Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening FBW - co dalej. Proszę o pomoc.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

AdasZlc
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening FBW - co dalej. Proszę o pomoc.
Witam. Proszę o pomoc bo nie wiem czy isc dalej w to co robię czy możę wchodzić na inny system treningowy.
Wiek:25
Wzrost:184
Waga:95 kg (2kg w dol po 6 tyg)
Dieta: 2850kcal wobec 3150 zapotrzebowania
Typ: endomorfik
Staz: 3lata tr przerwa 1 rok tr przerwa i teraz 6 tyg ale juz nigdy nie odpuszcze ;).

Na obecną chwilę nie wykonuje ciezkich treningow na nogi ze wzgledu na naciagniete, uszkodzone wiezadlo w lewym kolanie
Trening:A
Wioslowanie sztanga podchwytem do brzucha wasko kat nachylenia w ok 70-80 st. 4x12-8
Wyciskanie sztangi plasko 4x12-8
Wyciskanie zolnierskie do klatki 4x10
Wyciskanie francuskie lezac 4x10
Uginanie przedramion gryfem 4x10
Brzuch
Trening B
Podciaganie na drazku nadchwytem na szerokosc barkow 4xmax
Wyciskanie sztangielek glowa w dol (przy koncu ruchu wyciskania skrecenie jak do mlotka w celu angazu srodka) 4x10
Podciaganie sztangi wzdloz tulowia 4x10
Wyciskanie sztangi waska na triceps 4x10
Uginanie przedramion sztangielkami mlotkowo 4x10
Brzuch

Zmierzajac do sedna sprawy pierwsze 4 tygodie bomba bardzo duze przyrosty sily i miesnia. Mega pompa na treningu wychodzilem 2 razy wiekszy.Lecz mam wrazenie ze trening powoli traci swoj impet (wzrost miesnia) , jak rowniez powolutku obniza sie motywacja i teraz pytanie. Z dzisiejsza wiedza na temat budowania swojego ciala jestem jak neandertalczyk, wywodze sie z czasow gdzie swiezakom pisalo sie soczyste splity i nie bylo mowy o niczym innym. Kecz nigdy tak na zadnym spkicie nie poszlem w rok jak teraz przez 6 tyg na FBW. Isc w kierunku jakiegos fbw 15x10x5 w cyklach po 2tyg. Czy moze push&pull czy mimo wszystko split. Tyle ze czytajac o tych calych hipertrofiach i wszystkim innym oraz obserwojac swoj organizm nie wiem czy bez WSPOMAGACZY jest to skuteczny trening tzn split? Rowniez odkylem ostatnimi czasy biegajac jak zawsze wieczorem park do street work na osiedlu zakochalem sie swietnie sie na tym cwiczy i jak polaczyc trening na silowni z wykonywaniem conajmniej 2 lekkich treninguw na swiezym powietrzu w tym street work parku nie palac miesnia. Niestety moglbym siedziec 30 h w necie i studiowac to wszystkl ale niestety caly czas opiekuje sie sam 2 dzieci i 2-3 h dziennie ktore mam wolne poswiecam treninga. Bardzo prosze o pomoc nie wiem co dalej robic by nie tracic impetu.
  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening FBW - co dalej. Proszę o pomoc.

Witam na forum. 
Skoro tak dobrze wchodzi FBW to przy nim zostań ewentualnie zmienić ćwiczenia lub zwiększyć ilość powtórzeń.
Co do połączenia siłowni z SW. Na placu możesz wykonac ćwiczenia bazowe które idealnie uzupełnią trening. 
Podciągania, pompki na poręczach, pompki klasyczne. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024