Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chciałbym zacząć swoją przygodę z ćwiczeniami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

KarasTRS
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Chciałbym zacząć swoją przygodę z ćwiczeniami
Witam wszystkich,

Chciałbym zrzucić na wadze - mam 19 lat, 182cm wzrostu i około 86kg.
Moim problemem jest nagromadzenie się tłuszczu na brzuchu, który najłatwiej opisać - piwny brzuszek.

Dlaczego zakładam nowy temat? Gdyż moja sytuacja odbiega delikatnie.

Zupełnie brakuje mi czasu na siłownie - Od rana pracuje, wracam późnym wieczorem (okolice 22/23 do domu), wtedy ogarniam drugą prace (sklep internetowy), po czym zaczynam naukę na studia. Dlatego myśle, że dziennie jestem w stanie wygospodarować około 2 godziny czasu, na ćwiczenie.

Mieszkam jeszcze z rodzicami, przez co generalnie posiłki mam ,,delikatnie'' narzucone - jedna nie widze problemu, aby samemu sobie gotować, bądź pogadać z rodzicielką o tym, a domyślam się, że tłuszcz trzeba spalić, a nie liczyć, że w magiczny sposób przerobi się na mięśnie. Obecnie nie ma co ukrywać, odżywiam się karygodnie.



Stąd prosiłbym o propozycje, opinie i jakieś porady - jak zacząć, co robić, co jeść, a co unikać.

Nie jestem osobą, która siedzi na kanapie - bardzo długo jeździłem wyczynowo na rowerze, teraz śmigam na rolkach wyczynowo, bo wcześniejszą pasje wykluczyła kontuzja, jednak waga ciągle stała.
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chciałbym zacząć swoją przygodę z ćwiczeniami
Poszukaj w dziale Dieta diet na redukcję.3-4 razy w tygodniu kręć aeroby-bieganie rower, może być na czczo.Jak masz dostęp do siłowni to zacznij od ogólnorozwojówki.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024