Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennikarska kaczka miejmy nadzieje ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dziennikarska kaczka miejmy nadzieje ;)
przepraszam jesli juz o tym bylo, ale nie widze topika...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


„Beacon Journal”: Gołota będzie walczył w klatce

Amerykańska gazeta „Beacon Journal” twierdzi, że w lutym przyszłego roku Andrzej Gołota ma stoczyć walkę w klatce, gdzie niemal wszystkie chwyty są dozwolone – informuje „Życie Warszawy”.

Dziennik wychodzący w Ohio pisze o planach Gołoty w kontekście Erica „Butterbeana” Escha. 180-kilogramowy gigant w ostatnią sobotę przegrał z George’em Linbergerem.

„Butterbean”, który w ringu bokserskim stoczył już 83 walki (wygrał 71), ma także doświadczenie w starciach w klatkach. W tym roku wziął udział w turnieju King of The Cage (Król klatki) w Ohio. Podczas pojedynków nie można wkładać palców do oczu i ust, uderzać w tył głowy lub kręgosłup, kopać w głowę leżącego, wyłamywać palców. Poza tym wolno niemal wszystko.

„Butterbean” w życiu nie zdobył poważnego tytułu, ale też żaden pas mistrza świata nie podtrzymałby jego spodni o numerze 46. Ewentualne, choć mało realne starcie z Gołotą (czytaj ramka) byłoby dla niego świetnych chwytem marketingowym. Rzucał już wyzwanie... rodzinie Osbornów (senior rodu Ozzy to były wokalista Black Sabbath) znanych obecnie w USA z reality show, w którym za jednym posiedzeniem zjadają sześć kurczaków. Esch może zjeść więcej.

Więcej w "Życiu Warszawy"


:rofl:
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennikarska kaczka miejmy nadzieje ;)
No to trafił swój na swego... Taka plotka pojawia się już od jakiegoś czasu, z tym, że dotychczas mówiło się o K-1.
  • 0

budo_elwin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MM

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennikarska kaczka miejmy nadzieje ;)
dwaj pajace. proponuje wystep w cyrku a nie w klatce
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennikarska kaczka miejmy nadzieje ;)
Z klatki Gołota przynajmniej nie ucieknie.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennikarska kaczka miejmy nadzieje ;)
Może coś z tego wyjść, Gołota ogłosił przecież bankructwo więc każdy grosz mu się przyda.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennikarska kaczka miejmy nadzieje ;)
oj chyba jednak nie

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

"Gołota nie będzie walczył z tym pajacem"

”Butterbean” twierdzi, że na luty ma zabukowaną walkę z Andrzejem Gołotą. Sugeruje, że spotkają się w tzw. klatce. Czy to prawda? – z takim pytaniem zwrócili się dziennikarze „Życia Warszawy” do menedżera Andrzeja Gołoty.


- Prawdą jest tylko to, że Andrzej wejdzie do ringu na początku przyszłego roku. Jego rywalem na pewno nie będzie jednak „Butterbean”. Pracuję nad pojedynkiem z Evanderem Holyfieldem – wyjaśnia Ziggy Rozalski.

- Czy to pewne, że Gołota wróci na ring? Pewne będzie, jak stanie między linami. Andrzej już trenuje. Cały czas jest w formie, ale raz mówi mi, że chce jeszcze walczyć, innym razem się waha - dodał.

”Butterbean” jako termin walki podaje luty. Wszystko się więc zgadza. No może poza tym, że chce walczyć w tzw. klatce.

- Nie sądzę, by Andrzej w ogóle zgodził się na walkę z tym pajacem. Tym bardziej w jakiejś tam klatce - zakończył menedżer naszego pięściarza.



w jakiejs tam klatce lol
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennikarska kaczka miejmy nadzieje ;)

Może coś z tego wyjść, Gołota ogłosił przecież bankructwo więc każdy grosz mu się przyda.

Jesteś źle poinformowany.

Andrzej Gołoty jeszcze NIGDY nie był tak bogaty jak teraz, na kontach ma ponad 10 mln$ . I uwierz mi, to jest info. praktycznie od samego zainteresowanego, tj. od jego dobrego kolegi. Zreszta na temat majatku Gołoty była niedawno wzmianka w prasie...

dwaj pajace. proponuje wystep w cyrku a nie w klatce


Wiesz, po walce z Brewsterem, pewien szmatławiec, "Fuck-t" zamiescił skandaliczne "artykuły" prasowe, obrazal ludzi, obrażał Gołote. I wiesz, nad ranem...wpadłem do sklepu z kolega z "Andrzej Gołota Fun Club-oddział Wrocław" (koleś sprzedał swój samochód, zeby byc na walce z Brewsterem-tak Gołota ma takich kibiców) * i zdemolowaliśmy cały nakład...24 przesiedziałem....Ty nie jesteś tak duży jak cały nakład.... :wink: .

*
Kiedys było o nich nawet w TV, kiedy Gołota przyjechał na rozprawe, były "klatki" w TV jak dostaje kwiaty...cały materiał z kwiatami trwał moze, ze 45-60 sek. To byli własnie oni...a potem jeszcze biedaczysko z Super Expresu po głowie dostało.... :lol: :twisted:

A co do Escha, tego grubaska, to zanim zaczniecie pieprzyc bzdury, za internetowymi plotkami, to zobaczcie chociaż kogo on ma na rozkładzie...
  • 0

budo_krz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennikarska kaczka miejmy nadzieje ;)

Wiesz, po walce z Brewsterem, pewien szmatławiec, "Fuck-t" zamiescił skandaliczne "artykuły" prasowe, obrazal ludzi, obrażał Gołote. I wiesz, nad ranem...wpadłem do sklepu z kolega z "Andrzej Gołota Fun Club-oddział Wrocław" (koleś sprzedał swój samochód, zeby byc na walce z Brewsterem-tak Gołota ma takich kibiców) * i zdemolowaliśmy cały nakład...24 przesiedziałem....Ty nie jesteś tak duży jak cały nakład.... :wink: .


wow, zawsze chcialem byc taki jak ty, szkoda ze nie sprzedal domu na walke z Tysonem a jak golota powie np. je**c zoltkow ( bez urazy i posadzanie o rasizm to tylko niefortunny przyklad), to ich wy******ie ?
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennikarska kaczka miejmy nadzieje ;)



Wiesz, po walce z Brewsterem, pewien szmatławiec, "Fuck-t" zamiescił skandaliczne "artykuły" prasowe, obrazal ludzi, obrażał Gołote. I wiesz, nad ranem...wpadłem do sklepu z kolega z "Andrzej Gołota Fun Club-oddział Wrocław" (koleś sprzedał swój samochód, zeby byc na walce z Brewsterem-tak Gołota ma takich kibiców) * i zdemolowaliśmy cały nakład...24 przesiedziałem....Ty nie jesteś tak duży jak cały nakład.... :wink: .


wow, zawsze chcialem byc taki jak ty, szkoda ze nie sprzedal domu na walke z Tysonem a jak golota powie np. je**c zoltkow ( bez urazy i posadzanie o rasizm to tylko niefortunny przyklad), to ich wy******ie ?

Nie wiem co by zrobił.

Zawsze chciałeś być taki jak ja? Tzn. pijany?

Nie wiem, ale i tak mi miło. A domu nie moze sprzedać, bo jest to komunalne mieszkanie...
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennikarska kaczka miejmy nadzieje ;)
boze duncan,jak czytam takie rzeczy to zaczynam sie zastanawiac czy nie maja racje ludzie ktorzy twierdza ze jestes kolejnym wcieleniem kolegi Wornsa...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennikarska kaczka miejmy nadzieje ;)
na forum sherdoga takie ploty byly juz jakis czas temu - wiekszosc ludzi stawialo na Golote by KO ;)
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennikarska kaczka miejmy nadzieje ;)

boze duncan,jak czytam takie rzeczy to zaczynam sie zastanawiac czy nie maja racje ludzie ktorzy twierdza ze jestes kolejnym wcieleniem kolegi Wornsa...


z pewnoscia tak nie jest. nie mialem co prawda specjalnej okazji postow pana wornsa, ale na pewno nie znal sie na WSZYSTKIM :rofl:
  • 0

budo_miszczu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennikarska kaczka miejmy nadzieje ;)
Co jak co, ale "redaktorom" z Fuckta i Superexpresu sam bym chętnie nakopał :twisted:
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennikarska kaczka miejmy nadzieje ;)

boze duncan,jak czytam takie rzeczy to zaczynam sie zastanawiac czy nie maja racje ludzie ktorzy twierdza ze jestes kolejnym wcieleniem kolegi Wornsa...


z pewnoscia tak nie jest. nie mialem co prawda specjalnej okazji postow pana wornsa, ale na pewno nie znal sie na WSZYSTKIM :rofl:


Eeee...tam na wszystkim, zwróć uwage, ze wypowiadam się w 99% tylko na temat boksu i jemu pochodnych...praktycznie tylko w dziale na temat boksu, czasem w "ulicy", ale to tylko ze wzgledu na Kaprala... . Ty wypowiadasz sie w owiele wiecej tematach, w owielu wiecej działach, wiec moze Ty jesteś Wornsem? Ja, mam drugie konto...P-14 :)

Ale, niemartw sie, Mesjasz Ty też :wink: , już na forum nie bede pisał, z przyczyn czysto technicznych...niestety. Takze ŻEGNAM, moze kiedyś wróce.

P.S
Kim był Worns? Zresztą, nieważne...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024