Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc dla początkującego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

wojciktw
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomoc dla początkującego

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

 

Planuję w najbliższym czasie rozpocząć pracę nad własnym ciałem dając mu trochę ruchu i zmieniając swoje nawyki żywieniowe. W ostatnim czasie zaniedbałem całkowicie swój organizm głównie przez pracę. Nieregularne posiłki, brak ruchu spowodowały, że stałem się aktywnym użytkownikiem kanapy w domu :) Sprawdziłem dodatkowo swoje BMI i wychodzi, że mam nadwagę (przydało by się spalić co najmniej 7 kg). Chciałbym to wszystko zmienić. Być może jestem w błędzie ale sądzę, że zmiana diety i wprowadzenie regularnych posiłków w połączeniu z wysiłkiem fizycznym nie tylko poprawi moją kondycję ale przede wszystkim pozwoli normalnie funkcjonować i mieć lepsze samopoczucie. Jest to mój główny cel. Na drugim miejscu jest ewentualne uzyskanie odpowiedniej sylwetki, bez oponek itp., co zakładam, że będzie szło w parze wraz ze spadkiem wagi i zmianą diety. Do tej pory niestety moja aktywność fizyczna ograniczała się do sporadycznych wizyt na basenie, a w ostatnim czasie tą aktywność ograniczyłem praktycznie do zera. Niestety ale brak odpowiedniej wiedzy i czasu na jej pozyskanie, powoduje, że chciałbym skorzystać z planów treningowych i diety oferowanych przez Fabrykę Siły. Znalazłem dzisiaj dodatkowo artykuł dotyczący suplementu Trizer i oferowanej przez nich opcji zakupu produktu wraz z dietą. Nie wiem za bardzo w którym kierunku powinienem iść. Czy wspomagać się suplementami i dietą oferowaną przez Trizer a dodatkowo wykupić plan treningowy od Fabryki Siły? Czy może jednak skupić się wyłącznie na diecie i treningach bez wspomagaczy. Nie chciałbym wydawać kupę kasy co oczywiście było by pewną motywacją ;) ale chciałbym po prostu osiągnąć swój cel w sposób racjonalny. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie porady.


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomoc dla początkującego

Witam na forum. 
Super, że chcesz zmieniać swoje ciało ! 
Podejście masz, że tak powiem, zbilansowana, dieta, trening siłowy. 
Co do planu, na forum również mamy dużo osób, które skorzystały z usług portalu i są bardzo zadowoleni ! 
Opcja z Trizer jest bardzo wygodna ponieważ dostajesz bardzo fajną, dopasowaną do Ciebie dietę. 
możesz śmiało zamawiać. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024