Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kalorie

kalorie masa dieta

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

StallkeR98
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kalorie

Witam,

 

przychodzę z pytaniem dotyczącym kalorii, a mianowicie tego co powinienem jeść, i w jakich ilościach żeby dostarczyć odpowiednią ilość ponieważ uczęszczam na siłownie od 6 miesięcy i 4-5 razy w tygodniu po mniej wiecej 1,5-2 godziny. Mam 17 lat, 180 cm wzrostu i obecna waga to 72 kg, chciałbym się dowiedzieć co muszę głównie jeść żeby sylwetka zaczęła się już bardziej kształtować, dotychczas zażywam kreatyne i nic więcej.


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalorie

Witaj

No okej wszystko super rozpisane tylko nie podałeś jednej ważnej informacji; czy chcesz robić masę  czy redukcję? 

Druga sprawa ćwicząc tyle x na siłowni po tyle godzin.. nie oszukujmy się ale organizm potrzebuje ogromnej dawki kalorii i być może Ty jej nie dostarczasz.. 

Spróbuj zmniejszyć ilość treningów do trzech i wtedy zobacz co będzie się działo z sylwetką. 

Trzecia sprawa problem może leżeć zarówno w diecie jak i w treningu. Opisz mniej więcej z czego składa się Twoje menu i jak wygląda Twój trening, postaramy się pomóc :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


StallkeR98
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalorie

Witam, dziękuję za odpowiedz,  nie znam sie jeszcze za bardzo na tym, chodzi mi o to zeby po prostu moja sylwetka sie ksztaltowala na lepszą bo wątpie ze u mnie redukcja sie nada.

 

  • poniedzialek składa się z robienia bicepsa, tricepsa i ramion, na biceps robie zwykle unoszenie przedramion ze sztangą w dłoniach - 5 serii po 10 powtorzen, potem dodaje unoszenie ramion na modlitewniku - 5 serii po 10 powtorzen i potem dodaje unoszenie przedramion na wyciągu dolnym, cwiczenia na tricepsa to ściągnie oburącz linki wyciągu - 5 serii po 10 powtórzeń, potem dodaje uginanie ramion z oparciem dłoni na ławeczce - 5 serii po 10 powtorzeń oraz prostowanie ramion na wyciągu w pozycji stojącej - 5 serii po 10 powtórzeń a co do ramion to unoszenie rąk w bok z hantlem stojąc - 5 serii po 10 powtórze, potem wyciskanie hantli nad głowę siedząc - 5 serii, 10 powtórzeń i potem wznosy ramion w upadzie tułowia - 5 serii po 10 powtórzeń i na koniec dołączam pare serii pompek.

 

  • środa składa się z brzucha i pleców, na brzuch robię brzuszki z obciążeniem 10 kg na klacie i lekko unosze tułowie do góry i utrzymuje jak długo mogę dołączając nożyce nogami - 5 serii po 10 powtórzeń, potem przechodzę na maszynę (nie znam jej nazwy) gdzie unosze rece na poziomie glowy i chwytam za dwa drązki i po prostu zginam sie w tulowiu w kierunku nog i ciezar do tego mam 65 kg - 5 serii po 10 powtórzeń, i potem powtarzam ćwiczenie pierwsze, na plecy robię przyciąganie linki wyciągu górnego siedząc po 5 serii i 10 powtórzeń z cieżarem 39 kg, potem dodaje unoszenie sztangi do klatki piersiowej - 5 serii po 10 powtórzeń z obciązeniem na sztandze 40 kg i potem podciąganie na szerokim nachwycie - 3 serie po 10 powtorzen.
  •  
  •  
  • piątek składa sie z treningu kardio, głownie bieżnia i rowerek.

 

  • niedziela to klata, zwykla laweczka i na sztandze 50-60 kg - 5 serii po 10 powtorzen, potem pompki na poreczach (schodze w dol jak najbardziej moge) 5 serii po 10 powtorzen, potem rozpiętki na ławce poziomej z hantlami 12 kg - 5 serii po 10 powtorzen, oraz dodaje wszystkie cwiczenia ktore wymienilem u gory ktore dotycza ramion i brzucha bo glownie chodzi mi o budowe tej sylwetki zeby jakos wygladac.

Chce dodac ze wszystkie cwiczenia robię bardzo powoli żeby te miesnie bardziej zmusic do pracy, diete zaczalem niedawno - rano robie omlet z 5 jajek (2 żółtka i reszta to śluz z 5 jajek) i dosypuje do tego platki owsiane, podczas szkoły to głownie banany, jogurty i mięso.

 

O nogi się nie martwię ponieważ trenuję już pilke 13 lat i mam 2 razy w tygodniu treningi szczegolnie zbudowane pod nogi


Użytkownik StallkeR98 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kalorie, masa, dieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024