Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik un_ix'a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
plecy = najszersze + prostowniki i do tego licze 12 serii

Przy treningu na mase ilosc serii powinna wynosic 12-16

owszem 16 ale przy wiekszym starzu niz masz Ty i na duze partie miesniowe:)
  • 0

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a

plecy = najszersze + prostowniki i do tego licze 12 serii

Przy treningu na mase ilosc serii powinna wynosic 12-16

owszem 16 ale przy wiekszym starzu niz masz Ty i na duze partie miesniowe:)

-> hehe.. rzecz jasna, ze na duze partie miesniowe :D

ja jednak jestem za podzialem plecow i tak to licze. dlaczego mialbym liczyc jako calosc? hehe.. to tak samo, jakbym ramie robil bez podzialu na bica i trica.

poza tym, trening jest bardzo indywidualna sprawa. dlatego mowie, ze nie odrazu dokonam zmian w swoim planie treningowym, ale napewno nie omieszkam wprowadzic i wyprobowac podane wskazowki. dziekuje.

--
pozdrawiam
un_ix
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]

adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
wyprubuj zobaczysz wtedy jak Ci lepiej idzie;)
  • 0

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
un_ix, 12 serii na klate styka -
grzbiet to serii 12-15 mozesz spokojnie robic

jutro ocenie ci diete bo dzisiaj juz mi sie niechce - sorki :-)
  • 0
[you]
pozdro :P

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
-> anar - bede bardzo wdzieczny za ocene diety. ida wakacje, bedzie wiecej czasu, napewno uda sie ja dopracowac i wprowadzic zmiany w zycie, bo domyslam sie, ze obecnie nie jest ona najlepsza dieta dla mnie. bede musial sie zaopatrzc w wage spozywcza, zeby wszystko bylo jak nalezy.

poprawie dzisiaj plan treningowy i w calosci wstawie go na forum.

--
pozdrawiam
un_ix

[ Dodano: 08-06-2005, 10:22 ]
7.06.2005

Dzisiejszy dzien jest dniem beztreningowym. Okres regenaracji i odpoczynku dla organizmu. Kojeny dzien 6 Weidera (dzien 7).

Moje dzisiejsze posilki:
- 6:10 - jaja kurze (zoltko + bialko)
- 7:00 - platki kukurydziane + mleko
- 10:30 - chleb razowy + szynka
- 12:30 - chleb razowy + szynka
- 15:00 - ryz z zupa pomidorowa
- 18:00 - ryz + udko z kurczaka
- 21:00 - makaron + gulasz wiepszowy z papryka i sosem
- 22:00 - bialko 3D Protein (Trec) + mleko

Heh.. konczy mi sie odzywka bialkowa. Zostaly mi z 3-4 ostatnie dawki. Poranna dawke zastepuje teraz dwoma surowymi jajkami, a wieczorem normalnie bialko + mleko. Bede musial pokombinowac cos i jak najszybciej zakupic bialko do uzupelnienia mojej codziennej diety.

---

8.06.2005

Dzisiejszy dzien jest dniem treningowym. Podczas dzisiejszego treningu na silowni meczylem: najszersze i prostowniki grzbietu, bica, przedramie. Dodatkowo w domu wykonywalem 6 Weidera (dzien 8, jest niezle) ;)

Moje dzisiejsze posilki:
- 6:10 - jaja kurze (zoltko + bialko)
- 7:00 - platki kukurydziane + mleko
- 10:30 - chleb razowy + szynka
- 12:30 - chleb razowy + szynka
- 15:00 - ryz z zupa pomidorowa
- 17.00 - ryz + udko z kurczaka
- 21:30 - makaron + bitki wiepszowe z sosem
- 22:30 - bialko 3D Protein (Trec) + mleko

Moj dzisiejszy plan treningowy:

NAJSZERSZE GRZBIETU:
- siedzac przodem do wyciagu gornego - sciaganie drazka do karku stosujac szeroki nachwyt 4x 12-12-10-8
- siedzac przodem do wyciagu gornego - sciaganie drazka do klatki piersiowej stosujac szeroki chwyt neutralny 3x 12-12-10
- stojac w podporze kolanem o lawke pozioma - wioslowanie ze sztangielka trzymana chwytem mlotkowym 3x 12-10-8

PROSTOWNIKI GRZBIETU:
- wyprosty tulowia na specjalnej maszynie 3x 12-12-10
- stojac - sklony tulowia w przod (sklony "dzien dobry") ze sztanga 3x 12-10-8

BICEPS:
- stojac - uginanie przedramion ze sztanga trzymana w srednim uchwycie (podchwyt) 3x 12-10-6
- siedzac na lawce poziomej, ramiona ze sztangielkami opuszczone w dol - naprzemienne uginanie przedramion ze skretem 3x 12-10-8
- siedzac - uginanie przedramiona na modlitewniku ze sztanga trzymana w waskim uchwycie (podchwyt) 3x 12-10-8

PRZEDRAMIONA:
- siedzac - zginanie nadgarstkow ze sztanga trzymana podchwytem w oparciu przedramion o lawke pozioma 3x [do pieczenia]
- siedzac - zginanie nadgarstkow ze sztanga trzymana nachwytem w oparciu przedramion o lawke pozioma 2x [do pieczenia]
- stojac - uginanie przedramion z drazkiem wyciagu dolnego trzymanym nachwytem 3x 12-10-8

Dzisiaj, tak samo jak ostatnio, wszystko bardzo fajnie wchodzilo. Chyba jakas zwyzka formy ;) Jestem zadowolony z dzisiejszego treningu.

--
pozdrawiam
un_ix
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
un_ix twoja dieta wyglada ok :-)
jednak jak ją dogłebnie zanalizowalem wyszlo mi:
Białka: 209g [2.78g/kg
Tluszcze: 53g [0.7g/kg]
Weglowodany: 558g [7.4g/kg]
kcal: 3424

Jak widzisz masz za duzo bialka w diecie co najmniej o ok 60g!
-rezygnuj z jajek na sniadanie
-w IV posilku dodaj jakies zrodlo bialka np. 50g sera twarogowego chudego ew. 15g odzywki bialkowej z 200ml mleka]
- jedz mniej makaronu - max 100g
- zrezygnuj z porannej porcji odzywki

dodaj do diety 30-40g oliwy z oliwek
np. do kazdego posilku po 10g [1 duza lyzka]

Pozdrawiam
  • 0
[you]
pozdro :P

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
Moim zdaniem z poranej porcji odżywki nie powinieneś rezygnować ponieważ właśnie z rana najlepiej są przyswajane suplementy, a zwłaszcza związki odżywcze i białko. Tak mnie uczyli na bologii i mówili pakerzy ze siłowni jak zaczynałem więc mnie to dziwi dlaczego rano ma zrezygnować lepiej wieczorem kiedy przemiana materi maleje.
  • 0

a@
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
Siema Anar jestem nowy może mnie opierdzielisz może nie. Zawsze się powinno brać suplementy z rana, a potem najwyżej odpuścić takie jest moje zdanie.
Fajne ciałko Unix masz ale strasznie wychudzone i mało jeszcze mieśni masz zbudowanych.
  • 0

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
-> anar - dziekuje pieknie za analize mojej diety.

Co do bialka, to pisalem w poprzednim poscie (przy relacji z dnia 7.08.05), ze konczy mi sie wlasnie odzywka. Heh.. wlasciwie nie konczy, a juz sie skonczyla. Dzisiaj wieczorem poszla ostatnia dawka. Wobec tego, rano pozostane przy jajkach, a wieczorem zarzuce twarog chudy, dopoki nie zakupie odzywki bialkowej. Po zakupieniu pozostaje jeszcze sprawa dawkowania. Rowniez wydawalo mi sie, ze poranna dawka jest najwazniejsza. Moze poranna dawke odzywki pozostawic, jajka z ranca wogole wyrzucic i ewentualnie zmniejszyc wieczorna dawke?

Dalej.. dodam do IV posilku na razie twarog. Z czasem, gdy bede dysponowal kasa, zakupie gainera Mass XXL Trec'a i bede go popijal do tego posilku, zamiast twarogu. Mysle, ze bedzie pasowal ze wzgledu na 20% zawartosc bialka. Dobry pomysl? Zawsze jakas opcja.

Ilosc makaronu zmniejsze, powiec mi tylko, dlaczego radzisz max. 100g? Co do oliwy z oliwek, to pilem przez pewien okres, ale zaprzestalem, skonczyla sie ;) Ale powroce do tego, wedlug Twoich zalecen, czyli 1 lyzka do posilku.

a@ - heh.. nie przesadzasz czasem? :| Strasznie wychudzone cialo? Jesli tak uwazasz, to chyba "strasznie wychudzonej" osoby na oczy nie widziales.. Moze po prostu szczuple cialo.. Jakos tak ladniej i przyjemniej :) Trzeba bylo mnie widziec 5 miesiecy temu. W pierwszym poscie tego tematu masz moje wymiary z tamtego okresu. Hehe.. myslisz, ze po co zaczalem chodzic na silke? Zeby przybrac na masie, ale tak mnie to wciagnelo, ze teraz silownia jest moim sposobem na zycie :)

Poza tym jestem un_ix, a nie unix ;)

--
pozdrawiam
un_ix
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
Fox, a@, un_ix, owszem porcja odzywki bialkowej przyjeta rano jest wazna, ale tylko wtedy, gdy wszystko juz w twojej diecie jest dopiete na ostatni guzik. OGROMNYM bledem diety un_ix'a jest wysokie spozycie bialka na poziomi prawie 2.8g/kg a przy jego budowie powinno wynosic 2-1.5g/kg !!
wiec nie gadajcie durnot - bo rownie wazna jest porcja odzywki przed treningiem, po treningu jak i przed snem - idac waszym tokiem myslenia skoro dawka jest wazna to nalezy ja przyjac - czyli [standardowa porcja bialka 30g na raz] 30gx4 daje nam 120g [jego dzienne zapotrzebaowanie to max 150g bialka]
czyli z calego swojego jedzenia w ciagu dnia [poza odzywkami] musial by dostarczyc 30g bialka. Hiperbolizuje ?? owszem, ale przez to mysle lepiej zczaicie o co mi chodzi ;-)



Siema Anar jestem nowy może mnie opierdzielisz może nie. Zawsze się powinno brać suplementy z rana, a potem najwyżej odpuścić takie jest moje zdanie

zgadza sie !! ale bialko to odzywka czy suplement??


Moim zdaniem z poranej porcji odżywki nie powinieneś rezygnować ponieważ właśnie z rana najlepiej są przyswajane suplementy, a zwłaszcza związki odżywcze i białko.


Suple powinno sie brac rano - oczywiscie!! wtedy mamy pusty zaladek i nic nie przeszkodzi suplom w najlepszym wchlonienciu
ALE bialko tak czy siak ZAWSZE dobrze sie wchlonie
Porcja odzywki rano jest jak najbardziej uzasadniona - ale tak jak mowilem jezeli un_ix spozywa o 60g bialka za duzo to chyba trzeba cos zmodyfikowac :> wywalamy odzywki albo zmieniamy diete :>




-> anar - dziekuje pieknie za analize mojej diety.

looz :mrgreen:


Dobra ale tak juz mowiac ok
NIE MASZ ODZYWEK - SPOKO twoja dieta jest ok wiec obejdziesz sie bez nich
1. Wywalasz jajka rano
2. Dajesz w IV posilku 50g twarogu
3. Dodajesz oliwe
4. Nie spozywasz odzywek bialkowych i juz nic nie kombinujesz z dieta :>

I bedzie git!







jak sie za bardzo czepiam to sory ale tak juz mi sie napisalo :roll: pozdro ;]
  • 0
[you]
pozdro :P

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a

[...]

wiec nie gadajcie durnot - bo rownie wazna jest porcja odzywki przed treningiem, po treningu jak i przed snem - idac waszym tokiem myslenia skoro dawka jest wazna to nalezy ja przyjac - czyli [standardowa porcja bialka 30g na raz] 30gx4 daje nam 120g [jego dzienne zapotrzebaowanie to max 150g bialka]
czyli z calego swojego jedzenia w ciagu dnia [poza odzywkami] musial by dostarczyc 30g bialka. Hiperbolizuje ?? owszem, ale przez to mysle lepiej zczaicie o co mi chodzi ;-)

[...]

-> anar - spokojnie :) bez nerwow, bo mysle, ze sa one tutaj zbedne.

Chcialem tylko zaproponowac pewne rozwiazanie z odrzucieniem i zmiejszeniem pewnych zrodel bialka, nic poza tym. Tylko proponowalem..

Analizujac, bialka z odzywki jest nie 4x30g [120g], a 2x30g [60g], czyli biorac pod uwage, ze moje zapotrzebowanie to 150g, 90g trzeba dostarczyc z innych zrodel. Moze tutaj jest blad?

anar, jesli mozesz, przeanalizuj ta informacje. Z gory dziekuje i przepraszam za zaistniale zamieszanie. Moj blad..

--
pozdrawiam
un_ix
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
loooz loooz :D


Analizujac, bialka z odzywki jest nie 4x30g [120g], a 2x30g [60g], czyli biorac pod uwage, ze moje zapotrzebowanie to 150g, 90g trzeba dostarczyc z innych zrodel. Moze tutaj jest blad?

chodzilo mi tutaj o to ;] - mowicie ze rano przyjecie odzywki bialkowej jest wazne spoko - ja wam mowie, ze rownie wazne jest przyjecie odzywki przed i po treningu oraz przed snem. Ale to ze jest wazne to nie zaczy ze mozna tak przyjmowac gdyz o duzo za duzo przekroczymy zapotrzebowanie na bialko. Przechodzac do twojego przypadku skoro przyjmujesz za duzo bialka to musisz zredukowac jego ilosc - nie jedzac odzywek odrazu zmniejszasz ilosc bialka o 60g a tym samym do poziomu 2g/kg - czyli iidealnego :)

mozesz przyjmowac odzywki bialkowe wtedy i tylko wtedy, gdy masz braki w diecie - nadmiar bialka szkodzi w budowie masy

[ Dodano: Pią Cze 10, 2005 11:18 am ]
chcesz przyjmowac odzywki spoko - ale musisz pokombinowac z dieta by spozywac mniej bialka :yes:
  • 0
[you]
pozdro :P

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
słuchaj anara dobrze prawi :)
  • 0
Anglia

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
-> anar - dobrze wiem, ze nadmiar bialka w diecie szkodzi. Hehe.. jak sens mialoby zmienianie w sumie dobrej diety, tylko po to zeby wstawic tam bialko z odzywki? :D Bialko, gainer dobre na braki w diecie, a nie odwrotne ;) Tego nie trzeba tlumaczyc.

Jednak nie o tym chcialem pisac. Powiec mi tylko czy nie popelniles bledu przy wyliczaniu ilosci bialka w mojej diecie? Z Twojej analizy wyszlo ok. 210g bialka. W pozniejszym poscie piszesz:

[...]
[standardowa porcja bialka 30g na raz] 30gx4 daje nam 120g [jego dzienne zapotrzebaowanie to max 150g bialka]
czyli z calego swojego jedzenia w ciagu dnia [poza odzywkami] musial by dostarczyc 30g bialka.
[...]

Tylko tak jak pisalem w poprzednim poscie, dawek nie bylo 4x30g [120g], tylko 2x30g [60g, rano + wieczor]. 120g - 60g = 60g <- moze to jest problemem naszej dyskusji? Wtedy wychodzi 150g dziennego spozycia, 60g z odzywki i 90g z innych zrodel.

Prosze, przeanalizuj dzienne spozycie bialka raz jeszcze. Dziekuje.

--
pozdrawiam
un_ix
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
un_ix, zle mnie zrozumiales - przeczytaj jeszcze raz temat od wypowiedzi foxa..
bialko liczylem tyle ile masz podane w diecie. Czyli nie 4x a 2x
  • 0
[you]
pozdro :P

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
9.06.2005

Dzisiejszy dzien jest dniem beztreningowym. Okres regenaracji i odpoczynku dla organizmu. Kojeny dzien 6 Weidera (dzien 9).

Moje dzisiejsze posilki:
- 6:10 - jaja kurze (zoltko + bialko)
- 7:00 - platki kukurydziane + mleko + drozdzowka z makiem
- 10:30 - chleb razowy + szynka
- 12:30 - chleb razowy + szynka
- 15:30 - makaron + gulasz wiepszowy z papryka i sosem
- 19:00 - ryz + bitki wiepszowe z sosem
- 21:30 - bialko 3D Protein (Trec) + mleko

Z powodu silnie napiętego planu dnia, musialem pominac jeden z posilkow :| W takiej sytuacji gainer bylby najlepszym rozwiazaniem.

---

10.06.2005

Dzisiejszy dzien jest dniem treningowym. Podczas dzisiejszego treningu na silowni meczylem: barki, czworoboczne grzbietu, przedramiona, uda. Dodatkowo w domu wykonywalem 6 Weidera (dzien 10).

Moje dzisiejsze posilki:
- 6:00 - jaja kurze (zoltko + bialko)
- 7:00 - platki kukurydziane + mleko
- 10:30 - chleb razowy + zolty ser
- 12:30 - chleb razowy + zolty ser
- 15:00 - ryz + bitki wiepszowe z sosem
- 17:00 - makaron + bialy ser
- 21:30 - feta z warzywami + chleb razowy

Moj dzisiejszy plan treningowy:

BARKI:
- siedzac na lawce z podparciem plecow (kat 90 stopni) - wyciskanie sztangi zza karku 3x 12-10-6
- stojac tylem do wyciagu bramowego - unoszenie drazka wyciagu przodem w szerokim uchwycie (drazek trzymany nachwytem) 3x 12-10-6
- siedzac na lawce z podparciem plecow (kat ok. 85 stopni) - wyciskanie sztangielek z laczeniem nad glowa 3x 12-10-8
- stojac bokiem do wyciagu bramowego - unoszenie raczki wyciagu trzymanej po krzyzu bokiem 3x 12-8-8

CZWOROBOCZNE:
- stojac przodem do wyciagu dolnego - podciaganie drazka wyciagu wzdluz tulowia 4x 12-12-10-8
- stojac - unoszenie barkow ze sztangielkami 3x 14-12-10

UDA:
- prostowanie podudzi siedzac 4x 12-12-10-8
- wyciskanie nogami na suwnicy skosnej 3x 12-10-8
- uginanie podudzi lezac 4x 12-10-8-4

Dzisiaj, troszke slabszy trening na barki, za co obwiniam zarwana noc i ciezki dzien w szkole (koniec roku, 5 sprawdzianow w ciagu dnia). Skok za to zauwazylem w udach. Zdecydowaniej lepiej wchodza niz przy poprzednich treningach. Ogolnie, jestem srednio zadowolony z dzisiejszego treningu.

---

anar - juz wszystko jasne, moj blad. Ty tylko hiperbolizowales i podawales przyklad ;) Z bialkiem jest juz wszystko jasne. Teraz prosilbym jeszcze o odpowiedz na moje pytanie z jednego z postow, ktore zamiescilem wczesniej, a mianowicie:

[...]
Ilosc makaronu zmniejsze, powiec mi tylko, dlaczego radzisz max. 100g?
[...]

Dlaczego tak radzisz? Obawiasz sie, ze moze mi brzuszek urosnac? ;) Prosze, daj znac.

--
pozdrawiam
un_ix
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
z tym makaronem to jedz ile chcesz, ale pamietaj ze ma nawet sporo bialka - zmiejszylem ilosc by w twojej diecie bylo mniej bialka [weglowodanow tez ubylo, ale bedziesz teraz dodatkowo spozywal oliwe wiec wszystko bedzie ok :-) ]
  • 0
[you]
pozdro :P

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
I tak chłopak ma lepszą diete odemnie :D więc nie możecie go tak jechać :D Pojedzcie mnie troche i zaproponujcie mi w miare rozsądną Diete tylko posta walnąć na moim blogusiu. Pozatym z tego co słyszałem nie wiem czy najlepiej jest brać białko przed ćwiczeniami bo właśnie ono się będzie najpierw spalać na siłce. Nie wiem na ile jest w tym prawdy prosze o sprosotwanie jak co, ale tak mi ktoś powiedział. Prosze o odpowiedź
http://www.fabrykasi... ... 8&start=20
Pozdrawiam Fox
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
białko przed ćwiczeniami nie, po treningu jakieś białeczko szybkoprzyswajalne z węglami prostymi jak najbardziej.

Ostatnio czesto eksperymentuje właśnie ze swoja dietą, zwiekszyłem ilość białka do 3 gramów na kg masy ciała i odziwo zanotowałem nagły wzrost siły, ale spadki masy.
Z moich małych eksperymentów wynika, że dieta trójboisty powinna zawierać o wiele więcej białka niż ,, kulturysty'', oczywiście nie uwzgledniłem tutaj wspomagania SAA.

un_ix, słuchaj anara bo dobrze mówi.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a

białko przed ćwiczeniami nie


dobrze wziasc bialko przed cwiczeniam :-)) [najlepiej wpc, wpi lubwph]
  • 0
[you]
pozdro :P



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024