 sekund prerwy i serie (przenoszenia) iatk dalej :P ale za to w domu nie musze brzucha robic :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]25.01.2006[/shadow][/glow]
Barki i nogi

-pierwsze cwiczenie to wyciskanie sztangi zza karku 12 10 8 7 - 42kg 44kg 46kg 48kg
ostatnio z ledwoscia zrobilem wszytski powtorzenia ale mimo to dzis dozucilem do kazdej serii po 1 kg i poszlo nadzwycaj dobrze :) ostatni serie zamist 6 zrobilem 8 z tym ze ostatnie z pomoca :) ale i tak bardzo dobrze nie spodziewalem sie ze tak pojdzie, na nastepnym treningu dozuce jeszzce 2 kg :D zobaczymy jak pojdzie :)

-drugie cwiczenie to unoszenie ramion na boki 10 10 10 - 11,5kg 11,5kg 11,5kg
dozucilem po 0,5kg na hantla w porownaniu z poprzednim treningiem i poszlo ok :) teraz juz bede robil tym obciazeniem :P

-trzecie cwiczenie to unoszenie sztangi do brody 10 10 - 48kg 45kg
za bardzo nie wiedzialem ile dac obciazenia bo robilem zawsze 4 serie a nie 2 i dalem za duzo troche na pierwsza serie, od nastepnego treningu bede robil 46kg

-czwarte cwiczenie to unoszenie ramion na boki w opadzie 10 10 10 - 10kg 10kg 10kg
robilem dzis pierwszy raz to cwiczenie i dobralem obciazenie dealnie :) poslo dobrze podoba mi sie to cwiczenie :)

-piate cwiczenie to przysiady ze sztanga 12 10 8 6 - 70kg 75kg 80kg 85kg
tu tez zwiekszylem i znowu o 2,5kg czyli w 2 tygodnie o 5kg :) ale dalem rade :P szlo ciezko nie powiem i daltego mysle ze przez kilka treningow zostane przy tym obciazeniu :P

-szoste cwiczenie to wspiecia na place 3 serie max powtorzen bez obciazenia
jak zwykle ladnie weszlo :)

-siodme cwiczenie to brzuszki 2 cwiczenia po 2 serie z 6 weidera
robilem w przerwach miedzy wpieciami na place

Trening na duzy+ przyrost sily :) jestem zadowolony :)
na silowni bylem okolo 90 minut

dzis dokladnie zmierzylemi zostalo mi 68 miarek gainera czyli 1700g i starczy mi dokladnie do 19 lutego a wiec
bcaa do 9 lutego
gainer do 19 lutego
a pozniej albo Cell pump albo znowu gainer(znowu 4,8kg na dwoch lub sam 2-3kg) zalezy od tego ile uda mi sie zrobic podczas brania gainera i czy bede zadowolony :)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]26.01.2006[/shadow][/glow]
Biceps i przedramiona

-pierwsze cwiczenie to uginanie ramion ze sztanga 10 8 6 - 39kg 41kg 43kg
tak samo jak wczoraj barki bicepsa zwiekszylem mimo ze tydzien temu szlo bardzo ciezko, zwiekszylem o 1kg i dalem rade i nie bylo tak tragicznie :) za tydzie zwiekszam o kolejne 1 kg :)

-drugie cwiczenie to uginanie ramion z hantlami 10 8 6 - 18kg 19kg 20kg
nico lepiej niz tydzien temu :) troche zmeczony po pierwszym cwiczeniu a pierwsze za tydzien zwiekszam wiec tu zostane przy tym ciezaze :P

-trzecie cwiczenie to młotki 10 10 - 16kg 16kg
lepiej niz ostatnio i bez wiekszych problemow :)

-czwarte cwiczenie to "21" 21 21 - 25kg 25kg
zwiekszylem o 1kg pierwsza seria w miare latwo ale druga juz z problemami :P pompa niezla po tym cwiczeniu :)

-piate cwiczenie to superserie na przedramiona 3 superserie max powtorzen 15kg nachwytem i 35kg podchwytem

-szoste cwiczenie to 2 cwiczenia po 2 serie z 6 weidera
jak zawsze robie pomiedzy przerwami w superseriach na przedramiona :) i jak zawsze dobrze weszlo :)

na silowni bylem okolo 70minut

trening na duzy + :D wzrost sily :D i tak jak wczoraj znaczny :D oby tak dalej :)

jutro bardzo wazny dzien dlam nie, trzymajcie za mnie kciuki :)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
Ja pamiętam o zawodach :) i trzymam kciuki :)

zaraz po zawodach wypij gainerka i zdaj szybkie relacje :P
no i najedz sie przed zawodami :P zebys byl 2 razy silniejszy od reszty :D
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]27.01.2006[/shadow][/glow]

Dzis byly długo oczekiwane zawody STRONGMANÓW :)
na słowianie(na zawodziu) jak ktos jest z katowic albo okoloic to moze wie gdzie to jest

było nas tylko 5 ale coz

punktacja wygladala tak
za 1 miejsce w konkurencji bylo 6 punktow
za 2 miejsce w konkurencji byly 4 punkty
za 3 miejsce w konkurencji byly 3 punkty
za 4 miejsce w konkurencji byly 2 punkty
za 5 miejsce w konkurencji byl 1 punkt

startowalem ja dwoch moich kumpli z klasy taki jeden co byl w tamtym roku drugi i wygralem z nim rok temu o 1 lub 2 punkty i jeszcze taki jeden co bierze koksy :P

najpierw bylo losowanie i wylosowalem ze w pierwszej konkurencji nbede startowal ostatni :) mielismy na poczatku zrobic klate ale klaweczka byla zajeta wiec zrobiilismy nogi

1 konkurencja wypychanie nog na maszynie obciazenie 100kg+ta maszyna
robilismy bez przerwy jak ktos sie zatrzymal to koniec
moi poprzednicy zrobili 25 32 35 i 35 powtorzen bylem w konfortowej sytuacji bo wiedzialem ile mam zrobic wiec zrobilem 36 :D mysle ze 45 bym zrobil wiecej chyba nie i zgarnolem 6 punktow

2 konkurencja to wyciskanie na plaskiej 70kg
gryf byl dlugi i wazyl 20kg wiec dlatego tylko 70kg w sumie to nie moja decyzja ale co tam
moi poprzednicy zrobili 6 8 12 i jeden nie robil wcale :P bo cos z lokciem mial :P ja zrobilem 15 na maxa moze z 17 bym zrobil ale nie zrobilem bo nie chcialem sie przemeczac i kolejne 6 punktow :D mialem 12 punktow i az 5 punktow przewagi nad 2 zawodnikiem

3 konkurencja to MC 100kg
moi poprzednicy zrobili 6 7 19 i 8 ja zrobilem 13 zrobilbym wiecej ale uchwyt puscil dostaklem 4 opunkty za te konkurencje w tym momencie mialem 16 punkto i 5 przewagi nad 2 zawodnikiem

4 konkurencja to podciaganie w chwycie neutralnym
bylem juz zmeczony i poszla mi najslanbiej ta konkurencja moi poprzednicy zrobili 7 13 12 14 a ja 10 i dostalem 2 punkty mialem wtedy 18 i tylko 1 przewagi :/

5 konkurencja to rozpietki na maszynie obciazenie ustawione na 40
moi poprzednicy zrobili 12 10 34 35 a ja z ledwoscia 36 zgarnolem 6 punkow i mialem o 3 wiecej od 2 zadodnika :)

6 konkurencja to wyciskanie na barki 42,5kg
wszyscy juz zmeczeni bylismy moze z 5 minut przerwy miedzy konkurencjami jeden sie wycofakl z tej konkurencji bo ten lokiec a pozostali robili 10 12 a ten ktory byl w tabeli 2 i nad ktorym mialem 3 punkty przewagi zrobil tylko 8 i nawet jezeli bym zrobil tylko jedeno powtorzenie to bym dostal o jeden punkt mniej od niego i bym wygral o 2 punkty ale zrobilem 15 i kolejne 6 punktow :D

punktacja -------------- 1 2 3 4 5 6

kumpel z klasy -------- 4 1 1 1 2 1 razem 10
kumpel z klasy -------- 4 3 2 4 1 3 razem 17
ten co bierze koksy --- 2 4 3 3 3 4 razem 19
ten co byl 2 rok temu - 3 2 6 6 4 2 razem 23
ja ------------------------- 6 6 4 2 6 6 razem 30

1 -wyciskanie na maszynie
2-wyciskanie na klate
3- MC
4-podciaganie w neutralnym chwycie
5-rozpietki nam aszynie
6-wyciskanie nabarki

jestem bardzo zadowolony :D wygralem o 7 punktow :D w tym roku dostane jakas statuletke na akademi :)
najciezej bylo wygrac rozpietki a najlatwiej klate barki i nogi bo wygraklem z zapasem sil jestem jedynie niezadowolony z podciagania :/

bylem zmeczony strasznie :/ bo zawodach oczywiscie gainer :) troche goraczke mialem teraz jestem u laski mialem oklad z mlodych piersi to troche przeszlo :rotfl: a teraz spadam jesc :cool:
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

tigre0070
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2006 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Suple,MMA,SAA,GSM...no i moja Pani :-)

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
GRATULUJE :]
  • 0

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
No Kropek, jestem z ciebie dumny :P

Gratuluje ;)
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024