Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziennik un_ix'a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
-> anar - ilosc makaronu w posilkach ulagla zmianie, tak jak proponowales. Oliwa z oliwek od jutra wchodzi w uzytkowanie ;)

Fox - nie wydaje mi sie, zeby ktos mnie tutaj 'jechal'. Toczymy normalna rozmowe, w ktorej padaja propozycje i przemyslenia ewentualnych zmian :)

dawid1920 - nie musisz mi tego mowic. Wiem i widze tego coraz czestrze dowody, ze anar ma odpowiednia wiedze. Cieszy mnie to :D

--
pozdrawiam
un_ix
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
Sa różne metody podam przykład.

1. ok 1 godz przed cwiczeniami jemy posiłek z węglowodanów złożonych i białka długo przyswajalnego, po treningu wystarczą same węgle proste, a za ok 45 węgle złozone i białko.

2.ok 1 godz przed cwiczeniami jemy posiłek z węglowodanów złożonych i białka szybko przyswajalnego, po treningu węgle proste i białko szybko przyswajalne, a za ok 45 węgle złozone i białko.

3. ok 20 min przed treningiem spozywamy białko, po treningu węgle proste a za ok 45 węgle złozone i białko.

To jest kilka sposobów myśle, ze zaden z nich nie jest zły, ja korzysta z opcji nr 1

Od września przechodze na opcje nr 2 bo będe potrzebował duzo białka :mrgreen:
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
oczywiscie kazdy sposob jest dobry :-)
Spozycie bialka przed treningiem to dobry pomysl w cyklach na kreatynie - bierzemy przed treningiem, a po treningu gdy mamy jeszcze aminokwasy we krwi bierzemy carbo z kreatyna :-)
  • 0
[you]
pozdro :P

mocny1418048754
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
dobre
  • 0

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
11.06.2005

Dzisiejszy dzien jest dniem beztreningowym. Okres regenaracji i odpoczynku dla organizmu. Kojeny dzien 6 Weidera (dzien 11).

Moje dzisiejsze posilki:
- 7:30 - jaja kurze (zoltko + bialko)
- 8:00 - platki kukurydziane + mleko
- 11:00 - chleb razowy + szynka + ciasto drozdzowe z truskawkami
- 13:00 - baton Booster (Trec)
- 15:00 - ziemniaczki + pieczen wolowa z sosem + zapiekana kapusta
- 18:30 - koktajl z truskawek
- 21:30 - feta z warzywami + chleb razowy

Heh.. nie lubie sobot. Jestem wtedy najczesciej poza domem i mam spore problemy z utrzymaniem diety. Proboje sie w takich sytuacjach jakos ratowac. Dzisiejszego dnia z pomoca przyszedl koktajl z truskawek i baton Booster (Trec). Troszke skladnikow odzywczych dostarczylem organizmowi, ale nic konkretnego. Jednak lepsze to, niz 'glodowka' dla organizmu.

---

12.06.2005

Dzisiejszy dzien jest dniem treningowym. Podczas dzisiejszego treningu na silowni meczylem: klate, trica, lydki. Dodatkowo w domu wykonywalem 6 Weidera (dzien 12).

Moje dzisiejsze posilki:
- 8:00 - platki kukurydziane + mleko
- 10:00 - jajecznica na szynce z 3 jaj + chleb razowy
- 14:00 - ryz + piersi drobiowe z sosem + zapiekana kapusta
- 17:00 - ryz + piersi drobiowe z sosem + zapiekana kapusta
- 20:30 - makaron + pieczen wolowa z sosem
- 22:00 - feta z warzywami

Moj dzisiejszy plan treningowy:

KLATA:
- lezac na lawce poziomej - wyciskanie sztangi 4x 12-6 [szeroki uchwyt] 12-10 [waski uchwyt]
- lezac na lawce skośnej glowa w gorę - wyciskanie sztangi 3x 12-8-6
- lezac na lawce poziomej - rozpietki ze sztangielkami 3x 12-10-10
- lezac na lawce skosnej glowa w dol - wyciskanie sztangielek 3x 12-10-8

TRICEPS:
- siedzac na lawce poziomej - francuskie wyciskanie sztangielki za glowy 4x 12-10-8-6
- stojac przodem do wyciagu gornego - prostowanie przedramion z linkami 3x 12-10-8
- pompki na lawkach poziomych 3x 12-12-10

LYDKI:
- siedzac na specjalistycznej maszynie - wspiecia na palce stop 3x [do pieczenia]
- wyciskanie palcami stop na suwnicy skosnej 4x [do pieczenia]

Dzisiaj, slabszy dzien klatki. Moze powodem tego byla wczesna pora treningu. Bedzie trzeba pomyslec nad zmiana godzin niedzielnych treningow. Z serii na seriie zaczalem sie rozkrecac, tak, ze tric i lytki wchodzily juz dosyc ladnie. Ogolnie, jestem srednio zadowolony z dzisiejszego treningu.

---

13.06.2005

Dzisiejszy dzien jest dniem treningowym. Podczas dzisiejszego treningu na silowni meczylem: najszersze i prostowniki grzbietu, bica, przedramie. Dodatkowo w domu wykonywalem 6 Weidera (dzien 13).

Moje dzisiejsze posilki:
- 6:30 - jaja kurze (zoltko + bialko)
- 7:30 - platki kukurydziane + mleko
- 10:30 - chleb razowy + szynka
- 12:30 - chleb razowy + szynka
- 15:00 - ziemniaczki + kasza z krupnikiem ;)
- 17:00 - makaron + pieczen wolowa z sosem + zapiekana kapusta
- 21:30 - pasta z tunczyka i bialego sera + pieczywo biale :(

Moj dzisiejszy plan treningowy:

NAJSZERSZE GRZBIETU:
- siedzac przodem do wyciagu gornego - sciaganie drazka do karku stosujac szeroki nachwyt 4x 12-12-10-8
- siedzac przodem do wyciagu gornego - sciaganie drazka do klatki piersiowej stosujac szeroki chwyt neutralny 3x 12-12-10
- stojac w podporze kolanem o lawke pozioma - wioslowanie ze sztangielka trzymana chwytem mlotkowym 3x 12-10-8

PROSTOWNIKI GRZBIETU:
- wyprosty tulowia na specjalnej maszynie 3x 12-12-10
- stojac - sklony tulowia w przod (sklony "dzien dobry") ze sztanga 3x 12-10-10

BICEPS:
- stojac - uginanie przedramion ze sztanga trzymana w srednim uchwycie (podchwyt) 3x 12-10-8
- siedzac na lawce poziomej, ramiona ze sztangielkami opuszczone w dol - naprzemienne uginanie przedramion ze skretem 4x 12-10-8-6
- siedzac - uginanie przedramiona na modlitewniku ze sztanga trzymana w waskim uchwycie (podchwyt) 3x 12-10-6

PRZEDRAMIONA:
- siedzac - zginanie nadgarstkow ze sztanga trzymana podchwytem w oparciu przedramion o lawke pozioma 3x [do pieczenia]
- siedzac - zginanie nadgarstkow ze sztanga trzymana nachwytem w oparciu przedramion o lawke pozioma 2x [do pieczenia]
- stojac - uginanie przedramion z drazkiem wyciagu dolnego trzymanym nachwytem 3x 12-10-8

Dzisiaj, bardzo ladnie napompowal sie biceps i przedramie. W szegolnosci zadowolony jestem z bicepsa, ktory jakby stal sie nieco silniejszy. Grzbiet rowniez dobrze wchodzil, ale juz nie tak samo jak na ostatnim treningu. Sciaganie drazka do karku dalo mi duza satysfakcje, poniewaz tutaj rowniez zauwazylem skok w sile. Ogolnie, jestem zadowolony z dzisiejszego treningu.

---

anar - oo.. bardzo ciekawa informacja. Jakie bialko polecasz przyjmowac na takim cyklu przed treningiem?

dobre

mocny - moze rozwiniesz swoja jakze interesujaca i bogata w slownictwo wypowiedz? :zniesmaczony:
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
nie moge usunac postu ale moge go edytowac, i nie musze byc do tego modem ani adminem, ok? nigdy nie probowalem fety, jak mozesz to podaj jakie ma wlassciwosci odzywcze, ile bialka itp. moze wprowadze sobie jakas odmianke ??
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a

"feta z warzywami" to znaczy ze wciagnales siux do nosa i zagryzles warzywami?? :D:D sorki za spam, usune to pozniej

-> bez komentarza :|

nie usuniesz, bo nie masz takiej mozliwosci. prosze moderatora lub admina o usuniecie powyzszego postu. rozumiem, mozna sie smiac, ale w topicach do tego stworzonych, zwlaszcza, ze nic nowego i rzeczowego dana wypowiedz nie wnosi do tematu.
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]

Yaz
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
Witam, mam pytanie dotyczące Twojego starego planu treningowego. Chodzi mi o ilość serii i powtórzeń w poszczególnych ćwiczeniach. Mógłbyś rozpisać poszczególne ćwiczenia tak jak to zrobiłeś z nowym planem? Z góry dzięki i pozdrawiam.

A jeszcze jedno odnośnie Twoich wymiarów. Z tego co widzę ćwiczysz łydki, a z podanych przez Ciebie wymiarów wynika że Ci one zmalały, to jakiś błąd czy tak jest rzeczywiście?
  • 0

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
14.06.2005

Dzisiejszy dzien jest dniem beztreningowym. Okres regenaracji i odpoczynku dla organizmu. Kojeny dzien 6 Weidera (dzien 14).

Moje dzisiejsze posilki:
- 7:00 - jaja kurze (zoltko + bialko)
- 8:00 - platki kukurydziane + mleko
- 10:30 - chleb razowy + pieczen z jajkiem
- 12:30 - chleb razowy + pieczen z jajkiem
- 15:00 - ziemniaczki + kasza z krupnikiem + oliwa z oliwek
- 18:00 - ziemniaczki + kotlet schabowy + zapiekana kapusta + oliwa z oliwek
- 21:30 - pasta z tunczyka i bialego sera + kotlet schabowy

Dzisiaj wprowadzilem do posilkow oliwe z oliwek w ilosci jednej lyzki stolowej do posilkow. Teraz pozostaje kwestia przyzwyczajenia i stosowania jej 3 razy dziennie. Dzisiaj rowniez zrobilem mala przerwe od ryzu i makaronu na rzecz ziemniakow i kaszy.

---

Yaz - milo, ze pytasz. Mialem juz kiedys podac calosc poprzedniego planu treningowego, ale jakos odlozylo sie to w czasie. Teraz jest ku temu odpowiednia okazja.

Plan jest planem rzeczywistym, wedlug ktorego cwiczylem rzez ostatni okres czasu. Ilosc cwiczen, serii jak i powtorzen jest prawdziwa. Jednak teraz juz wiem, ze jest ona nie odpowiednia. Po zakonczeniu obecnego planu treningowego (tj. za ok. 6 tygodni), powroce do starego, lekko zmodyfikowanego planu. Napewno bede chcial zmiejszyc ilosc cwiczen i serii na wzor obecnego planu. Bede sie tutaj kierowal zasada: 6-10 serii na bica, trica i lydki, 9-12 serii na barki, 12-14 serii na klate i 12-16 serii na grzbiet i uda. To chyba tyle slowem wstepu, a teraz stary plan.

DZIEŃ TRENINGOWY I

KLATA:
- leżąc na ławce poziomej - wyciskanie sztangi 4x 12-12-10-10
- leżąc na ławce skośnej głową w dół - wyciskanie sztangi 4x 12-12-10-10
- leżąc na ławce skośnej głową w górę - rozpiętki ze sztangielkami 3x 10-10-8
- leżąc na ławce skośnej głową w górę - wyciskanie sztangielek 4x 12-12-12-10
- butterfly - przywodzenie wyprostowanych ramion 3x 14-12-10

TRICEPS:
- leżąc tyłem na ławce poziomej - francuskie wyciskanie sztangi trzymanej nachwytem 4x 12-12-10-8
- stojąc przodem do wyciągu górnego - prostowanie przedramion z drążkiem trzymanym wąskim nachwytem 3x 14-12-10
- pompki na ławkach poziomych 4x 14-12-10-8

ŁYDKI:
- siedząc na specjalistycznej maszynie - wspięcia na palce stóp 4x [do pieczenia]
- wyciskanie palcami stóp na suwnicy skośnej 3x [do pieczenia]

DZIEŃ TRENINGOWY II

BARKI:
- siedząc na ławce z podparciem pleców (kąt 90 stopni) - wyciskanie sztangi zza karku 3x 12-10-10
- stojąc tyłem do wyciągu bramowego - unoszenie drążka wyciągu przodem w średnim uchwycie (drążek trzymany nachwytem) 4x 10-10-6-6
- siedząc na ławce z podparciem pleców (kąt 90 stopni) - wyciskanie sztangielek z łączeniem nad głową 3x 12-12-10
- stojąc - unoszenie sztangielek bokiem 4x 12-6-12-6

CZWOROBOCZNE:
- stojąc - podciąganie sztangi trzymanej wąskim nachwytem wzdłuż tułowia 3x 12-10-8
- stojąc - unoszenie barków ze sztangielkami 4x 16-14-12-10

BICEPS:
- stojąc - uginamy przedramiona ze sztangą trzymaną w wąskim uchwycie (podchwyt) 4x 14-12-10-8
- stoimy, ramiona ze sztangielkami w chwycie młotkowym opuszczamy swobodnie wzdłuż boków tułowia - naprzemianstronne uginanie przedramion ze skrętem 3x 12-10-8
- siedząc - uginamy przedramiona na modlitewniku ze sztangą trzymaną w średnim uchwycie (podchwyt) 3x 10-8-6

DZIEŃ TRENINGOWY III

NAJSZERSZE GRZBIETU:
- siedząc przodem do wyciągu górnego - ściąganie drążka do karku stosując szeroki nachwyt 4x 14-12-10-8
- siedząc przodem do wyciągu górnego - ściąganie drążka do klatki piersiowej stosując szeroki chwyt neutralny 3x 14-12-10
- siedząc przodem do wyciągu dolnego - przyciąganie drążka do brzucha stosując wąski chwyt neutralny 4x 14-12-12-10
- stojąc w opadzie tułowia - wiosłowanie na maszynie stosując średni nachwyt 3x 14-12-10
- stojąc w podporze kolanem o ławkę poziomą - wiosłowanie ze sztangielką trzymaną chwytem młotkowym 3x 14-12-10

PROSTOWNIKI GRZBIETU:
- stojąc, skłony tułowia w przód (skłony "dzień dobry") ze sztangą 4x 14-12-12-10
- wyprosty tułowia na specjalnej maszynie 3x 14-14-14

PRZEDRAMIONA:
- siedząc - zginanie nadgarstków ze sztangą trzymaną podchwytem w oparciu przedramion o uda 3x [do pieczenia]
- siedząc - zginanie nadgarstków ze sztangą trzymaną nachwytem w oparciu przedramion o uda 2x [do pieczenia]
- stojąc - uginanie przedramion z drążkiem wyciągu dolnego trzymanym nachwytem 3x [do pieczenia]

UDA:
- wyciskanie nogami na suwnicy skośnej 3x 12-10-8
- prostowanie podudzi siedząc 4x 12-10-8-6
- uginanie podudzi leżąc 4x 12-10-8-6

Trening 4 razy w tygodniu:
- poniedzialek (klata, tric, lydki)
- sroda (barki, czworoboczne grzbietu, bic)
- piatek (najszersze i prostowniki grzbietu, uda, przedramie)
- niedziela (klata, tric, lydki)
- poniedzialek (barki, czworoboczne grzbietu, bic)
itd. wedlug schematu.

---

Yaz - co do lydki i pomiarow, to pierwszy pomiar jest bledny, tzn. mialo byc 35 cm, a nie 36 cm, jak jest napisane. Stan na dzis wynosi 36 cm ;) Brawa za spostrzegawczosc :brawo:
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
un_ix, przed treningiem polecam bialko
- WPI
- WPC
- lub aminokwasy BCAA
to jakiej firmy wybierzej jest obojetne - wez te ktore najbardziej sie oplaca

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0
[you]
pozdro :P

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
-> heh.. z tego wszystkiego zapomnialem wrzucic w niedziele moich aktualnych obwodow i wagi. Juz nadrabiam zaleglosci.

Moje aktualne wymiary (12.06.2005):
waga [kg]: 74,1
klatka [cm]: 99
talia [cm]: 73
ramię [cm]: 33,5
przedremię [cm]: 28,5
biodra [cm]: 90
udo [cm]: 56
łydka [cm]: 36

Pomiary wykonuje zawsze co niedziele rano, zaraz po przebudzeniu, gdy miesnie sa maxymalnie wypoczete i ostudzone. Zaszlo kilka zmian w stosunku do stanu z przed dwoch tygodni. Klata, udo i lydka skoczyly w gore w obwodzie. Martwi mnie jednak utrata 0,5 kg wagi w stosunku do poprzedniego pomiaru :| Wage utracilem, a obwody sa stale, a niektore nawet skoczyly w gore tak jak pisalem. Utracilem jedynie pol centa w brzuszku ;) Moze powodem utraty masy jest 6 Weidera? Dieta byla trzymana. Zobaczymy co waga pokarze w ta niedziele. Jesli waga dalej bedzie spadac w dol, bedzie trzeba zrezygnowac z "szostki", moze ona wlasnie jest winna. Co do reszty obwodow, ta sa one stale. Chyba zastoj mi sie trafil. Potrzeba tutaj jakis nowych, dodatkowych bodzcow ;)

Uciekam na trening, do uslyszenia wieczorem.

--
pozdrawiam
un_ix
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]

anar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biala Podlaska
  • Zainteresowania:psycha :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
a czemu nie chcesz by waga spadala ? co to za roznica czy wazysz 5kg wiecej czy mniej - wazne to jak wygladasz a nie waga...
wymiary w gore, waga w dol - tez tak bym chcial :!:
  • 0
[you]
pozdro :P

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a

a czemu nie chcesz by waga spadala ? co to za roznica czy wazysz 5kg wiecej czy mniej - wazne to jak wygladasz a nie waga...
wymiary w gore, waga w dol - tez tak bym chcial :!:

-> hehe.. anar :) wiesz, u mnie nie bedzie wiekszych przyrostow, bez wiekszej masy. przy wzroscie 189 cm, 74-75 kg wagi to malutko ;) trzeba jednak zaznaczyc, ze zaczynalem od 67-68 kg.
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
Fakt masy to ty wogule nie masz jak na ten wzrost :) ale jak byś zaczoł dobrze się żywić jeszcze jakieś Mass XXL i odrazu nabierzesz masy tylko musisz ćwiczyć i jeść dietetyczne pokarmy:D
  • 0

dawid1920
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2884 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:kultuRystyka trojboj SAA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
zwieksz kaloryczność diety, dorzucając troche węglowodanów złożonych i obserwuj dalej co się dzieje.
  • 0
Ciągu mistrz i przykucania.
Brzuch ma w dwudziestu pięciu minach.
Biją mu brawo, on się kłania
na odpowiednich witaminach.

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a

zwieksz kaloryczność diety, dorzucając troche węglowodanów złożonych i obserwuj dalej co się dzieje.

-> Dziekuje za rade. Napewno o to zadbam. Moze troszke wiecej ryzu do posilkow dodam, albo gainera dla uzupelnienie brakow. Z 1-1,5 miesiaca temu, gdy stosowalem gainera dalo sie zauwazyc wzrost wagi.

Fakt masy to ty wogule nie masz jak na ten wzrost :) ale jak byś zaczoł dobrze się żywić jeszcze jakieś Mass XXL i odrazu nabierzesz masy tylko musisz ćwiczyć i jeść dietetyczne pokarmy:D

-> Nie przesadzasz czasem? Czepiasz sie, zupelnie jak uzytkownik a@. Cos mi tu smierdzi.. Co do diety, to mam ja w miare dobra, a cwiczenia nie sa najwazniejsze.. Nie zapomniales czasem o regeneracji?
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a

-> Nie przesadzasz czasem? Czepiasz sie, zupelnie jak uzytkownik a@. Cos mi tu smierdzi.. Co do diety, to mam ja w miare dobra, a cwiczenia nie sa najwazniejsze.. Nie zapomniales czasem o regeneracji?

No jasne że się musisz zregenerować. Dlatego się ćwiczy inne partie mięśni w różny dzień tygodnia żeby te co ćwiczyły mogły odpocząć.
A z czym przesadzam bo nie zrozumiałem :/ coś nie tak powiedziałem ?
Tylko nie wiem czego mam wrażenie że chcesz najechać na mnie :(
Nie wiem co użytkownik a@ chciał ale mniejsza z tym.
  • 0

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
15.06.2005

Dzisiejszy dzien jest dniem treningowym. Podczas dzisiejszego treningu na silowni meczylem: barki, czworoboczne grzbietu, uda. Dodatkowo w domu wykonywalem 6 Weidera (dzien 15).

Moje dzisiejsze posilki:
- 6:00 - jaja kurze (zoltko + bialko)
- 6:40 - platki kukurydziane + mleko
- 10:30 - chleb razowy + szynka
- 12:30 - chleb razowy + szynka
- 15:00 - ziemniaczki + kasza z krupnikiem
- 17:00 - makaron + pieczen wolowa z sosem + zapiekana kapusta + oliwa z oliwek
- 21:00 - makaron + udka z kurczaka + kalafior gotowany

Moj dzisiejszy plan treningowy:

BARKI:
- siedzac na lawce z podparciem plecow (kat 90 stopni) - wyciskanie sztangi zza karku 4x 12-10-6-6
- stojac tylem do wyciagu bramowego - unoszenie drazka wyciagu przodem w szerokim uchwycie (drazek trzymany nachwytem) 3x 12-8-6
- siedzac na lawce z podparciem plecow (kat ok. 85 stopni) - wyciskanie sztangielek z laczeniem nad glowa 3x 12-10-8
- stojac bokiem do wyciagu bramowego - unoszenie raczki wyciagu trzymanej po krzyzu bokiem 3x 12-10-8

CZWOROBOCZNE:
- stojac przodem do wyciagu dolnego - podciaganie drazka wyciagu wzdluz tulowia 3x 12-10-8
- stojac - unoszenie barkow ze sztangielkami 4x 14-12-10-8

UDA:
- prostowanie podudzi siedzac 3x 12-10-8
- wyciskanie nogami na suwnicy skosnej 4x 12-12-10-8
- uginanie podudzi lezac 4x 12-12-8-6

Dzisiaj, bardzo intensywny trening. Barki zdecydowanie odczuly narzucone tempo. Byly slabsze niz zazwyczaj, ale zdecydowanie bardziej odczulem ich prace. To samo dotyczy sie czworobocznych grzbietu. W udach z treningu na trening przybywa mi coraz wiecej sily. Ladnie napuchly podczas dzisiejszego treningu. Ogolnie jestem zadowolony.

---

Fox - cos tam kombinujesz, ale nie ze mna takie numery ;) mam Cie na oku ;) juz kolejny raz czegos nie rozumiesz, albo udajesz, ze nie rozumiesz.. wspolczuje i pozdrawiam :)

--
pozdrawiam
un_ix
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]

Fox1418048745
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Sieci komputerowe

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a

Fox - cos tam kombinujesz, ale nie ze mna takie numery ;) mam Cie na oku ;) juz kolejny raz czegos nie rozumiesz, albo udajesz, ze nie rozumiesz.. wspolczuje i pozdrawiam :)
un_ix

NO COMMENT :|
  • 0

un_ix
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziennik un_ix'a
16.06.2005

Dzisiejszy dzien jest dniem treningowym. Podczas dzisiejszego treningu na silowni meczylem: klate i trica. Dodatkowo w domu wykonywalem 6 Weidera (dzien 16).

Moje dzisiejsze posilki:
- 6:00 - jaja kurze (zoltko + bialko)
- 7:00 - platki kukurydziane + mleko
- 10:30 - chleb razowy + pieczen z jajkiem
- 12:30 - chleb razowy + pieczen z jajkiem
- 15:00 - ryz + udko z kurczaka + oliwa z oliwek
- 17:00 - makaron + pieczen wolowa z sosem + zapiekana kapusta + oliwa z oliwek
- 21:00 - ziemniaczki + kotlet schabowy + zapiekana kapusta

Moj dzisiejszy plan treningowy:

KLATA:
- lezac na lawce poziomej - wyciskanie sztangi 4x 12-6 [szeroki uchwyt] 12-10 [waski uchwyt]
- lezac na lawce skośnej glowa w gorę - wyciskanie sztangi 3x 12-8-6
- lezac na lawce poziomej - rozpietki ze sztangielkami 3x 10-10-8
- lezac na lawce skosnej glowa w dol - wyciskanie sztangielek 3x 12-10-8

TRICEPS:
- siedzac na lawce poziomej - francuskie wyciskanie sztangielki za glowy 3x 12-10-8
- stojac przodem do wyciagu gornego - prostowanie przedramion z linkami 3x 12-10-8
- stojac przodem do wyciagu gornego - prostowanie przedramion z drazkiem trzymanym waskim nachwytem 3x 12-10-8

Dzisiaj, wyjatkowo zrobilem sobie trening w czwartek. Powodem jest piatkowy wyjazd i brak mozliwosci odbycia treningu. Klatka piersiowa dzisiaj slabiej wchodzila niz zazwyczaj. Byc moze to wina zmeczonego trica po wczorajszym treningu barkow. Heh.. jednak trening samego trica wypadl juz rewelacyjnie. Dawno nie mialem takiego powera. Miesien spuchl i stwardnial jak zadko kiedy. W dzisiejszym treningu pominalem lydki, czego powodem byl bardzo ograniczony czas treningu. Ogolnie jestem zadowolony z dziesiejszych poczynan.
  • 0
Zapraszam do lektury mojego dziennika w dziale Motywator - Dziennik un_ix'a [[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024