Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta ukladana przez fabryka siły


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

olcio55
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta ukladana przez fabryka siły
Jakieś opinie o diecie z fabryki sily?
  • 0

filipka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Jakieś opinie o diecie z fabryki sily?

Ja mam tą dietę, którą otrzymuje się do zakupu spalacza tłuszczu www.trizer.pl i jestem mega zadowolona. Znaczna różnica pomiędzy tym jak sama sobie układałam dietę, a jak mam teraz przygotowaną indywidualnie dla mnie przez osoby znające się na temacie. Dodatkowo jestem zadowolona, bo nie musiałam wydawać podwójnie pieniędzy. Zrobiłam zakup dwa w jednym. Od razu działanie kompleksowe. 


  • 0

olcio55
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

A dieta jest układana na ile dni ? 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

A dieta jest układana na ile dni ? 

Dieta jest układana w różnych wariantach: 1/3/6 i 12 miesięcy. Wszystko układane w sposób indywidualny i dopasowany do Twoich zachcianek ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


ines
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

A dieta jest układana na ile dni ? 

Ja mam dietę na miesiąc. Ładna, przejrzysta i czytelna. Na stronie www.trizer.pl jak zjedziesz w dół to możesz sobie zobaczyć jak wygląda przykładowa karta. Masz podział b:t:w. Zostały także wymieniane wszystkie składniki, jakie potrzebujesz do przygotowania dania, a nawet sposób przygotowania posiłku. Nawet jak jesteś beztalenciem kulinarnym to uda Ci się przygotować jedzenie. 


  • 0

nikross
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Ja mam dietę na miesiąc. Ładna, przejrzysta i czytelna. Na stronie www.trizer.pl jak zjedziesz w dół to możesz sobie zobaczyć jak wygląda przykładowa karta. Masz podział b:t:w. Zostały także wymieniane wszystkie składniki, jakie potrzebujesz do przygotowania dania, a nawet sposób przygotowania posiłku. Nawet jak jesteś beztalenciem kulinarnym to uda Ci się przygotować jedzenie. 

 

Coś dla mnie. W kuchni czuję się jak ryba na piasku. Nie potrafię się odnaleźć. Nie jest to moja bajka. Dlatego wcześniej jadałam głównie na mieście i pojawiły się tego skutki. Teraz postanowiłam się zabrać za siebie i przeszukuję sieć rozglądając się za fajnymi i bardzo łatwymi przepisami. Dobrze rozumiem, że w jednej cenie można otrzymać tabletki Trizer i miesięczną dietę? Na jakiej podstawie jest ona indywidualnie przygotowywana? Z tego, co się orientuję jest to niska cena za zestaw. 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

[...]Dobrze rozumiem, że w jednej cenie można otrzymać tabletki Trizer i miesięczną dietę? Na jakiej podstawie jest ona indywidualnie przygotowywana? Z tego, co się orientuję jest to niska cena za zestaw. 

Sprawdź jeden z tematów o Trizerze, ktoś wrzucał screeny wyglądu swojej diety i trzeba przyznać że wygląda to naprawdę profesjonalnie. Przygotowanie pewnie odbywa się na drodze kwestionariusza ankiet, na bazie którego komponowany jest jadłospis. 


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


nikross
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Sprawdź jeden z tematów o Trizerze, ktoś wrzucał screeny wyglądu swojej diety i trzeba przyznać że wygląda to naprawdę profesjonalnie. Przygotowanie pewnie odbywa się na drodze kwestionariusza ankiet, na bazie którego komponowany jest jadłospis. 

O. Dziękuję za podpowiedź o screenach. Widziałam też przykładowy posiłek, jaki mają umieszczony na stronie www.trizer.pl. Niestety jest to tylko jeden posiłek. Szkoda, że nie więcej. Ale w sumie nie dziwię się, bo gdyby udostępnili więcej przepisów to ludzie by z nich korzystali, a nie zamawiali suplement i dietę. Jednak ten przykładowy posiłek wygląda dobrze. Głównie, dlatego, ze nie jest to cos pospolitego, co można znaleźć w każdej diecie w sieci. 


  • 0

judykow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Nie mogę znaleźć tych zdjęć nigdzie. Widziałam jedynie na stronie Trizera jak wygląda przykładowa dieta. Dobrze, że tam wrzucili wgląd do tego. Ogólnie fajny pomysł z tym, że jest dieta dodatkowo. Normalnie taka dieta to koszt około stu złotych. Nawet jak pytałam znajomą po dietetyce, ale niepracującą zawodowo to chciała ode mnie 70 zł za ułożenie diety. Rozmyśliłam się, bo jednak wolę dodać trochę pieniędzy i mieć profesjonalną dietę, albo tak jak w tym przypadku spalacz tłuszczu i dietę.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Nie mogę znaleźć tych zdjęć nigdzie. Widziałam jedynie na stronie Trizera jak wygląda przykładowa dieta. Dobrze, że tam wrzucili wgląd do tego. Ogólnie fajny pomysł z tym, że jest dieta dodatkowo. Normalnie taka dieta to koszt około stu złotych. Nawet jak pytałam znajomą po dietetyce, ale niepracującą zawodowo to chciała ode mnie 70 zł za ułożenie diety. Rozmyśliłam się, bo jednak wolę dodać trochę pieniędzy i mieć profesjonalną dietę, albo tak jak w tym przypadku spalacz tłuszczu i dietę.

Tak przynajmniej masz 2 w 1. Moim zdaniem oferta jest bardzo korzystna dla osób, które nie mają aż tyle doświadczenia w temacie suplementacji i diety.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


judykow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Tak przynajmniej masz 2 w 1. Moim zdaniem oferta jest bardzo korzystna dla osób, które nie mają aż tyle doświadczenia w temacie suplementacji i diety.

Po majówce zdecydowałam się na zakup. Odłożyłam trochę pieniędzy, więc miałam wolne fundusze na zakup czegokolwiek.  Zobaczymy jak to będzie. Zrobiłam rozeznanie w sieci i stwierdziłam, że na pewno opłaca się taki pakiet. Na pewno będę się dzieliła moimi wynikami tu na forum jak i wyrażę opinię na temat diety, której jestem bardzo ciekawa. Szczególnie, dlatego, że pojawia się ciągle dużo pozytywnych opinii na jej temat.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

W takim razie czekamy na pierwsze zdjęcia i efekty :).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


judykow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Zdjęcia już porobione w najgorszym stanie mojej sylwetki. Będą do porównania za jakiś czas. Zdjęcia mi uświadomiły jeszcze bardziej, że potrzebuję zrobić coś ze swoją sylwetką. Dobrze, że uświadomiłam sobie to teraz, a nie jak będę miała balast kilkadziesiąt kilogramów. Póki, co jestem pozytywnej myśli i mam dobre nastawienie. Trizer dwa razy dziennie i co drugi dzień ćwiczenia zgodnie z planem.


Użytkownik judykow edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

nikross
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Czy widać już jakąś różnicę? Ja wiem, że nie minęło wiele czasu, ale może już zaczyna sie coś dziać. Jak Ci idzie trzymanie diety? Ja na samym początku zauważyłam, że mam lepsze samopoczucie. O wiele lepiej się czuję. Nie jestem ociężała. O wiele lepiej mój układ pokarmowy podczas diety znosi posiłki. Jem zdrowsze rzeczy i mniej nieprzetworzonych produktów i to zapewne z tego powodu. 


  • 0

judykow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

No to co mówisz to jest akurat prawda. Po tej diecie od Trizera mam lepsze samopoczucie. Ubyło mi już dwa kilogramy. Jestem przeszczęśliwa widząc różnicę. Ważę się raz w tygodniu. Zrobiłam sobie listę z datami, gdzie zapisuję wagę z danego dnia. Będę porównywała. Na razie motywacja do odchudzania mi nie znika bo widzę, że zaczynają działać całe moje starania.


  • 0

Rafi_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Diety od Trizera nie testowałem, bo nie jestem zwolennikiem spalaczy, ale jedziemy z dziewczyną na diecie od Fabryki SIły 3 miesiące i efekty są bardzo fajne, posiłki łączone, ona trening dla kobiet, ja normalny na siłce, razem rozciąganie, dla mnie bajka - sam bym się nie zmotywował :)
warto warto;) jak to działa i jak to szczegółowo wygląda poczytajcie sobie tutaj:
http://www.fabrykasily.pl/treningi/dieta-i-trening-czas-na-prawdziwe-efekty


  • 0

strongman821
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Powiem tak, myślałem, że to totalna ściema i gotowce, ale po tym co zobaczyłem na video z Mistrzem Świata Krzyśkiem Golonką, zobaczyłem jak to naprawdę wygląda, jak duży jest tam trenerów i jak się do tego przykładają. Kupiłem plan dietetyczny i treningowy 2 tygodnie temu i jest rewelacja. Dobre żarcie, eksperci zawsze służą radą, pomagają, a nawet dzwonią i pytają czy wszystko jest ok. Bardzo pozytywne zaskoczenie, a tu jest ten filmik [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

Trix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Ehh ludzie ludzie, dopiero jak zobaczycie jakiegoś znanego gościa to wierzycie. Ja trenuję i stosuję ich dietę od blisko 6 miesięcy i jest petarda. Chłopaki w szkole mówią, że biorę sterydy, bo tak zmieniła się sylweta, hehe, a ja nwet nie jem suplementów:D Bierz śmiało ich plany - będzie pan zadowolony;)


  • 0

JurekD
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Powiem tak, Fabryka SIły wyznacza standardy w całej branży, artykuły są cytowane na szkoleniach, a dla trenerów są mega źródłem wiedzy


  • 0

KacperKa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Dla mnie rewelka! Dzięki diecie i treningom od FS a schudłem, poprawiłem sylwetkę i kondycja obecnie jest rewelacyjna.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024