Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chciałbym schudnąć 20 kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

kamifit
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Chciałbym schudnąć 20 kg

Mierzę 180cm i waże 95kg(głównie tłuszcz). Pracuję w ciężkiej fizycznie pracy po której już nie mam za bardzo siły na trening. Możecie mi polecić jakieś suplementy przed treningowe żebym miał moc oraz spalacz tłuszczu. Zależy mi na sylwetce sportowej takiej która mają np. piłkarze. Trening mój to bieganie, rower, kalistenika.

Ps. dietę już mam ułożoną.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym schudnąć 20 kg

Jak długo ćwiczysz oraz do jakiej wagi planujesz zejść? W jakim czasie? Wrzuć dietę abyśmy mogli zerknąć na aktualny jadłospis.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


danny001
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym schudnąć 20 kg

Osobiście mogę polecić Thermal Pro V5, rewelacyjny spalacz. Obecnie jestem na drugim opakowaniu, od początku roku udało mi się zgubić ponad 26 kg. Również pracuję fizycznie ale po zażyciu tego preparatu miałem o wiele więcej energii i miałem jeszcze wieczorem enegię na aktywność fizyczną na siłowni.

Osobiście nie stosuję jakiejś konkretnej diety, tylko jem więcej warzyw i owoców, unikam alkoholu, słodyczy i fast foodów. 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym schudnąć 20 kg

Naprawdę imponujący wynik, ale do momentu jak nie wypowie się autor wątku nie ma co polecać ;). Być może ma całkiem inne oczekiwania względem odżywek.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


danny001
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym schudnąć 20 kg

Mój cel był taki sam - schudnąć 20 kg. Na początku roku ważyłem 130 kg przy wzroście 187, obecnie waga wskazuje około 104 kg, więc daleko mi do figury idealnej :)  Ja tylko prezentuję swoją subiektywną ocenę odnośnie tego produktu, różne tańsze produkty, których używałem 2-3 lata temu nie dały tak dużych efektów.

Z doświadczenia wiem, że przy ciężkiej fizycznej pracy ciężko jest zachować dietę, jeść regularnie, dodatkowo regularnie ćwiczyć na siłowni, ale w moim przypadku się udało, mam nadzieję że w przypadku autora tego wątku będzie podobnie :)


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym schudnąć 20 kg

Powiem tak: nikogo nie oceniając bo każdy ma inne sytuacje, możliwości i życie, istnieje szansa pogodzenia cięzkiej pracy z dietą i treningami :) Jeżeli komuś naprawdę zależy na przemianie to wszystko połączy w jedną całość. Zresztą, tylko początki są trudne. Później wszystko działa jak w zegarku ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024