Skocz do zawartości


Zdjęcie

trening po klilkuletniej przeriwe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

jaruli
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

trening po klilkuletniej przeriwe
witam,mam 37 lat 189cm wzrostu 100kg wagi.Trenowałem lat temu 7-8 przez 6 czy 7 lat cylkicznie na siłowni.Obecnie mam okazję i chęci wrócic na nią.Moje pytania są złożone.A mianowicie na początek ile dni w tygodniu trening po ile minut?po ile serii na daną partię mięśniową?mam trochę wałeczków na brzuchu przez parę lat się uzbierało.Jaka suplementacja?czy zaaplikować od razu kreatynę z aminokwasami BCAA,glutaminą i jakimś izolatem białka serwatkowego?Dodam że stosowałem regularnie te suplementy podczas ćwiczeń kiedyś.Czekam na poradę bo jutro zaczynam trening i trochę się go zarazem obawiam jak mój organizm zareaguje na dawkę żelastwa ,nadmienię ze zamieżam stosować od razu dietę odpowie z odpowiedniej ilości białka węglowodanów i tłuszczów.pracuję jako listonoszpozdrawiam i czekam na pomocną odp
  • 0

Mariusz.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening po klilkuletniej przeriwe
http://forum-kultury...zaawansowanych/

Zapoznaj się z tematem oraz z innymi podwieszonymi w tym dziale.

Póki co temat suplementacji odłóż na bok. Ewentualnie możesz sobie kupić białko, gainera, żeby uzupełniać braki w diecie.
  • 0

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: trening po klilkuletniej przeriwe
bcaa jak najbardziej,tym bardziej że na początku bedziesz odczuwal powrot na silownie i wspomuc regeneracje jak najbardziej się przyda.
Co do treningow najlepiej chyba 3 razy w tyg rozwojowke przez miecha a potem 4 razy w tyg z konkretnym podzialem parti.
Poszperaj w dziale trening wielokrotnie byly umieszczane plany ogolnorozwojowe.
  • 0
Dołączona grafika

jaruli
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening po klilkuletniej przeriwe

musisz trochę nabrać wiedzy- wiesz realia się trochę pozmieniały o wszem nie minęło multum lat ale trochę się po zmieniło. Dziś ćwiczy się mniej niż dawnej -większy nacisk kładzie się na odpoczynek. Jeśli wracasz po tak długiej przerwie zacznij od niedorozwojki ale nie za długo, potem przeskocz od razu na masę.
Powodzenia i gratuluje zapału. Trzymam kciuki

czyli z suplementacji na początek bcaa i gainer lub izolat b.serwatkowego?
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: trening po klilkuletniej przeriwe
a diete masz?:P jak tak to bcaa + bialko ( osobiscie tez przymierzam sie do jakiegos dobrego izolatu bialka;))

TRENUJE BO LUBIE


jaruli
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening po klilkuletniej przeriwe

a diete masz?:P jak tak to bcaa + bialko ( osobiscie tez przymierzam sie do jakiegos dobrego izolatu bialka;))

a kreatyna z glutaminą?
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: trening po klilkuletniej przeriwe
BCAA+ glutamina. Może o to chodzilo?? osobiscie stosowalem te z ACTIVLAB BCAA XTRA ( z glutamina 3.5g na porcje).
moge polecic, smak pomarancz. a kreatynke odpuscilbym przez okres ogolnorozwojowki, moze kto inny bedzie mial lepsze rady i sie podzieli

TRENUJE BO LUBIE


jaruli
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening po klilkuletniej przeriwe

BCAA+ glutamina. Może o to chodzilo?? osobiscie stosowalem te z ACTIVLAB BCAA XTRA ( z glutamina 3.5g na porcje).
moge polecic, smak pomarancz. a kreatynke odpuscilbym przez okres ogolnorozwojowki, moze kto inny bedzie mial lepsze rady i sie podzieli


  • 0

jaruli
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: trening po klilkuletniej przeriwe
ile czasu mam poświęcić na trening ogólny, na wszystkie partię po trochu?po ile serii po 2 starczą?trening ile ma trwać?ok 70 minut 90min ?po jakim okresie czasowym
ćwiczyć mam już daną partię mieśniową raz w tygdniu?trening 4 razy w tyg
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024