Skocz do zawartości


Zdjęcie

Waga docelowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Chaz1
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Waga docelowa

Witam.

Mam 19 lat i trenuję boks. Trenbuję od 3 do 4 razy w tygodniu. Niedlugo mam zawody, i muszę koneicznie zrzucic ok 4 kg. Aktualnie ważę 85 kg przy 186 cm wzrostu. Staram się jeść zdrowo, i trzymać się 2900 kcal (to już z deficytem). Boje się, że przez 2 tygodnie nie zejdę do 80-81 kg. Chciałbym również utrzymywać tę wagę ca stałę. W zwiazku z tym mam pytanie.

Co mogę zrobić, aby uwydatnić te spalanie tkanki tłuszczowej. Chciałbym, żeby siła mi została. Czy lepiej uzupełniać białko, np z białka serwatkowego?

Drugim pytaniem jest dieta potreningowa. Czytam i czytam. Wszędzie jest napisane, że po treningu warto jeść węgle, albo białko. Czasami napisane jest, że i to i to. Więc jak to jest? 

Ostatnie pytanie to kolacja. Wiem, że na kolacje powinno się jeść dużó białka. Jeśli jednak, nie bedę miał czasu to czy nic nie stoi na przeszkodzie abym kupił białko serwatkowe i uzupełniał tego białka tyle ile mi zostało w rozpisce? Przyjmuję ok 181 gram białka dziennie (mam nadzieje, że to starczy :D )
 


  • 0

Olosek
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2749 postów
  • Pomógł: 76
233
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Piłka nożna, kolarstwo, dietetyka, technologia
  • Staż [miesiące]:od września 2013
  • Wzrost [cm]:185
  • Wyciskanie [kg]:130(zima 2014/15)
  • Martwy ciąg [kg]:195 (zima 2015/2016)
  • Waga [kg]:92

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga docelowa
Możesz uzupełniać diete białkiem serwatkowym bez problemu.

Co do posiłku. Bezpośrednio po treningu możesz przyjąć wegle proste, 30 minut do godziny zjeść pelnowartosciowe białko :)
  • 0

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA: DZIENNIK TRENINGOWY OLOSEK 

 

W RAZIE PYTAŃ, PORAD ZAPRASZAM NA PRIV

 

POZDRAWIAM


Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga docelowa

 

Ostatnie pytanie to kolacja. Wiem, że na kolacje powinno się jeść dużó białka. Jeśli jednak, nie bedę miał czasu to czy nic nie stoi na przeszkodzie abym kupił białko serwatkowe i uzupełniał tego białka tyle ile mi zostało w rozpisce? Przyjmuję ok 181 gram białka dziennie (mam nadzieje, że to starczy :D )
 

Oczywiście, właśnie po to zostały wyprodukowane suplementy aby stanowiły szybkie i wygodne źródło łatowprzyswajalnego białka. Dlatego bezproblemowo możesz uzupełnić brak za pomocą odżywki białkowej.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


filipka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga docelowa

Pewnie, że możesz skorzystać z suplementów. Są całkowicie bezpieczne i wspomagają nasz organizm. Sama się o tym przekonałam jak zaczęłam brać www.trizer.pl. Wcześniej nie wierzyłam w działanie suplementów. Myślałam, że to będą pieniądze wydane w błoto. Jednak, od kiedy stosuję spalacz widzę różnicę. Więc jeśli masz możliwość zakupu białka to pewnie, że się decyduj i uzupełnij niedobory w ciągu dnia za jego pomocą. 


  • 0

nikross
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga docelowa

Pewnie, że możesz skorzystać z suplementów. Są całkowicie bezpieczne i wspomagają nasz organizm. Sama się o tym przekonałam jak zaczęłam brać www.trizer.pl. Wcześniej nie wierzyłam w działanie suplementów. Myślałam, że to będą pieniądze wydane w błoto. Jednak, od kiedy stosuję spalacz widzę różnicę. Więc jeśli masz możliwość zakupu białka to pewnie, że się decyduj i uzupełnij niedobory w ciągu dnia za jego pomocą. 

Myślę, że nie wszystkie suplementy są bezpieczne. Trzeba zwrócić uwagę na ich skład. Nie kupować w ciemno. Akurat Trizer jest bezpiecznym suplementem, bo składa się z naturalnych składników. Przy wyborze zawsze trzeba rozważyć wszystkie przeciwwskazania i choroby, jakie się ma. Słyszę już nie jedną przychylną opinię dotyczącą suplementów, więc myślę, że branie ich ma sens pod warunkiem, że dodatkowo postaramy się zachować dietę i zmotywujemy się do ćwiczeń. 


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024