Skocz do zawartości


Zdjęcie

II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar
Zapraszam na II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki, który odbędzie się 8 listopada na warszawskim Torwarze.

Na oficjalnej stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w zakładce film można znaleźć teledysk - skrót z I edycji, która odbyła się w ubiegłym roku. Impreza okazała się być wielkim sukcesem relacje pojawiały się zarówno kilku stacjach telewizyjnych(przykład relacji z TVP INFO - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oraz TVP SPORT - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ) jak i gazetach zarówno w Polsce jak i za granicą(m.in. USA). Swoje niesamowite umiejętności zaprezentowały najlepsze grupy pokazowe prezentujące zarówno tradycyjne sztuki jak i sporty oraz systemy walki.

W tym roku planowane są nowe atrakcje, które z pewnością spodobają się nawet najbardziej wymagającej publiczności, m.in.:

-Paweł Nastula wraz z zawodnikami judo: braćmi Zajkowskimi oraz Pacholakami
-Krzysztof Diablo Włodarczyk – ratujący piękną niewiastę z opresji
-pojedynek na miecze dwóch ninja, którzy zjadą z sufitu Torwaru
-najlepsze grupy z ubiegłego roku oraz nowe, które zaprezentują m.in.: Aikido, Oyama Karate, Karate Tradycyjne, Karate Kyokushin, Capoeirę, Viet Vo Dao, Judo, Jiu-Jitsu, Krav Magę, Kung Fu Wu Shu, Muay Thai, Sumo, Tae Kwon Do, Kickboxing oraz Boks
-chwilą wytchnienia będzie pokaz Anny Komorowskiej-akrobacje na wiszących szarfach.
-festiwal zakończy pokaz Tancerzy Ognia.

Bilety w cenie od 25 do 100zł dostępne są w sieci Ticket Online oraz punktach sprzedaży Empik w całej Polsce.
8.11.2008 - II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki.


Szczegóły na stronie www.mfsw.pl
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar
Hehe wrzuciłem info pare dni temu :wink:

TUTAJ - w co, gdzie, kiedy :]
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar
Ale moje info ma trochę więcej szczegółów :wink:

Zreszta chciałbym aby Czesław zrobił temat globalnym...
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar
cóż, korzystając z faktu, że w Warszawie jest jeden z najlepszych klubów bjj w Polsce, nie przewidziano pokazu tej dyscypliny...
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar
a co moza pokazać w bjj?
Latającą balachę i latający trójkąt?
Reszta jest masakrycznie nudna dla widzów :)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar
Przecież pokaz to nie będzie to samo, co się dzieje na codzień na macie.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar

cóż, korzystając z faktu, że w Warszawie jest jeden z najlepszych klubów bjj w Polsce, nie przewidziano pokazu tej dyscypliny...

Sory nie mamy czasu na pokazy. :D
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar
:)
do zobaczenia na MP :D



ale taka myśl mnie napadła, że nasze kluby nie potrzebują takiej reklamy 8)
one same są reklamą :)
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar
Festiwal to festiwal ... one zawsze mają swój charakter i cel ... podstawa to propagowanie sztuk i sportów walki ... oczywiście względy reklamowe też sie tam znajdą ...

Wydaje mi sie, że najważniejsze jest ukazanie specyfiki swojej dyscypliny a nie rozpdzać się w stronę show [co jest trudne w obecnych czasach]

ps. Hell a o ,,nas,, zapomniałeś :wink: tzn. coś tam wspomniałeś ale niestety będzie to miało inny wygląd ...
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ewik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MTw
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar
Ciekawa jestem jak to będzie wyglądało w tym roku.
W którą stronę pójdą grupu - pokazania techniki czy show.
Już niedługo się przekonamy :)
  • 0

budo_bushi1980
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar
byłem, widziałem ... jak na brak plakatów na miescie to było "mnóstwo" widzów. Cholera, gdybym nie polował na ta impreze to bym o niej nic nie wiedział. Może organizator chciał zrobić imprezkę kameralną, ale po jakie licho na Torwarze. Występujący byli, ale widzów ... jak na lekarstwo :( Szkoda, a rok temu tak fajnie sie zapowiadało :(
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar
A jak oceniasz występy?
  • 0

budo_.qzi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar

A jak oceniasz występy?


Ekhm, czy mi sie wydawalo, czy widzialem Cie w ekipie Pawla Nercia? :]

Pozdro!
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar
Nie wydawało się ;)

Jak wrażenia?
  • 0

budo_.qzi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar

Nie wydawało się ;)

Jak wrażenia?


No coz... Organizacyjnie bylo tak sobie. Ale to akurat problem organizatora. Szkoda, ze nie pojawily sie grupy, ktore teoretycznie mialy byc: muay-thai, krav-maga i chyba jeszcze czegos nie bylo... Bardzo zaluje tez, ze nie pojawilo sie nic z nowoczesnych sportow walki (oprocz judo) - ani bjj, ani sw, ani mma...
Odnosnie samego show, czesc grup zapomniala chyba, ze to bylo show, a wiec efekciarstwo ponad wszystko (bardzo fajnie wypadlo tutaj judo Nastuli, szybko, ladnie, widowiskowo; boks Wlodarczyka i moim zdaniem najlepszy pokaz wieczoru z udzialem Pani Ani Komorowskiej ;) ) Czesc grup IMHO zaprezentowala sie bez pomyslu na taki event.
A odnosnie samego jj :) No coz, nie jestem praktykiem/znawca tradycyjnych szkol jj, do jakich zalicza sie bez watpienia szkola Pawla Nercia, niemniej jednak pokaz mi sie podobal, techniki byly fajnie dobrane (nawet parterek byl ;) ) i co najwazniejsze - bylo szybko i efektownie, wlasnie tak jak powinno byc. Jednakowoz zaluje, ze nie bylo nic z modern i/lub brazylijskiego jj :)

A frekwencja byla szaloooooona... 33% miejsc bylo zajetych, czy moze mniej?

Pozdrawiam!
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar

Szkoda, ze nie pojawily sie grupy, ktore teoretycznie mialy byc: muay-thai, krav-maga i chyba jeszcze czegos nie bylo...

Niektóre grupy odwołały swój udział praktycznie na parę dni przed Festiwalem(powody były różne), niestety nie udało się znaleźć ekip w zamian.

Bardzo zaluje tez, ze nie pojawilo sie nic z nowoczesnych sportow walki (oprocz judo) - ani bjj, ani sw, ani mma...


Tutaj przyznam szczerze, że też trochę żałuję - uważam, że obok tradycyjnego jj może stać także bjj i nie będą sobie robić konkurencji

A odnosnie samego jj :) No coz, nie jestem praktykiem/znawca tradycyjnych szkol jj, do jakich zalicza sie bez watpienia szkola Pawla Nercia, niemniej jednak pokaz mi sie podobal, techniki byly fajnie dobrane (nawet parterek byl ;) ) i co najwazniejsze - bylo szybko i efektownie, wlasnie tak jak powinno byc.


Miło słyszeć, że się podobało.
  • 0

budo_bushi1980
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar
fakt, przyznaję, że pokaz ju-jitsu był fajny :) porzadek, dostojeństwo, kultura, technika. Wszystko na miejscu. No a wejscie i wyjście zajefajne :) podoba mi się u was jeszcze i to, ze pokazujecie technike a nie idziecie w efekciarstwo jak inne grupy. OK, to sa pokazy, ale pokaz ma przedstawić sztuke walki a nie chiński "dom latających sztyletów" :)
  • 0

budo_bushi1980
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar
a teraz o innych; Karate w tym roku pokazało wreszcie troche Karate a nie "kalinke". teraz wiadomo, że nie uczą tańca tylko sztuki walki. Capoeira ... dla mnie porażka. Vietvo dao dali ładny pokaz, ale (o kurwa) dlaczego tak dlugo, mozna było sie przespać z nudów. Z tego co wiem to mialy być pokazy a nie demonstracja jak wygląda trening. Judo Nastuli pominę milczeniem, ale jego ludzie byli świetni. Diablo Włodarczyk pokazał swoją technikę, ale nie wiedziałem, że treneży boksu propagują przemysł nikotynowy :) Ninja sobie fajnie poskakali. Bardzo mi sie podobalo strzelanie z łuku. Ciekawe. No i chyba najladniejszy pokaz - akrobacje na szarfach. Nie dość, że kobitka ładna to świetnie to zrobiła. Byłem zachwycony.
  • 0

budo_.qzi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: II Międzynarodowy Festiwal Sportów Walki - Warszawa Torwar


Szkoda, ze nie pojawily sie grupy, ktore teoretycznie mialy byc: muay-thai, krav-maga i chyba jeszcze czegos nie bylo...

Niektóre grupy odwołały swój udział praktycznie na parę dni przed Festiwalem(powody były różne), niestety nie udało się znaleźć ekip w zamian.


To slabo o nich swiadczy, raczej obecnosci na takiej imprezie nie powinno sie odwolywac a najwyzej wyslac zastepstwo albo grupe zapasowa ;)

Bardzo zaluje tez, ze nie pojawilo sie nic z nowoczesnych sportow walki (oprocz judo) - ani bjj, ani sw, ani mma...


Tutaj przyznam szczerze, że też trochę żałuję - uważam, że obok tradycyjnego jj może stać także bjj i nie będą sobie robić konkurencji


Nie tylko nie beda sobie robili konkurencji, ale ladnie sie beda uzupelniali. Gdzies na vortalu przeczytalem, ze pokaz bjj bylby nudny dla widza. Mysle, ze gdyby zrobic to w ten desen: to byloby lepiej niz swietnie.


A odnosnie samego jj :) No coz, nie jestem praktykiem/znawca tradycyjnych szkol jj, do jakich zalicza sie bez watpienia szkola Pawla Nercia, niemniej jednak pokaz mi sie podobal, techniki byly fajnie dobrane (nawet parterek byl ;) ) i co najwazniejsze - bylo szybko i efektownie, wlasnie tak jak powinno byc.


Miło słyszeć, że się podobało.


Hehe, pozdrow swojego trenera ode mnie. Daaaawno, daaawno temu trenowalem u niego, kiedy zajecia prowadzil jeszcze w Ciechanowie pod postacia goshin-ryu. Zycie pokazalo, ze to jednak nie moja bajka ;)

Pozdrawiam!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024