Skocz do zawartości


Zdjęcie

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

StephenZix
 • Użytkownik
 • PipPipPip
 • 304 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mass Attack – najlepszy na rynku

Mass Attack – najlepszy na rynku

 

1. Przyspieszony metabolizm
 

Częste odwiedzanie siłowni, zrównoważona dieta, odpowiednia pielęgnacja, a wyników wciąż nie widać. Znajomi osiągają zdumiewające efekty, a Ty wciąż nie możesz dotrzeć do wymarzonej sylwetki? Problemem może być zbyt szybki metabolizm, który nie pozwala zbudować masy mięśniowej. To przez niego często pojawia się problem z przerobieniem składników odżywczych oraz wylewanych siódmych potów podczas ćwiczeń na widoczne efekty w postaci mięśni oraz dobrze zbudowanej sylwetki. Istnieje na to sprawdzony sposób, który przysłuży się każdemu, kto trudzi się, aby osiągnąć to, co sobie wymarzył. Warto zapoznać się ze szczegółowym działaniem Mass Attack, czyli środka na skuteczne zwiększenie masy mięśniowej.
 

2. Informacje podstawowe na temat Mass Attack
 

Jeśli ktoś zmaga się z problemami, dotyczącymi przybierania na masie, musi zastosować konkretną odpowiedź, aby całkowicie je zniwelować i by ostatecznie przybrać wymarzoną sylwetkę. Kreatyna, białko i BCAA wpływają bezpośrednio na syntezę białek mięśniowych, a węglowodany za zahamowanie degradacji. Połączenie tych wszystkich składników daje najlepsze efekty. Można je znaleźć w suplemencie diety Mass Attack.
 

Mass Attack jest określany jako najlepszy i najsilniejszy na rynku środek odpowiedzialny za stymulację mięśni i zwiększanie masy mięśniowej. Ogólnie można powiedzieć, że środek ten ma dwustopniowe działanie –pierwszym jest właśnie synteza białek, a drugim wstrzymanie degradacji.
 

Formuła Mass Attack została przemyślana w ten sposób, że nie mogą się jej oprzeć nawet te przypadki, które wydają się najtrudniejsze. Szybkie efekty, jakie gwarantuje Mass Attack, są spowodowane szczegółowym dobraniem składników.
 

3. Zalety Mass Attack
 

Zalet Mass Attack jest naprawdę wiele. O kilku już wspomniano wyżej. Są to zatem: szybkie działanie, pozytywny wpływ nawet na najtrudniejsze przypadki, dwustopniowe uzupełniające się działanie poszczególnych składników, idealne i unikatowe połączenie składników. Oprócz tego Mass Attack jest w pełni bezpieczny. Nie trzeba się obawiać żadnych negatywnych oddziaływań. Nie występują żadne skutki uboczne, bóle brzucha, wzdęcia czy nudności. Jest to spowodowane faktem, że dobrane składniki przedstawiają najwyższą wartość.
 

Dużą zaletą tego suplementu jest naprawdę duża efektywność. Przeanalizowane i przetestowane przypadki pozwalają stwierdzić, że ma on skuteczne oddziaływanie na organizm i pozwala osiągać zamierzone cele. Siła i muskulatura to niezaprzeczalne wyniki jego stosowania.
 

Efekt anaboliczny, który jest dostępny dzięki 12-tygodniowym badaniom, wskazuje, że masa mięśniowa, jaka zostaje zbudowana podczas zażywania Mass Attack, to nawet 3,3 kilograma. Wskaźniki pokazują, że rekordzistom udało się uzyskać nawet 6 kilogramów w ciągu miesiąca. To rewelacyjne wyniki, które plasują Mass Attack w zdecydowanej czołówce w konfrontacji z innymi środkami tego typu.
 

4. Unikalny skład preparatu
 

Dobranie receptury do zamierzonej skuteczności preparatu daje naprawdę dobre efekty. Skład tego suplementu diety jest w pełni ekspercki. Największy wpływ na rozwój tkanek mięśniowych mają wspomniane już białko i węglowodany. Dzięki nim włókna mięśniowe rozwijają się w całej okazałości, w każdym szczególe i kompleksowo. To te składniki, o których można powiedzieć, że są podstawą składu – bez nich tak pozytywne efekty nie mogłyby być osiągane. Białka tworzone są z aminokwasów połączonych łańcuchami peptydowymi. Jeśli wprowadzi się białko do organizmu, można się spodziewać hydrolizy wiązań peptydowych oraz stworzenia mniejszych struktur aminokwasów. Obwody włókien mięśniowych zwiększają się właśnie dzięki aminokwasom, które są transportowane do tkanki mięśniowej.
 

Inne zawarte w nim składniki to L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina (te trzy to BCAA), kreatyna, kolagen hydrolizowany, fitosterole, witamina C, E, B7, B12, hydroxyprolina, monohydrat dekstrozy, monohydrat kreatyny. Ich szczegółowe działanie opisane jest poniżej:
 

L- leucyna odpowiada bezpośrednio za zwiększanie się masy mięśniowej, oddziałuje na układ hormonalny (wpływa na wytwarzanie insuliny). Szczególnie dobre efekty są widoczne po zakończeniu treningu, kiedy zwiększa się anabolizm mięśniowy. L-izoleucyna wpływa na poprawę działania tej pierwszej. L-walina to składnik, odpowiadający za regenerację szczególnie po dużym wysiłku, ponieważ skutecznie wzmacnia mięśnie. Jej działanie jest bardziej złożone: poprawia wielkość mięśni oraz zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej. Wszystkie trzy elementy BCAA to te składniki, które budują tkankę mięśniową. Dzięki nim zmniejsza się proces rozpadu już istniejących tkanek. Łącznie znajduje się ich w produkcie 5940 mg.
 

Nie sposób nie wspomnieć o ważnym składniku, jakim jest kreatyna (6300 mg). To ona w największym stopniu spośród tych pobocznych składników wpływa na rozbudowę masy mięśniowej. Dzięki niej mięśnie są także chronione i stają się bardziej wytrzymałe. To wszystko w dużym stopniu wpływa na wzmożoną siłę organizmu. Na działanie kreatyny zwraca się szczególną uwagę podczas wykonywania 12-tygodniowych badań. To ona gwarantuje wtedy szybkie zwiększanie masy mięśniowej. Jej działanie polega na zwiększaniu ilości fosfokreatyny, co pozwala na stworzenie pożądanego środowiska anabolicznego. Kreatyna plus trening dają dobre owoce już po kilkunastu tygodniach.
 

Kolejny składnik to hydrolizowany kolagen (5000 mg). Dzięki niemu skutki starzenia się nie są tak bardzo widoczne. Pozostawia skórę gładką i nawilżoną. Fitosterole są odpowiedzialne za metabolizm powysiłkowy. Osobną grupą substancji są witaminy. W Mass Attack jest ich sporo: witamina B7 przesyła energię do nerwów, witamina B12 usprawnia funkcjonowanie układu nerwowego i zmniejsza uczucie zmęczenia, witamina C pomaga w wytwarzaniu kolagenu, witamina E chroni przed oksydacją. Aby osłonić stawy podczas dużego wysiłku fizycznego, potrzebna jest hydroxyprolina, natomiast wspomniane powyżej monohydraty odpowiadają za transport kreatyny do samych mięśni.
 

5. Sportowcy o Mass Attack
 

Mass Attack to produkt, który ma już swoje stałe miejsce na rynku. Stosuje go wielu sportowców, którzy zauważają naprawdę pozytywne rezultaty. Wszyscy pozytywnie wypowiadają się na jego temat, a wśród nich znajdują się sportowcy na najwyższym poziomie – mistrzowie Polski i świata w różnych dyscyplinach. Przykładem może być 16-krotny Mistrz Świata w trójboju siłowym Jarosław Olech, rekomendujący przede wszystkim 18-składnikowy skład produktu. Poza nim także wielu trenerów oraz dietetyków sportowców zauważa, że tak unikalna receptura ma bardzo dobry wpływ na zdrowie.
 

Polecając produkt, mówi się o tym, że Mass Attack daje 120-procentowe zwiększenie siły mięśni, czym nie mogą się pochwalić inne produkty tego rodzaju. Taka rekomendacja jest chyba najlepszym sposobem na przekonanie do skuteczności działania produktu.
 

6. Stosowanie preparatu
 

Aby cieszyć się właściwymi wynikami spożywania preparatu, trzeba go przyjmować przede wszystkim w odpowiedniej ilości oraz w regularnym trybie. Tak więc zaleca się, aby Mass Attack przyjmowany był codziennie, bez robienia sobie przerw, nawet jeśli zostanie zakończony cykl jego przyjmowania – można płynnie przejść do następnego. W dniach, kiedy odbywa się treningi, powinien on być przyjmowany 15 minut po ich zakończeniu, natomiast wtedy, gdy treningi się nie odbywają, należy to zrobić podczas przerwy między posiłkami.
 

Dziennie wystarczy jedna porcja preparatu, a jest to 50 g. Przelicza się to na 5 miarek, dlatego łatwo wydzielić odpowiednią ilość. Preparat należy rozmieszać w 220 ml wody albo mleka i w ten sposób przygotować do bezpośredniego spożycia. Zalecanej porcji na jeden dzień nie można przekraczać. Przyjmując go, trzeba oczywiście pamiętać, że nie jest on żadnym środkiem zastępczym dla jednoczesnego stosowania odpowiedniej diety. Tylko prawidłowa dieta i dodatkowo przyjmowanie tego suplementu pomoże uzyskać pożądane wyniki.
 

7. Kompletny poradnik dietetyczny
 

Po zamówieniu produktu otrzymuje się nie tylko Mass Attack, ale też indywidulany plan żywieniowy dostosowany szczegółowo do sylwetki i potrzeb danego klienta. Zamawiając produkt, wypełnia się bardzo szczegółową ankietę, dotyczącą m.in. dotychczasowych osiągnięć podczas pracy nad mięśniami i sylwetką (np. obwód ramienia), co przysłuży się do rozpisania planu dietetycznego dla jednej osoby. Specjaliści, otrzymawszy tak szczegółowo przedstawione dane, są w stanie opracować podpowiedzi dla każdego indywidualnie. To duża zaleta, ponieważ nie samo przyjmowanie odżywek wyrabia mięśni, ale też treningi i odpowiednie odżywianie się. Każda zainteresowana osoba otrzyma: listę zakupów, plan posiłkowy na pojedyncze dni, zdjęcia z przygotowanymi potrawami, które mają ułatwić ich przyrządzenie, szczegółowe informacje na temat przygotowywania wszystkich zaproponowanych posiłków. Dzięki tak sprecyzowanym podpowiedziom skupienie się na zwiększaniu masy mięśni będzie jeszcze łatwiejsze.
 

Trzeba pamiętać, że opracowany plan żywieniowy jest rzeczywistą odpowiedzią na potrzeby danego organizmu. Nie są to ogólne zasady, które mogą dotyczyć wszystkich, ale bezpośrednio dostosowane do konkretnej osoby zalecenia do codziennego stosowania. Plan żywieniowy dołączony do preparatu Mass Attack został ułożony na 30 dni.
 

8. Warto spróbować
 

Mass Attack to produkt polecany przez wielu sportowców, osiągający najlepsze wyniki sportowe, zdobywających mistrzostwa podczas światowych zawodów. To w pełni bezpieczny suplement diety, który już po kilku tygodniach stosowania da widoczne efekty. Jego wysoka pozycja na rynku jest sama w sobie najlepszą rekomendacją. Nie warto stosować produktów o niezbadanym działaniu. Produkt, który cechuje się dobrymi wynikami, potwierdzanymi przez specjalistów oraz przez stosujących, jest najlepszą odpowiedzią na potrzeby sportowców, pragnących wyrzeźbić własne ciało.


Użytkownik StephenZix edytował ten post Ponad rok temu

 • 0

Abetalipoproteinemia
 • Moderator
 • PipPipPipPip
 • 5442 postów
 • Pomógł: 172
386
Wyśmienita
 • Płeć:Mężczyzna
 • Staż [miesiące]:6 lat
 • Wzrost [cm]:168
 • Przysiad [kg]:82,5
 • Wyciskanie [kg]:70
 • Martwy ciąg [kg]:90
 • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Mass Attack – najlepszy na rynku

Jak wspominałem w innym temacie, na zbliżającą się jesień i budowanie masy z pewnością wypróbuję ;). Skład jest na tyle ciekawy, że grzech nie skusić się by sprawdzić jak działa.


 • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


chudzina 111
 • Użytkownik
 • 1 postów
 • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano 4 miesiące temu

Re: Mass Attack – najlepszy na rynku

czy mass attack a mass attack juggernaut  to jest to samo ?? jesli nie to ktore jest lepsze i czym sie roznia ?


 • 0Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Mass ATTACK, Mass ATTACK odżywka, Mass ATTACK mięśnie, Mass ATTACK forum, Masa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019