Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta ukladana przez fabryka siły


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

JanekB

JanekB
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

to prawda, Fabryka Siły to jest mistrzostwo, wszyscy ich znają, są od lat na rynku, mają mega jakość i są bardzo merytoryczni i konkretni


  • 0

HugyTomek

HugyTomek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Jakbyście byli dokładnie zainteresowani jak to dokładnie wygląda, to wrzucam screen z mojego konta:

 

 

Załączone pliki

  • Załączony plik  fs.png   267,91 KB   7 Ilość pobrań

  • 0

MarysiaFitGirl

MarysiaFitGirl
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Fabrykę Siły muszę bardzo polecić, w życiu nie podejrzewałam że kobiera również może robić trening siłowy i to na wcale niemałych obciążeniach. W dodatku dieta dobrana przez FS jest pyszna i nawet na redukcji nie oznacza głodówki, no i też dzięki tej diecie poznałam wiele przepisów na zdrowe szybkie dania. Jak widać ich plany treningowe chwala sobie tak mężczyzni jak kobiety :)


  • 0

Pawczyn
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły
Witam,

Zastanawiam się nad zakupem diety wraz z planem treningowym od FS. Chciałbym poznać waszą opinie dotyczącą diety. Czytałem wczesniejsze wpisy i wyglada na to, ze diety działają jednak chodzi mi bardziej o inne rzeczy. Mianowicie jak finansowo wychodzą produkty stosowane w waszych dietach oraz czy produkty są ogólnie dostępne w sklepach czy jakieś wymyślne pierdoły :)
  • 0

Jasiu22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 10
21
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły
Bedzie obszerna ankieta ty wszystko ustalisz nie musisz jesc drogich produktow, zrobia ci z diete z tych na ktore budzet pozwala
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem diety wraz z planem treningowym od FS. Chciałbym poznać waszą opinie dotyczącą diety. Czytałem wczesniejsze wpisy i wyglada na to, ze diety działają jednak chodzi mi bardziej o inne rzeczy. Mianowicie jak finansowo wychodzą produkty stosowane w waszych dietach oraz czy produkty są ogólnie dostępne w sklepach czy jakieś wymyślne pierdoły :)

Przeczytaj wcześniejsze posty w tym temacie. Znajdziesz tam wiele opinii na temat planów FS ;).


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Faklop
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 2
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Dzisiaj zakupiłem paksona, ale wiem, że to będzie dobrze zainwestowany fundusz (zwłaszcza, że lepsze to, niż prowadzenie przez "pseudosiłowników", którzy rzucają gotowcami na prawo i lewo). Szkoda tylko, że kumpel z cukrzycą został skreślony - ale zauważyłem, że nikt nie chce się podejmować cukrzyków.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Choroby metaboliczne pokroju cukrzycy wymagają jednak stałej opieki trenerskiej, a także wizyt kontrolnych u dietetyków. Niestety, ale przy tak ciężkich chorobach, kontakt online z osobą mającą takie problemy może okazać się przeszkodą do realizacji celu. Przynajmniej zdają sobie sprawę, z powagi sytuacji i podchodzą do tego profesjonalnie.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Stefa95
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Witam,

zastanawiam się własnie nad 6-cio miesiącznym abonamentem. Mam pytanie - dieta rozpisana jest na każdy dzień?

Każdego dnia są różne posiłki? Moja ostatnia przygoda z trenerem personalnym online skończyła się tak, że miałam rozpisane 5 posiłków które miałam stosować przez 12 tygodni ( ciągle to samo, ewentualnie zamiana ryzu na kuskus bądź ziemniaki ) Jestem laikiem, nie mam pomysłów jak komponować swoje posiłki więc mam nadzieje ze tutaj będzie wszystko opisane.


  • 0

Faklop
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 2
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Masz napisane co i ile masz kupić na 7 dni, w ciągu 7 dni masz 3 różne formy jedzenia (poniedziałek i wtorek np. masz jedno menu, środa, czwartek, piątek inne a sobota z niedzielą kolejne). Nie ma wafla, żebyś wpadł w monotonię diety (chociaż nie oszukujmy się, taka ona właśnie jest). Co do opisania, wszystko jest :)


Użytkownik Faklop edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

olcio55
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły
A jaki jest koszt jedzenia np na tydzień i miesiąc?
  • 0

Stefa95
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Czytałam że samemu się decyduje ile chcesz wydać np w ciągu tygodnia - oni wtedy pod Twoje wydatki układają jadłospis :)


  • 0

ŁukaszT
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sporty walki kilka walk stoczonych amatorsko , sporty sylwetkowe
  • Staż [miesiące]:Sama siłownia na 100% to 12
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:112 -chyba :)
  • Pas [cm]:90
  • Udo [cm]:nie pamiętam
  • Przysiad [kg]:170
  • Wyciskanie [kg]:130
  • Martwy ciąg [kg]:nie wiem :)
  • Waga [kg]:88

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

właśnie koszty też mnie ciekawią , jak to wygląda od strony finansowej  


  • 0

Faklop
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 2
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Zależy. Jeśli kupujesz dorsze, rukole, sumiennie wszystkie składniki na masie - wyjdzie Ci od 25 do 40 złotych. Jeśli używasz zamienników (tu zamiast dorsza kupisz pierś z kurczaka, zamiast makreli śledzika i tak pokombinujesz) to i w 15-20 zł dziennie się zmieścisz, nie ujmując na witaminach i zdrowej żywności z odpowiednim zachowaniem makro.

 

To nie jest drogo, biorąc pod uwagę, że jakikolwiek najtańszy zestaw fast-food to koszt rzędu 10-15 zł, nie mówiąc o jedzeniu na wagę.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Prawda jest taka, że finansowo dieta nie różni się niczym od zwykłych niezdrowych zakupów. To wciąż utarty błędny schemat jakoby jedzenie zdrowe jest droższe. Jeżeli się pokombinuje to wszystko wychodzi tak naprawdę bardzo podobnie.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


sicko691
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Witam.

 

Interesuje mnie wlasnie ten plan z fabryki (chodzi glownie o chudniecie). Chce wykupic miesiac na poczatek - czy potem nie bedzie problemu z kontynuacja tego samego planu jak bede chcial przedluzyc ? Pozdrawiam


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Witam.

 

Interesuje mnie wlasnie ten plan z fabryki (chodzi glownie o chudniecie). Chce wykupic miesiac na poczatek - czy potem nie bedzie problemu z kontynuacja tego samego planu jak bede chcial przedluzyc ? Pozdrawiam

 

Najmniejszego :) Co więcej, sami eksperci przypominają że plan zmierza ku końcowi i pytają czy jesteś chętny/chętna na dalszą współpracę :)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Tomi937
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Wiem, że odgrzewam starego kotleta, ale też muszę się wypowiedzieć na temat diety fabryki siły.

Kupiłem od nich dietę oraz plan treningowy na 6 mies (aktualnie mija 6 tydzień) i jestem bardzo zadowolony z efektów. W tej chwili -3.5kg i -8cm w pasie. Dużo nie dużo, ale nie niszcze sobie zdrowia będąc na diecie samego ryżu z kurczakiem. Dodam, że mam 170cm wzrostu, miałem 72kg i 93cm w pasie. Dieta dobierana indywidualnie na moje potrzeby. Nie chciałem czegoś w diecie to tego nie mam. Możesz mieć codziennie różne dania bądź dania przygotowywane na 2 dni. Ja wybrałem tą 2 opcje, aby zaoszczędzić czas. Rozpisywana na 16 dni przy końcu tego czasu proszą Ciebie, aby zaktualizować pomiary ciała oraz wagę. Jest też aplikacja na smartfona gdzie wszystko masz zawsze pod ręką i nie musisz siadać przy komputerze aby zobaczyć plan czy dietę na dzisiaj lub jutro. Co do planu treningowego również aktualizowany i zmieniany po okresie 3-4 tyg. Jeśli Ci jakieś ćwiczenie nie odpowiada zawsze możesz skontaktować się z ekspertem i obgadać ten temat.  

Dla zainteresowanych podsyłam Link, aby otrzymać nawet dodatkowe 90dni planu treningowego bądź diety.

Abonament na 1 miesiąc 7 dni gratis
Abonament na 3 miesiące 21 dni gratis
Abonament na 6 miesiący 45 dni gratis

Abonament na 12 miesiący 90 dni gratis 


  • 0

Peter30
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Witam. Jestem poczatkujacy i nie mam mozliwosci aby chodzic na silownie.

Rozumiem, ze wszystkie plany treningowe ukladane sa pod silownie.

Co natomieast jesli chcialbym cwiczyc w domu?

Czy jakbym kupil pakiek podpowiedza jakie konkretnie wykonywac cwicznia w domu?


  • 0

mariuszs
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rutki
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta ukladana przez fabryka siły

Witam! Ja nigdy osobiście nie próbowałem, ale słyszałem że są całkiem nieźli w tym co robią. Dużo osób z nimi przeszły dużą przemianę. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024