Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzywki do sztuk walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Vider
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odzywki do sztuk walki

Szukam zestawu odżywek, które mogę stosować podczas trenowania sztuk walki, a konkretnie kick-boxingu. Prosiłbym również o linki do sklepów. Dzieki wielkie, 5


  • 0

23Viper23
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 6950 postów
  • Pomógł: 206
443
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki do sztuk walki

Każdy suplement ma swoją funckcję, wiec najpierw bylo by trzeba wiedzieć na co konretnie mają one być.

Nie podajemy linków do sklepów. Możemy napisać produkt ale konkretny sklep musisz wybrać sam


  • 0

TKWM


Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki do sztuk walki
Zachecam do skorzystania z oferty firmy Scitec Nutrition, wypuscili oni serie suplementow diety specjalnie dla zawodnikow sztuk walki, testowalem przedtreningowke i musze przyznać że jest naprawde swietna , dlugo sie utrzymuje i przeklada sie na komcentracje i wytrzmalosc w treningach sztuk walki.
  • 0

Whitelionn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 3
10
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki do sztuk walki

Tak jak kolega wyżej, podpiszę się pod tym co naskrobał;) Seria ta nazywa się Head Crusher, Stosowałem z tej serii przedtreningówkę SLAP, która poprzez swoją formę przyjmowania (granulki bez popijania), świetnie spisuje się w drodze na trening, jak i w momencie braku czasu na wyciąganie shakera, wlewanie wody itp:) A działanie pobudzające i dające motywację, nie powoduje natomiast efektu nadmiernej pompy, czy potliwości.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Odzywki do sztuk walki

Szukam zestawu odżywek, które mogę stosować podczas trenowania sztuk walki, a konkretnie kick-boxingu. Prosiłbym również o linki do sklepów. Dzieki wielkie, 5

Jeżeli poszukujesz dobrego zestawu to musisz przede wszystkim określić cel ich stosowania ! Czy chcesz mieć większą wytrzymałość na treningu, starasz się jak najwięcej wypocić czy też może chcesz mieć maksymalną koncentrację ? Takie założenie na pewno pomogłoby w doborze i skompletowaniu zestawu do Twojej aktywności fizycznej.

Ważne też aby co nieco o sobie powiedzieć: ile razy w tygodniu trening? Jaki staż treningowy? jaka masa ciała i wzrost?


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024