Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stopnie w sztukach walki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
91 odpowiedzi w tym temacie

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie w sztukach walki

... jest to bardzo trudne więc nie wiem dlaczego pasja Kamila spotkała się z tak negatywnymi opiniami (myślę że trochę z zazdrości )...


A - przepraszam - czego tu zazdrościć?
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie w sztukach walki
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_yamatano
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie w sztukach walki
Ale w czym tu problem właściwie :? :?
Pan chce się pochwalić synem czy jest jeszcze jakiś inny cel tego tematu?
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie w sztukach walki

Widzę że dałem dużo do myślenia(...) jeśli chodzi o egzaminy to trener podaje Kamilowi że może przystąpic do egzaminu a następnie ja wydaję zgodę gdy uważam że jego poziom wykracza poza materiał na zdawany stopnień . Odwiedziłem kilkadziesiąt sekcji i w każdej sekcji znajdują się osoby które nie zasługują na swój stopień .(..)


... ja rozumiem, że autor tego posta, ma także bardzo duże doświadczenie z zakresu sztuk walki i najprawdopodobniej sam jest trenerem .
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie w sztukach walki
to co mnie Mr Ushiba zastanawia to kwestia logistyczna, którą już poruszano w dyskusji - jak dajecie rade obskoczyć tyle treningów dziennie - 4? - i jednocześnie "junior" chodzi do szkoły - bo chodzi? - i jednocześnie rozumiem, że gdzieś pracujesz...? czy jak? wszędzie mu towarzyszysz... chciałabym móc tak 4 razy dziennie na treningi sobie jeździć, powiedz jak to zrobić?

a swoją drogą... po co mamy się chwalić w dziale jakie mamy stopnie, już taki temat był gdzie każdy pisze jakie ma kyu itp...
co jeszcze prócz kilku styli karate trenuje Kamil?
a czy ty sam coś trenowałeś?

uprzedzajac zarzut/pytanie - tak, posiadam stopień w SW
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie w sztukach walki

... jest to bardzo trudne więc nie wiem dlaczego pasja Kamila spotkała się z tak negatywnymi opiniami (myślę że trochę z zazdrości )...


Ma Kamil pasję to fajnie.
Negatywne opinie ma Twoje chwalipięctwo cudzymi osiągnięciami i przeciążanie dzieciaka treningami.
Oraz ( choć to akurat najmniej ważne) kretyński sposób policzenia stopni w sztukach walki.

A czy mam zazdrościć Kamilowi pierd...tego ojca? Hmm zastanowię się.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie w sztukach walki
Ushiba nie uwazam sie za mistrza bo 1 dan to wciaz sempai, podrugie nikogo nie krytykowałem tylko zadalem pytanie czy jestes mistrzem ?
Jezeli bys przeczytal temat Nasze stopnie i style to bys wiedzial ze Poul Sempek na wlasne życzenie rozpoczal zdawanie stopni w Enshin od zera. Troche to nie ładnie z twojej strony go krytykowac.
Czyli zamierzasz zarabiac pieniadze na swoim synie? skoro jestes jego menagerem.
Dziwna relacja ojciec a syn
przychylam sie do wniosku o zamkniecie tematu
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie w sztukach walki
z kim wy wogóle dyskutujecie i po co?
jeśli to prawda, co pisze, to przecież to jest chore, co robi ten facet.
mnie zamurowało stwierdzenie, że ojciec zatwierdza decyzję trenera o dopuszczeniu syna do egzaminu, gdy uzna, że synek już umie dość dużo.
biedne dziecko, że ma takiego potwora za ojca. przecież to jest przerażające. nie ma się z czego śmiać, choć w sumie nie wiem, co... donos złożyć, żeby mu ograniczyli prawa rodzicielskie?
  • 0

budo_ushiba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie w sztukach walki
Zamierzam zamknąć temat sprawy posuneły się za daleko , a ja nie uzyskałem tego co zamierzałem . Jeśli kogoś uraziłem swoim postem to bardzo przepraszam , jeśli ktoś nie bezpośrednio został narażony na nieprzyjemności to też go bardzo przepraszam . Pozdrawiam wszystkich trenujących sztuki walki .
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie w sztukach walki
Ponieważ nie widzę odpowiedzi na moje pytania traktuję, to że nie ma co dementować. Więc ... to jednak Tsunami ... dlaczego nie jestem zdziwiony? cóż ... patriarchat już jest chyba zagrożony.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie w sztukach walki
Ushiba 7 czerwca w UK dbedzie sie seminarium z kancho Yoko Niniomija tworca Enshin Karate seminarium jest otwarte dla wszystkich chetnych ,miejsc tylko 50 ale porozmawiam z organizatorem a moim sensei i dla takiego geniusza miejsce sie na pewno znajdzie.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie w sztukach walki
Zamykam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024