Skocz do zawartości


Zdjęcie

Białko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Krystianeloo
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Białko
Witam czy bialko tego typu
Firma precision whey protein?
ktoś posiadał? Jak oceniacie Ile dziennie go spożywać, i czy łączyć to z bcaa (tej samej firmy)aminokwasami i kreatyna? I o jakich porach najlepiej je spożywać gdyż pracuje na nocki i mam problem z systematycznością

Użytkownik Krystianeloo edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

EhnatoX
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko

Po składzie widać, że zawiera duże dawki kwasu L-asparaginowego, L-glutaminowego i wszystkie inne.

Ja bym przyjmował max raz dziennie (ale to zależy ile ważysz, jaka dieta, wysiłek), większe dawki raczej tylko wtedy gdy organizm jest ogromnie wyczerpany. BCAA możesz dorzucić jak chcesz szybko dostarczyć, ale nie masz pod ręką tego białka. Raczej bym, tego nie łączył z BCAA ze względu jak wcześniej napisałem duże dawki aminów w tym białku. Krete bierzesz normalnie. 


Użytkownik EhnatoX edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Blog faceta po 30-tce - Street Workout - Dieta - Opinie silawnas.pl


BeBig
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 7
12
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko

Ja stosuję sprawdzonego Scitec'a 100% Whey Protein Professional więc to mogę Ci polecić. Odnośnie tego co napisałeś, to stosunkowo drogie. A co do dawkowania to koncentrat zazwyczaj po treningu i/lub jako uzupełnienie dziennej porcji białka, wtedy jak nie wyrabiasz wyciągać tego z jedzenia. Białko możesz łączyć ze wszystkim. Natomiast kreatynę i bcaa polecam okołotreningowo. Niestety nie pocieszę Cię, ale pracując na nocki, czyli ogólnie na zmiany to bardzo ciężko pogodzić to z treningami i michą. Nie mówię, że się nie da, ale właśnie jak wspomniałeś, ze systematycznością trudno, a podstawa to zawsze micha. Zacznij od wyliczania kcal, od opisania celu (masa, redukcja?) no i wszystkie inne dane.


  • 0

EhnatoX
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko

Ja stosuję sprawdzonego Scitec'a 100% Whey Protein Professional więc to mogę Ci polecić. Odnośnie tego co napisałeś, to stosunkowo drogie. A co do dawkowania to koncentrat zazwyczaj po treningu i/lub jako uzupełnienie dziennej porcji białka, wtedy jak nie wyrabiasz wyciągać tego z jedzenia. Białko możesz łączyć ze wszystkim. Natomiast kreatynę i bcaa polecam okołotreningowo. Niestety nie pocieszę Cię, ale pracując na nocki, czyli ogólnie na zmiany to bardzo ciężko pogodzić to z treningami i michą. Nie mówię, że się nie da, ale właśnie jak wspomniałeś, ze systematycznością trudno, a podstawa to zawsze micha. Zacznij od wyliczania kcal, od opisania celu (masa, redukcja?) no i wszystkie inne dane.

 

Da się połączyć nocki z michą i treningami. Zajmuje to trochę czasu zanim samemu się wyczuje organizm, ale później w zasadzie nie widzę różnicy. Paradoksalnie to po nockach najwięcej przybieram na wadze. Treningi robię przed pracą. Po nockach gdy rano kładę się spać, biorę ZMA, po którym sen mam bardzo dobry i budzę się wyspany, gotowy na trening i do pracy. 

 

Ale nie powiem, przyzwyczajenie organizmu do pracy zmianowej i treningów, zajęło mi trochę czasu. 


  • 0

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Blog faceta po 30-tce - Street Workout - Dieta - Opinie silawnas.pl


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko

Po składzie widać, że zawiera duże dawki kwasu L-asparaginowego, L-glutaminowego i wszystkie inne.

 

Wszystko fajnie, ale podejrzewam że aminokwasy nie są w postaci wolnej lecz z puli białkowej ;) Czyli typowy trik marketingowy.

 

Co do samej firmy, nie miałem przyjemności próbować. Wielokrotnie wspominałem, że przed zakupem białka z nieznanych mi marek najpierw wolę spróbować 1 czy 2 próbki by mieć jakieś rozeznanie co do jakości. Niestety, ale odżywki białkowe często prezentują tragiczne standardy - chemiczny smak, kiepska rozpuszczalność i grudki, piana.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024