Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

lejsu
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta do oceny
witam mam wypisana taka o diete co w załączniku mam 16 lat waze 68 kg i 188 wzrostu, co moge dodac do tej diety? lub zmienic i z czym mozna jeszcze jesc kurczaka ?
bede wdzieczny za odpowiedz :)

Załączone pliki


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny

Witaj

Po pierwsze proszę odpowiedz co masz na celu? Masa, redukcja, utrzymanie wagi?

Po drugie jesteś młody.. Wagę masz raczej okej co do wzrostu.. 

Co do zdjęć trochę kiepsko widać.. Nie widzę wszystkich składników.. :(  

Jednak coś pomogę. 

Okej, ta owsianka na słodko - kto co lubi, jak lubisz płatki to jedz, jednak ja preferuję zaczynać dzień od śniadania białkowo-tłuszczowego. Jakbyś wybrał tą owsiankę możesz zmieniać rodzaje płatków(masz duży popis, jaglane,gryczane itp.)

Ta opcja 2 bardziej mi się podoba bo jajka :) A fajnie zacząć od takiego śniadania, jednak wyrzuciłabym ten chleb a dała więcej warzyw. (ale to tylko moja inicjatywa ze względu na to, że kocham śniadania białkowo-tluszczowe). Oczywiście jeśli będziesz tą jajecznicę smażyć na maśle/smalcu/oleju kokosowym będzie ok. 

Teraz ta pierś z k.gryczaną.. No co ja mogę powiedzieć, tradycyjny posiłek i na pierwszy rzut oka od razu się nam.. nudzi :) Tutaj także masz ogromne pole do popisu, masz dużo ryżów, kasz, do tego ziemniaki, a nawet bezglutenowe rzeczy typu quinoa. Pierś z kurczaka nie katuj codziennie, jedz wołowinę, wieprzowinę, podroby, indyk,królik. 

Ta maślanka.. :/ kiepski posiłek. Najlepiej całkiem to wywalić. Twarożek OK. Do twarożku możesz dodać jakiś olej(np. lniany) lub pestki dyni czy coś. Z rybami też bym się nie ograniczyła tylko do makreli i tuńczyka. Masz mintaja, pangę, pstrąga, mirunę-długo by wymieniać. 


  • 1

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta do oceny

Jeżeli szukasz urozmaicenia swojej diety i chcesz od czasu do czasu coś innego wrzucić do swojego jadłospisu to polecam zajrzeć na Fabrykę Siły. Jest tam odpowiedni dział z przepisami, które z pewnością mogą zostać użyte w Twoim menu ;)

 

Posiłek Dnia


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024