Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening, Redukcja, Pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

maciek987
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening, Redukcja, Pomoc
Witam.

Mam 170 cm wzrostu i kiedyś ważyłem 93kg. Dzięki samej diecie waga spadła mi do 79 kg (od kwietnia do końca września). Chciałbym zrzucić jeszcze chociaż te 9kg, a więc potrzebuję dobrego treningu redukcyjnego. Siłownia do której mam dostęp wyposażona jest tylko w podstawowy sprzęt, ale mam nadzieję że jak na moje wymagania wystarczy. Znam kilka ćwiczeń, gdyż kiedyś ćwiczyłem na siłowni, ale później z powodu kontuzji przestałem i strasznie przytyłem (93 kg). Możecie polecić mi jakiś dobry 3 dniowy trening?? Chodzi mi konkretnie ile razy mam powtarzać ćwiczenia. Kiedyś ćwiczyłem np 3serie po 10 powtórzeń, ale wtedy przybierałem na wadze, 3 serie po np 13-15 powtórzeń będzie ok?? Proszę o pomoc.
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, Redukcja, Pomoc
trening na rzeźbę to więcej powtórzeń (nawet do 20), sporo krótsze przerwy, no i mniejsze obciążenie. Do tego aeroby!
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

maciek987
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, Redukcja, Pomoc

trening na rzeźbę to więcej powtórzeń (nawet do 20), sporo krótsze przerwy, no i mniejsze obciążenie. Do tego aeroby!



Dzięki, a czy któryś z treningów ogólnorozwojowych które są przypięte będzie dobry?? Możecie mi polecić ewentualnie jakieś odżywki które przyśpieszą spalanie tkanki tłuszczowej??
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, Redukcja, Pomoc
te treningi są na masę, musiałbyś zmienić ilość powtórzeń i obciazenia. A co do supli, to jakiś nie za mocny spalacz, ale niczego konkretnego Ci nie polecę, bo nie stosowałem. Może coś olimpowskiego?
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

maciek987
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, Redukcja, Pomoc

te treningi są na masę, musiałbyś zmienić ilość powtórzeń i obciazenia. A co do supli, to jakiś nie za mocny spalacz, ale niczego konkretnego Ci nie polecę, bo nie stosowałem. Może coś olimpowskiego?


Ok. A więc te treningi w których wszystkie partie mięśniowe ćwiczy się jednego dnia ale z większą ilością powtórzeń (15-20) no i co za tym idzie mniejszym obciążeniem będą ok?? Może odpuszczę odżywki póki co, zobaczę jak będzie zachowywać się moje ciało jak powrócę do jakiejkolwiek formy wysiłku (1,5 roku bez sportu), mam nadzieję że reakcja będzie korzystna. Jeszcze raz dzięki za pomoc.
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, Redukcja, Pomoc
tak powinno być ok, ale pamiętaj o diecie i aerobach
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

maciek987
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening, Redukcja, Pomoc
Mam nadzieję że dieta którą stosuję jest ok, tzn sam spadek masy bez żadnych ćwiczeń chyba o tym świadczy. Jeszcze raz dzięki za pomoc.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024