Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plany do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
257 odpowiedzi w tym temacie

lukasz.r
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny
Witam

Już się przywitałem w odpowiednim temacie, więc mogę przejść do konkretów.
Mam prawie 40 lat i do tej pory ćwiczyłem sobie w domu, sporadycznie i nieregularnie.
Znalazłem to forum bo szukałem jakiegoś planu tygodniowego z hantlami, bo tylko je posiadam.
Chcę to usystematyzować a jednocześnie zmotywować się jakimś konkretnym planem do wykonania.
Nie jestem kulturystą, nigdy nie będę i być nie chcę.

Do rzeczy znalazłem plan w internecie, który w miarę mi odpowiada i prosił bym o opinie czy jest to dobry zestaw dla kogoś kto chce poprawić kondycję w domowych warunkach.

Mam też pytanie, plan jest rozbity na cztery dni, gdzie w ostatnim są nogi. Czy można ten ostatni zestaw włączyć do któregoś z ćwiczeń wcześniejszyć tak aby trening tygodniowy zamknąć w trzech dniach. Mam dość ograniczoną ilość czasu i wolałbym przeznaczać 3 dni w tygodniu.
Z góry dziękuję za opinie.
Oto plan, pozwólcie że zacytuję:

„Plan ćwiczeń dla początkujących

Poniedziałek: mięśnie klatki piersiowej i triceps (grupa mięśni łącząca łokieć z tylną częścią ramienia) - pompki, podnoszenie w pionie sztangielek leżąc plecami na piłce, rozpiętki (podnoszenie sztangielek leżąc na plecach z rozpostartymi ramionami).

Wtorek: odpoczynek.

Środa: plecy i biceps – zginanie ramion w łokciach, trzymając sztangielki w dłoniach; podciąganie na drążku; stojąc w skłonie z tułowiem w poziomie: podnoszenie sztangielek na prostych rozpościeranych na boki rękach i podnoszenie sztangielek w pionie, uginając ramiona w łokciach (można robić po jednej ręce podpierając tułowie w skłonie drugą ręką).

Czwartek: odpoczynek.

Piątek: ramiona i kark – stojąc, podnoszenie w pionie nad głowę sztangielek trzymanych przy ramionach na rękach początkowo całkowicie ugiętych w łokciach do pełnego wyprostu w łokciach; podnoszenie sztangielek trzymanych na prostych rękach przy biodrach do poziomu, rozpościerając na boki ręce lub unosząc je do przodu; wzruszanie ramionami (trzymając w opuszczonych do pionu rękach cięższą parę sztangielek).

Sobota: odpoczynek.

Niedziela: nogi i łydki – przysiady, trzymając w dłoniach cięższą parę sztangielek; unoszenie się na palcach jednej stopy wspartej o czoło schodka.”
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny

 

Wiek - 15

Płeć - Chłopak ;)

Waga - 58kg

Wzrost - 180cm

Staż - Nie posiadam prawie stazu, ale wydaje mi się, że jestem w dobrej formie gotowej do działania.

 

JEST TO MÓJ 3 MIESIĘCZNY PLAN FBW W DOMU, CELEM JEST POPRAWA SYLWETKI DO WAKACJI:

 

Trening A

1) Przysiady 3serie, metoda 15/5/10

2) Podciąganie się na drążku z szerokim rozstawem rąk 3serie, metoda 15/5/10

3) Pompki zwyczajne 3serie, metoda 15/5/10

4) Pompki szczupak (te z tyłkiem do góry) 3serie, metoda 15/5/10

5) Podciąganie się na drążku z rękami blisko 3serie, metoda 15/5/10

6) Pompki tyłem 3serie, metoda 15/5/10

 

Trening B

1) Wykroki bez obciążenia 3serie, metoda 15/5/10

2) Podciąganie na leżąco 3serie, metoda 15/5/10

3) Pompki z nogami wyżej 3serie, metoda 15/5/10

4) tutaj coś na barki nie wiem

5) tutaj coś na biceps nie wiem

6) Pompki z wąskimi rękami przy tułowiu

 

plan okej, 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

mam nadzieję, że pomogłam :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Bazylinho
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny
Witam. Mam 20 lat, mój staż to około rok. Cały czas cwiczyłem FBW ale chcę przerzucić sie na SPLIT. Celem jest zbudowanie masy mięśniowej jak i siły. Stosuje dietę. Oprócz treningu na silowni 2x w tygodniu trening piłki nożnej i w dni wolne od silowni trenuje planem "50 podciągnięć"(dlatego pomyślałem że 2 ćwiczenia na plecy wystarczą). Plan wygląda następująco, proszę o ewentualne korekty:
Ps. Nie mam ochoty bawić sie w piramidy, dokładnie ciężaru z serii na serię(z tego powodu stała liczba powtórzeń).

TRENING A:
Klatka:
Wyciskanie sztangi wąsko 4x8
Wyciskanie hantli skos górny 4x8
Ściąganie linek na bramie 4x10

Triceps:
Wyciskanie sztangi wąsko na suwnicy 3x8
Wyciskanie francuskie 3x8
Prostowanie ramion na wyciagu 3x10


TRENING B:
Barki:
Wyciskanie żołnierskie 3x8
Wyciskanie sztangielek siedząc 3x8
Unoszenie sztangielek bokiem 3x10

Nogi + Brzuch(tutaj juz coś sobie wymyślę chyba że coś podacie)

TRENING C:
Plecy:
Martwy ciąg 4x8
Wiosłowanie sztangielką 4x10

Biceps :
Uginanie przedramion ze sztangą łamaną 3x8
Uginanie przedramion hantlami chwytem młotkowym 3x8
Uginanie przedramion na wyciagu podchwytem 3x10

Użytkownik Bazylinho edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny

Witam. Mam 20 lat, mój staż to około rok. Cały czas cwiczyłem FBW ale chcę przerzucić sie na SPLIT. Celem jest zbudowanie masy mięśniowej jak i siły. Stosuje dietę. Oprócz treningu na silowni 2x w tygodniu trening piłki nożnej i w dni wolne od silowni trenuje planem "50 podciągnięć"(dlatego pomyślałem że 2 ćwiczenia na plecy wystarczą). Plan wygląda następująco, proszę o ewentualne korekty:
Ps. Nie mam ochoty bawić sie w piramidy, dokładnie ciężaru z serii na serię(z tego powodu stała liczba powtórzeń).

TRENING A:
Klatka:
Wyciskanie sztangi wąsko 4x8
Wyciskanie hantli skos górny 4x8
Ściąganie linek na bramie 4x10

Triceps:
Wyciskanie sztangi wąsko na suwnicy 3x8
Wyciskanie francuskie 3x8
Prostowanie ramion na wyciagu 3x10


TRENING B:
Barki:
Wyciskanie żołnierskie 3x8
Wyciskanie sztangielek siedząc 3x8
Unoszenie sztangielek bokiem 3x10

Nogi + Brzuch(tutaj juz coś sobie wymyślę chyba że coś podacie)

TRENING C:
Plecy:
Martwy ciąg 4x8
Wiosłowanie sztangielką 4x10

Biceps :
Uginanie przedramion ze sztangą łamaną 3x8
Uginanie przedramion hantlami chwytem młotkowym 3x8
Uginanie przedramion na wyciagu podchwytem 3x10


Witaj
No plan wydaję się spoko, mam nadzieję że dodajesz kg regularnie w tych ćwiczeniach złotych/złożonych jak Twój cel m.in to siła.. Na te kosmetyczne ćwiczenia możesz trochę odpuścić bo na izolacjach trudniej zwiększać, bardziej skup się na złożonych ruchach :D
Na nogi daj na cztery głowy przysiad, na dwie jakieś uginania albo martwy na prostych.
Ile wynoszą przerwy między seriami?
Dieta z dodatnim bilansem?
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Bazylinho
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny
Tak dorzucam kilogramy. Przerwy około 1,5min. Dieta oczywiście z dodatnim bilansem. A czy ilość powtórzeń w porządku, czy zastosować trochę więcej czyli 10-12?
  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny

Tak dorzucam kilogramy. Przerwy około 1,5min. Dieta oczywiście z dodatnim bilansem. A czy ilość powtórzeń w porządku, czy zastosować trochę więcej czyli 10-12?


Okej to dieta spoko w takim razie :)
Liczbę powtórzeń już musisz sam na sobie przetestować.. Każdy organizm jest inny i na jednego będzie działać np 4x6-8 na drugiego 4x10.. Jednak ja bym została przy tych zakresach powtórzeń do max 10
x4-8
x6-10
x8-10
x8-12 możesz wykonać na jakąś izolacje na biceps

Tyle ode mnie :)
  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


opel99
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny

piekni jestescie


  • 0

edzio1.98
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny

Cześć, jestem nowy na forum jak i w treningu :D

Wiek:19 lat

Staż: 1 miesiąc

Wzrost: 181cm

Waga: 70kg

Staram się jeść przed treningiem jak i po treningu jedzenie z dużą ilością węglowodanów i białkiem, ale przeważnie zjedzenie czegokolwiek porządnego. 

Dotychczas: Starałem się ćwiczyć z hantlami, kalistenikę, ale nie widziałem żadnych efektów, zniechęcałem się (dlatego wpisałem tylko miesiąc stażu), w końcu jednak wziąłem się za siebie, jem tak jak wyżej i ćwiczę regularnie tak jak w treningu poniżej.

Czy ten trening jest dobry na rozbudowanie siły, itp, dla kogoś kto nigdy nie ćwiczył, robi 5 pompek i zero podciągnięć?

Podciągnięcia ćwiczę z gumą do podciągania. 

Rozwiniecie filmiku 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ewentualnie ktoś może mi polecić jakiś dobry plan na rozbudowanie siły? Wiadomo więcej podciągnięć, pompek. Najlepiej plan z własną masą ciała, no może tylko te hantle. Byłbym bardzo wdzięczny. 


Użytkownik edzio1.98 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Olosek
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2749 postów
  • Pomógł: 76
233
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna, kolarstwo, dietetyka, technologia
  • Staż [miesiące]:od września 2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Wyciskanie [kg]:130(zima 2014/15)
  • Martwy ciąg [kg]:195 (zima 2015/2016)
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny

Cześć, jestem nowy na forum jak i w treningu :D

Wiek:19 lat

Staż: 1 miesiąc

Wzrost: 181cm

Waga: 70kg

Staram się jeść przed treningiem jak i po treningu jedzenie z dużą ilością węglowodanów i białkiem, ale przeważnie zjedzenie czegokolwiek porządnego. 

Dotychczas: Starałem się ćwiczyć z hantlami, kalistenikę, ale nie widziałem żadnych efektów, zniechęcałem się (dlatego wpisałem tylko miesiąc stażu), w końcu jednak wziąłem się za siebie, jem tak jak wyżej i ćwiczę regularnie tak jak w treningu poniżej.

Czy ten trening jest dobry na rozbudowanie siły, itp, dla kogoś kto nigdy nie ćwiczył, robi 5 pompek i zero podciągnięć?

Podciągnięcia ćwiczę z gumą do podciągania. 

Rozwiniecie filmiku 

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ewentualnie ktoś może mi polecić jakiś dobry plan na rozbudowanie siły? Wiadomo więcej podciągnięć, pompek. Najlepiej plan z własną masą ciała, no może tylko te hantle. Byłbym bardzo wdzięczny. 

 

 

Siema ! Pierwsze pytanie czy trenujesz w domu czy na siłowni ? Jeśli chodzi o plan na siłę.. Większość ćwiczeń opiera się na niskiej ilości powtórzeń (3-5) w których należy oscylować z wysokim ciężarem (80-100%CM). 


  • 0

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA: DZIENNIK TRENINGOWY OLOSEK 

 

W RAZIE PYTAŃ, PORAD ZAPRASZAM NA PRIV

 

POZDRAWIAM


edzio1.98
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny

Dzięki za odpowiedź, choć trochę się naczekałem :) Ćwiczę w domu, czyli wykonywać ten plan, ale zmniejszyć ilość powtórzeń? Jest dobry, tak? Czy zmienić plan? Bo w sumie nie wiem na jaki, jeśli mógłbyś mi podać jakiś byłbym wdzięczny 


Użytkownik edzio1.98 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Olosek
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2749 postów
  • Pomógł: 76
233
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna, kolarstwo, dietetyka, technologia
  • Staż [miesiące]:od września 2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Wyciskanie [kg]:130(zima 2014/15)
  • Martwy ciąg [kg]:195 (zima 2015/2016)
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny

TRENING DOMATORA polecam przeczytać, plan gotowy, dla Ciebie będzie odpowiedni. Jeśli masz jakieś pytania jeszcze pisz śmiało :)


  • 1

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA: DZIENNIK TRENINGOWY OLOSEK 

 

W RAZIE PYTAŃ, PORAD ZAPRASZAM NA PRIV

 

POZDRAWIAM


edzio1.98
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny

Dzięki, ale czy trening, który wykonuje też był w porządku? Jeśli dalej bym go wykonywał regularnie, itp odnotowałbym zmiany (pozytywne) do września tego roku? Nie nie wiadomo jakie, ale raczej takie jakie zostały opisane w opisie na stronce planu. I czy jest treningiem hipertroficznym, bo na siłę to wydaje mi się, że mi odpowiedziałeś. Czytałem, że 8 powtórzeń, 1,30 odpoczynku między seriami to kwalifikuje się do takiego treningu. Pytam ponieważ skupiałem się tylko na sile, a urosnąć też by było miło  :)

 

Poza tym czy znasz/znacie kogoś kto już wykonywał ten Trening Domatora? Plan, który miałbym wykonywać to ten, tak? 

http://www.fabrykasi...w-domu-obwodowy


Użytkownik edzio1.98 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

edzio1.98
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny

Nie mogę już edytować odpowiedzi, więc napiszę tutaj. 

 

Ćwiczę już blisko miesiąc dzisiaj zrobiłem mały test czy jest jakaś poprawa w sile, ale dalej to samo, 5 pompek i zero podciągnięć (tzn jestem w stanie unieść się z ćwiartkę całego ruchu)


  • 0

KCPS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny
 
1Dzień Klatka+Przedramie+Triceps
2Dzień Plecy+Biceps+Kaptury
3Dzień Klatka+Brzuch
4Dzień Barki+Biceps
 
 
Może być coś takiego? Konkretów nie daję bo ćwiczę w domu i mam 2 hantle chodzi mi na razie o samo to rozłożenie 
 
Klata i biceps chcę najbardziej rozwinąć a nogami zajmę się za jakiś czas. Ćwiczę równo miesiąc ale nie miałem ułożonego trreningu

Użytkownik KCPS edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

leon199299
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny

Cześć,  ćwiczę od dwóch tygodni mam 180 wzrostu ważę 71kg mam hantle 5kg. Oto mój plan, oglądałem filmiki Alsquad i mniej więcej na podstawie jego filmików i informacji z fabryki siły układałem plan na hipertrofie (tak myśle xD)

 

Dzień I: Klata + Triceps + Barki

Klata: Pompki klasyczne - 3 serie - 5 powtórzeń (więcej nie daje rady) 

Triceps: Pompki Diamentowe na kolanach - 3 serie - 6 powtórzeń

Barki: Unoszenie hantel na boki stojąc - 3 serie - 6 powtórzeń

Dzień II: Plecy + Biceps

Plecy: Szrugsy - 3 serie - 6 powtórzeń

Biceps: Negatywy na drążku, wąski rozstaw rąk podchwytem - 3 serie - 6 powtórzeń

Dzień III: Nogi

Przysiady z hantlą: 3 serie - 6 powtórzeń

Wykroki i zakroki: 3 serie - 6 powtórzeń

Dzień IV: Klata + Triceps + Barki (te same ćwiczenia)

Dzień V: Plecy + Biceps (te same...)

Dzień VI: Nogi (te same...) 

Dzień VII: Odpoczynek  :dude:

1,30 minuty między każdym ćwiczeniem, a obwodem 2 minuty.

I jak plan? Powinienem robić inne cwiczenia po dniu trzecim? Więcej serii? Czy może więcej ćwiczeń w każdy dzień?


Użytkownik leon199299 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

bieniek
  • Moderator
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 9
25
Neutralna
  • Lokalizacja:Trolowe Wzgórze
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:186
  • Przysiad [kg]:140 low bar
  • Wyciskanie [kg]:102.5
  • Martwy ciąg [kg]:150 klasycznie
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny

@KCPS Może być ale ja bym dodał 3x w tygodniu biceps i zmniejszył odpowiednio objętość. Triceps 2 razy niekoniecznie razem z klatką. Plecy również 2x w tygodniu. Do tego jednak polecałbym chociażby na każdym treningu zrobić z 50 przysiadów albo wykroków z hantlami chodzonych, po to aby pobudzić krążenie krwii i limfy, wspomóc regenerację i zbudować kondycję

 

 

@leon199299 Dobrze kombinujesz ale zdecydowanie oszczędzasz nogi. Jeśli masz takie małe obciążenie, to musisz dodać objętości i to dużo, i może jeszcze coś jak RDLe np


  • 0
"Part of knowing where you're at
is where you're not"
Mark Bell

edzio1.98
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny

Czyli tak,

Nogi: 

Przysiady z hantlą: 3 serie - 6 powtórzeń

Wykroki i zakroki: 3 serie - 6 powtórzeń

Wznosy bioder na tylną część ud (bo w sumie tego nie ćwiczę zbytnio): 3 serie - 6 powtórzeń

Wspięcia na palce: 3 serie - 12 powtórzeń

 

Co do objętości, chodzi o powtórzenia czy obwody?

 

Co do pleców, jak tak patrze to szrugsy głównie ćwiczą kark i jego okolice, więc myślałem by dodać jeszcze 3 serie negatywów na drążku nachwytem w szerokim rozstawie rąk albo  wiosłowanie hantlami stojąc. Czyli ogólnie plan byłby dobry? Można z takim planem (i oczywiście dietą) oczekiwać przyrostu masy mięśniowej i siły? 

 

Jeśli byś chciał coś dodać albo jeden z moderatorów, jakie ćwiczenie mógłbym zastąpić, itp, to bardzo proszę. Chciałem zacząć ćwiczyć ten plan od dzisiaj jednak poczekam aż wszystkiego się dowiem i zacznę od przyszłego poniedziałku, ewentualnie tego czwartku. 


Użytkownik edzio1.98 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

KCPS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny

@KCPS Może być ale ja bym dodał 3x w tygodniu biceps i zmniejszył odpowiednio objętość. Triceps 2 razy niekoniecznie razem z klatką. Plecy również 2x w tygodniu. Do tego jednak polecałbym chociażby na każdym treningu zrobić z 50 przysiadów albo wykroków z hantlami chodzonych, po to aby pobudzić krążenie krwii i limfy, wspomóc regenerację i zbudować kondycję

 

1Dzień Klatka+Barki+Przedramie+Kaptury
2Dzień Plecy+Biceps+Triceps
3Dzień Klatka+Brzuch+Nogi
4Dzień Plecy+Barki+Biceps  
 
Hm? 

  • 0

bieniek
  • Moderator
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 9
25
Neutralna
  • Lokalizacja:Trolowe Wzgórze
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:186
  • Przysiad [kg]:140 low bar
  • Wyciskanie [kg]:102.5
  • Martwy ciąg [kg]:150 klasycznie
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny

Ciśnij!

 

Objętość to ilość ogólna, może się odnosić do ilości setów, ale logiczne chyba jest, że im więcej serii x ilośc obwodów = więcej objętości, jak również tyle samo serii x więcej więcej obwodów = więcej objętości.

Co do tego to musisz sam zaobserwować jak ciało reaguje bo podnoszenie objętości na małą grupkę jak barki a dużą jak np nogi czy plecy to nie to samo.


  • 0
"Part of knowing where you're at
is where you're not"
Mark Bell

edzio1.98
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Plany do oceny

@bieniek

Czyli 

Przysiady z hantlą: 4 serie - 6 powtórzeń

Wykroki i zakroki: 4 serie - 6 powtórzeń

Wznosy bioder na tylną część ud (bo w sumie tego nie ćwiczę zbytnio): 4 serie - 6 powtórzeń

Wspięcia na palce: 4 serie - 12 powtórzeń

Na sam początek byłoby w sam raz? Ponieważ nie wiem czy nogi dałyby radę  :hope:

 

Co do objętości, ćwiczeń na plecy również powinienem dodać trochę serii? Może Ty byś mi napisał jak sam to byś widział, w takiej rozpisce jak ja ją rozpisałem byłoby miło  :)

 

Co do RDL, nie mam sztangi, a hantle to tylko 5kg każda wątpie czy dobrze bym je wykonywał właśnie z hantlami. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024