Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
776 odpowiedzi w tym temacie

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
To wkońcu koksowałeś coś?
Bo pisaleś ze tego swinstwa nie ruszysz i juz nie wiem :P
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
skiera, kropek nie koksuje , poczytaj caly dziennik a sie przekonasz :)
  • 0

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
No mam nadzieje :D niech by tylko sprobowal :D
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
albo koksuje na boku g;)
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik

dobry wynik......... bez koksów...

Zrób pomiary przed sylwkiem....... bo pewno ci coś spadnię....

tez mysle ze jak bez dopingu to calkiem calkiem jak wezme te 120 :-) bo jednak 120 lepiej wyglada niz 115 chociaz ze 115 juz jestem dumny :-)
pomiary aktualne sa na poprzedniej stronie, tez mysle ze cos spadnie mialem nie pic ale ide do siorki na sylwka i raczej nie wyjdzie nic z tego nie picia :D
dlatego po sylwku gainer i dopiero pod koniec stycznia/poczatek lutego (ferie) beda pomiary waga i rekordy bo od razu po sylku to strach :D

albo koksuje na boku

no raczej mialbym jakies zadziwiajace efekty a nie 1kg/miesiac :D chciaz i z tego jestem zadowolony bo zawsze na + :-)

dla mnie najwazniejsze teraz to wydrowiec do pozadku ostry trening bez omijania np nog co mi sie zdazalo i ostra dieta :-) jak sie bede tego trzymal to efekty na pewno bede dobre :-)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik

dlatego po sylwku gainer i dopiero pod koniec stycznia/poczatek lutego (ferie) beda pomiary waga i rekordy bo od razu po sylku to strach

aj tam gadanie.... nic takiego zlego nie ebdzie ja po piciu drugiego dnia rano wygladam jak wrak cien czlowieka wypje duzo wody teg dnia zlem solidnie i wieczorem wygladam juz normlanie
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
nie bylo tak zle na sylwku :-) wypilem nie za duzo 2,5l na 8 osob staralem sie duzo jesc i nawet bani za duzej nie mialem a myslalem ze szybko odpadne bo sporo czasu nie pilem :-) od czwartku zaczynam trening a od srody za tydzien zaczynam szamac massa bede mial 2,4kg (kupuje z dawidem 4,8kg na dwich ) bede jadl w nietreningowe po 25 g a w treningowe po 100 g starycz mi na 5 tygodni jak ladnie przyjdzie na masie to pozniej zonowu dokupie ale chyba po masiee kupie CP ale to sie zobaczy :P w srode lub czwartek napisze ladnie moj trening diete zmierze sie jeszce raz i wogole wszystko ladnie napisze :-)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
Potygodniowej przerie zaczynam ostry trening i diete

Trening

(od 08.01.2006 i bedzie trwal okolo 6 tygodni)

Poniedzialek wolne

Wtorek wolne

Sroda
Barki
Wyciskanie zza karku - 4 serie (12 10 8 6) - 41kg 43kg 45kg 47kg
Wznosy ramion na boki - 3 serie (10 10 10) - 11kg 11kg 11kg
Wznosy sztangi do brady - 4 serei (12 10 8 6) - 41kg 43kg 45kg 47kg
Nogi
Prysiady ze sztangą - 4 serie (12 10 8 6) - 65kg 70kg 75kg 80kg
Wspięcia na palcach - 2 serie (max max)

Czwartek
Biceps
Uginanie ramion ze sztanga - 3 serie (10 8 6) - 38kg 40 kg 42kg
Uginanie ramion z hantlami - 3 serie (10 8 6) - 18kg 19kg 20kg
Młotki - 2 serie (10 10) - 16kg 16kg
"21" - 2 serie - 24kg 24kg
Przedrmiona
Superserie nachwytem i podchwytem - 3 serie (max powtórzeń) - 15kg 35kg

Piątek wolne

Sobota
Klatka
Wyciskaie na ławce prostej - 4 serie (12 10 8 6) - 75kg 79kg 83kg 87kg
Wyciskanie na ławce skosnej - 4 serie (12 10 8 6) - 53kg 56kg 59kg 62kg
Rozpietki na ławce skosnej - 4 serie (10 10 8 8) - 15kg 15kg 16kg 16kg
Triceps
Wyciskanie francuskie - 4 serie (12 10 8 6) - 28kg 30kg 32kg 34kg
Hantlem za głową na siedzoco - 3 serie (10 10 10) - 12,5kg 12,5 kg 12,5kg

Niedziela
Plecy
Podciąganie nachwytem szeroko - 4 serie (6 6 7 7)
Wiosłowanie hantlem - 4 serie (12 10 8 6) - 38,5kg 40,5kg 42,5kg 43,5kg
Martwy ciąg - 4 serie (12 10 8 6) - 85kg 90kg 95kg 100kg
Kaptury - 3 serie (12 12 12) - 60kg 60 kg 60 kg

Po każdym treningu w domu ćwiczę brzuch trening brzucha znajduje się na pierwszej stronie

Cele

Wyciskanie u sbiebie 114kg u kumpla na orginalnym nakladzie 120kg
wyciskanie zza karku u siebie 65kg
Biceps u siebie 60kg
(przypominam ze nie mam orginalnego obciazenia i beirze sie ciezej niz na orginalnym a przy duzych ciezarach jest spora roznica powyzej 100kg roznica wynosi z 6 kg )

no i oczywiscie zplapac ze 2-3kg masy i wszedzie po 1-2cm

Suplementacja

tak jak pisalem kupuje z dawdiem 4,8kg massa wiec bede mial 2,4kg

Dieta

Poniedzialek, Wtorek (nietreningowe)

1 posiłek(9) - płatki owsiane 50g, płatki kukurydziane 50g, mleko 375 g, miód 10g kakao 10g mass xxl 25g

2 posiłek (13)– chleb słonecznikowy lub razowy 50g, polędwica z kurczaka 15 g, ser żółty 10g, masło 5g
oraz koktajl (jogurt naturalny 125 g, 150g banana, mleko 250 g, miód 10g, płatki owsiane 100 g)

3 posiłek(17) - to obiad niezależny ode mnie

4 posiłek (20) - chleb słonecznikowy lub razowy 50g i tuńczyk w oleju 185 g

5 posiłek (22) –ser biały chudy185g mleko 250g kakao 10 g miód 10g

B-135g W-315g T-40g
do tego dojdzie gainer 25g (niewliczalem do wartosci odzywczych)
do tego obiad ktory wyglada tak ze jakis makaron z zupa a wiec z 70g wegli i z 20 g tluszczu i/lub jakies mieso z kurczaka czyli z 30-40 g bialka i ziemniaki 50g wegli (niewliczalem do wartosci odzywczych)

Piątek(nietreningowy)

1 posiłek (8) - płatki owsiane 50g, płatki kukurydziane 50g, mleko 375 g, miód 10g kakao 10g mass xxl 25g

2 posiłek (10-12) - jogurt naturalny 125 g, 150 g banana, mleko 250 g, miód 10g, płatki owsiane 100 g kakao 10g

3 posiłek (13-14) - to obiad niezależny ode mnie

4 posiłek (17)– chleb słonecznikowy lub razowy 50g, tuńczyk w oleju 185 g

5 posiłek (22) – ser bialy chudy 185g mleko 250g kakao 10 g miod 10g

B-125g W-300g T-30g
do tego dojdzie gainer 25g (niewliczalem do wartosci odzywczych)
do tego obiad przewaznie ryba z 30 g biaka i ziemniaki z 50 g wegli (niewliczalem do wartosci odzywczych)

Sroda Czwartek Sobota Niedziela (treningowe)

1 posiłek (7-8) - płatki owsiane 50g, płatki kukurydziane 50g, mleko 375 g, miód 10g, kakao 10g gainer 25g

2 posiłek (10-12) - chleb słonecznikowy lub razowy 50 g, polędwica z kurczaka 15 g, ser żółty 10g, masło 5g
oraz koktajl (jogurt naturalny 125 g, 150g banana, mleko 250 g, miód 10g, płatki owsiane 100 g)

3 posiłek (13-14) - to obiad niezależny ode

4 posilek (16) od razu po treningu 75g mass xxl

5 posiłek (17)– ryz 100g, tuńczyk w sosie własnym 130 g

6 posiłek (19-20)- chleb słonecznikowy lub razowy 50g, polędwica z kurczaka 30g ser żółty 20g, masło 10gczasami jeszcze jakas 1 kanapka

7 posiłek (22) – ser biały 185g mleko 250g kakao 10 g miód 10g

B-150g W-400g T-60g
do tego dojdzie gainer 100g (niewliczalem do wartosci odzywczych)
do tego obiad ktory wyglada tak ze jakis makaron z zupa a wiec z 70g wegli i z 20 g tluszczu i/lub jakies mieso z kurczaka czyli z 30-40 g bialka i ziemniaki 50g wegli (niewliczalem do wartosci odzywczych)

Wymiary

Dzis rano na czczo sie mierzylem i wazylem
w nawiasach dane z 27.12.2005 poza nawiasem z dzis(08.01.2006)

Waga (84kg) - 85kg

Biceps prawy bez napiecia reka wyprostowana (33,0cm) - 33,0cm

Biceps lewy bez napiecia reka wyprostowana (32,5cm) - 32,5cm

Biceps prawy napiety (39,0cm) - 38,5cm

Biceps lewy napiety (38,5cm) - 38,0cm

Klatka (109,5cm) - 110,5cm :-)

Barki (126,0m) - 127,0cm :-)

Pas (86m) - 85,5cm

Udo lewe (62cm) - 62,5cm

Udo prawe (64cm) - 64,5cm [/quote]
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]08.01.2006[/shadow][/glow]
Dzis byl pierwszy trening po przerwie :P a tej przerwie byl sylerk troszke wypilem i studniowka przedwczoraj tez troche wypilem i myslalem ze bedzie bardzo ciezko na silowni :P na szczescie juz prawie jestem zdrowy jeszcze troche katar zostal :P
Dzis robilem klate w planie mam plecy ale plecy zrobie jutro nie chcialem omijac klaty :-)
pierwsze cwiczenia wyciskanie na plaskeij poszlo ku mojejmu zaskoczeniu bardzo dobrze pierwsze dwie serie bez problemu w trzeciej ostatnie powtprzenie ciiezko ale zrobilem trzy serie zgodnie z rozpiska 12 10 8 i juz bylem bardzo zodolony w ostatniej 5 zrobielm sam a 6 powtorzenie pomogl kolega
wyciskanie na skosie pierwsza sreie bardzo latwo wiec na kolejne zwiekszylem o 2 kg byle ciezko i dalem rade :D 12 10 8 6 :D a wiec za tydzien we wszystkich seriach bedzie o 2 kg wiecej :-)
Trzecie rozpietki szly dosyc ciezko ale poszlo 10 10 8 8 :-)
na trica pierwsze bylo wyciskanie francuskie juz dawno tak dobrze nie szlo pierwsze 3 serie zrobielm zgodnie z rozpiska 12 10 8 a ostatnia zamias 6 byl 5 ale i tak dobrze :-)
ostatnim cwiczeniem byl triceps hantlem bez wiekszych problemow 3x10 :-)
i w domu brzuch niezle wszedl po przewie :D

ogolnie trening na wielki + :D przerwa mi dobrze zrobila i to ze sie wyleczylem tez na to napewno wplynelo :-) za tydzien bedzie juz mass kolo piatku
teraz tylko ostry trening dieta przestrzegana masa gwarantowana :D i musze sie pilnowac zeby nie zachorowac :-)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]09.01.2006[/shadow][/glow]
dzis mam zakwasy po wczorajszym :/ troche na tricu a duze na klacie i ... bicu nie wiem czemu ale sa :P

dzis cwiczylem plecy zaczolem od podciagania na tych zakwasach nie bylo kolorowo ale zrobilem 6 6 7 6 nie jest zle :-)
drugie cwiczenie wioslowanie hantlem pierwsza serie bez wiekszych problemow w kolejnych szlo ciezej ale zrobilem zgodnie z rospiska 12 10 8 6
MC zgodnie z rozpiska 12 10 8 6 bez wiekszych problemow
na koniec 3 serie na kaptury i w domu brzuch :-)

3 razy w tygodni bede cwiczyl z kumplem a raz sam bo samemu troche zaczelo mi sie nudzic na silownie a we dwoch lepiej sie cwiczy zawsze mozna negatywne powtorzenia przy niektorych cwiczeniach :-)
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

west
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
ta jak jest kilka osob lepiej sie cwiczy chociaz nie zawsze bo jak sie czasami za duzo rozmawia to trening mozna pozniej zaliczyc do nie udanych....
  • 0
Zapraszam do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik

dzis mam zakwasy po wczorajszym :/ troche na tricu a duze na klacie i ... bicu nie wiem czemu ale sa :P


Miałem to samo po tygodniowej przerwie ;) zobaczysz na grzbiecie jak fajnie (4-5 dni mialem) :P
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik

ta jak jest kilka osob lepiej sie cwiczy chociaz nie zawsze bo jak sie czasami za duzo rozmawia to trening mozna pozniej zaliczyc do nie udanych....

aktualnie chodza 3 osoby na silownie ja dawid i jeszcze taki jeden i juz tak przez 3 miesiace wiec raczej sie nie zmieni ;p dawid musi sam cwiczyc bo ma hst a my we dwoch ;p

Miałem to samo po tygodniowej przerwie zobaczysz na grzbiecie jak fajnie (4-5 dni mialem)

na klacie i tricu juz sa bardzo male kwasy ale na bicu masakra jeszzce wieksze niz wczoraj no i do tego plecy tez sa spore
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]11.01.2006[/shadow][/glow]
Dzis by trening barkow ;p na klacie i tricepsie juz w sumie zeszly zakwasy na plecach sa ale mniejsze a na bicu dalej maskra a jutro trening bica
dzis zaczolem od wyciskania zza karku zrobilem 12 10 7 5 w trzeciej serie malo brakowalo do 8 ale juz nie dalem rady
unoszenie na boki zwiekszylem o 1,5kg no i odczulem roznice szlo ciezko a dwa ostatnie powtorzenia to masakra :/ zrobilem 3x10 :-)
unosenie sztangi do brody przy tym cwiczenie strasznie odczowalem kwasy na bicu dlatego zamist 4 byly 3 serie 12 10 8 :P
i teraz robie brzuch w domu j
utro bic+nogi
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
[glow=cyan][shadow=cyan]12.01.2006[/shadow][/glow]
Bica zaczolem od uginania ramion ze sztanga zrobilem zgodnie z rozpiska 10 8 6 (38kg 40kg 42kg)ale szlo ciezko jeszcze czolem zakwasy na bicu
uginanie ramion z hantlami tez bardzo ciezko ale dalem rade 10 8 6(18kg 19kg 20kg)
Młotki juz nie dalem rady zrobic 2 po 10 i zrobilem 2 po 9 ale na młotki ostatni zwiekszylem ciezar z 13,5 na 16kg ;p wiec nie jest najgozej :-)
3 superserie na przedramiona
przysiady w miare ok osttnie 2 powtorzenia w 2 ostatnich seriach troche ciezko ale zrobilem 12 10 8 6 (65kg 70kg 75kg 80kg)
lydki bardzo dobrze bez obciazenia max powtorzen 3 serie
i w domu brzuch

przez te zakwasy na bicepsie szlo bardzo ciezko ale mysle ze jak na zakwasach dalem rade to za tydzien juz bedzie lepiej :-)
jutro chyba bedzie gainer :D
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
Kropek, trzy ćwiczenia na biceps??? nie zaduzo???
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
e tam w sam raz na raz :)
  • 0
Anglia

kujsus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik
WojtekX, kulturyści na mojej siłowni (zawodowcy) wszystkich ćwiczeniach po obcinali mi serię, i ilości ćwiczeń... na biceps dwa, na plecy 3 (nie wliczając prostownkiów)
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik

Kropek, trzy ćwiczenia na biceps??? nie zaduzo???

zapomnialem napisac robilem jeszcze 2 serie "21" to wychodzi 4 cwiczenia ale lącznie 10 seri bo 2 cw po 3 i 2 cw po 2 serie - ostatnio od jakiegos miesiaca tak robie i jest ok :-)
zakwasy zeszly dzis mam tylko na nogach po wczorajszym ;p mam nadzieje ze juz nie bede mial zakwasow i bede mogl ostro cwiczyc :P
za tydzien w piatek mam w szkole zawody strongmanow bioro udzial tylko ludzie ze szkoly mam nadzieje ze beda testy antydopingowe :D bo jest taki jeden koks ale nie wiem czy bedzie brał udzial :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik

za tydzien w piatek mam w szkole zawody strongmanow


Jakie konkurencje beda?
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024