Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta do oceny!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Skorpion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta do oceny!
Napisze Wam co jem oceńcie czy dobrze czy źle!
Śniadania jem około 9 bo wiadomo szkoła jest to czarne pieczywo z jakaś szynką i szczypiorkiem do 14 muszą mi wystarczyć 2 takie bułki!Po przyjściu ze szkoły jem płatki nestle fitnes z mlekiem 2% o godzinie 16 jem obiad!Przeważnie jest to jakieś mięso z makaronem lub ziemniakami!Na kolacje około 19 jem też płatki!Między daniami oczywiście jakieś jabłko truskawka itp!Co mam zmienić!Staram się odchudzić!Napiszcie swoje pomysły na zmianę tej diety!
  • 1

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny!

Napisze Wam co jem oceńcie czy dobrze czy źle!
Śniadania jem około 9 bo wiadomo szkoła jest to czarne pieczywo z jakaś szynką i szczypiorkiem do 14 muszą mi wystarczyć 2 takie bułki!Po przyjściu ze szkoły jem płatki nestle fitnes z mlekiem 2% o godzinie 16 jem obiad!Przeważnie jest to jakieś mięso z makaronem lub ziemniakami!Na kolacje około 19 jem też płatki!Między daniami oczywiście jakieś jabłko truskawka itp!Co mam zmienić!Staram się odchudzić!Napiszcie swoje pomysły na zmianę tej diety!


Rozpisz ta dietę jakoś dokładnie.Oblicz swoje zapotrzebowani na kalorie.Przede wszystkim zmniejsz ilość węgli oraz tłuszczy (tłuszcze jedz głównie z ryb).
Białko pełnowartościowe.Na owoce sobie pozwalaj tylko po treningach.Ostatni posiłek gdzieś około godziny 18-19-białkowy (
Co do tego co opisałeś to przeciętnie to wygląda...
  • 0

Skorpion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny!

Rozpisz ta dietę jakoś dokładnie.Oblicz swoje zapotrzebowani na kalorie.Przede wszystkim zmniejsz ilość węgli oraz tłuszczy (tłuszcze jedz głównie z ryb).
Białko pełnowartościowe.Na owoce sobie pozwalaj tylko po treningach.Ostatni posiłek gdzieś około godziny 18-19-białkowy (
Co do tego co opisałeś to przeciętnie to wygląda...

Aha!No bo ja nie mam jakieś specjalnej diety tylko tak po prostu sam z siebie!Do tego mam sporo ruchu!Kupilem TSE i mam nadzieję że troche zrzucę!Dzięki za porady!
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny!
musisz scisle okreslic cel. skorzystaj z przypietych tematow postaraj sie ulozyc dietke i wstaw do poprawki.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny!
Chyba chodzi Ci o redukcjie. pamietaj ze dwie zeczy musza sie zgrywac TRENING i DIETA!
  • 0

Skorpion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny!

Chyba chodzi Ci o redukcjie. pamietaj ze dwie zeczy musza sie zgrywac TRENING i DIETA!

Oczywiście że chodzi o redukcję!Ciężko mi rozpisać jakaś dietę bo się kompletnie na tym nie znam!Dlatego proszę Was o pomoc!Na bazie tego co jem teraz mniej więcej rozpiszcie mi w jakich godzin itp!
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny!

Oczywiście że chodzi o redukcję!Ciężko mi rozpisać jakaś dietę bo się kompletnie na tym nie znam!Dlatego proszę Was o pomoc!Na bazie tego co jem teraz mniej więcej rozpiszcie mi w jakich godzin itp!


Ej wybaczcie za spam, Ale Skorpion, nie masz spacji? Czy co? :?: Jak masz popsuta to tu masz skopiuj sobie SPACJA >>>> <<<<<< SPACJA
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024