Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba o opinie na START


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

BartMik
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prośba o opinie na START

Witam wszystkich serdecznie!

Mój pierwszy post, oraz prośba o podpowiedź.

Właśnie zacząłem realizować swój zamiar sprzed lat i zmontowałem w domu siłownie.

Od przyszłego tygodnia zaczynam trening i potrzebuję informacji na temat odżywek i suplementów od osób doświadczonych już w tym temacie. 

Czytałem sporo na ten temat, także na tym forum ale jednak chciałbym od Was opinię. (Tak nawiasem, ogromnie pozytywnie zaskoczyło mnie pomocne podejście w sprawach pytań i odpowiedzi od osób doświadczonych ..świetna sprawa z Waszej strony!)

Mam 35 lat, 85kg, 178cm ..i zbyt dużo tłuszczu który muszę spalić. Odpowiednią dietę już przygotowałem podpatrując tematy min. tutaj na forum. Chciałbym utrzymywać tą dietę i jednocześnie spalać tłuszcz i nabierać masy mięśniowej. Dlatego pomyślałem o takim zestawie:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Duża prośba do Was - Wasze opinie. Czy brać od początku odżywki czy też nie (chociaż z uwagi na ich działanie wolałbym zacząć z nimi). No i czy taki zestaw jest dobry, czy też dobralibyście coś innego.

Dodam, że całe życie w taki czy inny sposób uprawiałem sport (w tym siłowy). Ostatnio niestety przesadziłem i zaniedbałem. Stąd mocne postanowienie poprawy.

Z góry wielkie - Dzięki!

Pozdrawiam.


  • 0

pit86

pit86
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5640 postów
  • Pomógł: 39
  • Lokalizacja:Sweden
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, wędkarstwo
  • Staż [miesiące]:coś około tyle że styka
  • Wzrost [cm]:180
  • Wyciskanie [kg]:155
  • Martwy ciąg [kg]:170
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o opinie na START

wg mnie nie warto od początku brac supli , wyciśnij ile się da z diety a jak będzie już zastój to wtedy dodaj suple


nol9.jpg

www.massagepeter.se


BartMik
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o opinie na START

Dzięki!

Ze względu na to, że potrzebuję zrzucić parę kg tłuszczu a chciałbym stracić jak najmniej z mięśni, chciałem delikatnie zacząć z dwoma porcjami białka - przed i po treningu. Ale może jednak nie koniecznie cały w.w. zestaw. Tylko ..i chyba tak spróbuję. 


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o opinie na START

Jeżeli planujesz pozbyć się tłuszczu to zrezygnowałbym z Carbonox i zainwestował w białko z mniejszą ilością węglowodanów (czyli izolat białka). Jeżeli zależy Ci na trzymaniu diety i jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej to ogranicz cukry tylko do tych, które dostarczasz z pożywienia. W przeciwnym razie osiągniesz zamierzony efekty, ale na pewno nie z pożądanym poziomem tłuszczu.


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


BartMik
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o opinie na START
Pomocne, bardzo dziekuje.
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o opinie na START

Pomocne, bardzo dziekuje.

Nie ma za co - właśnie od tego tutaj jesteśmy :)


  • 1

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


BartMik
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o opinie na START

Ok, w związku z tym co pisałem wyżej, że chcę tracić tłuszcz, jednocześnie budując mięśnie, zdecydowałem się na:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

z tym, że zażywam tylko przed i po treningu (aby dostarczyć jednak coś do tych zmęczonych mięśni), natomiast cukry ograniczam tylko do tych z pożywienia (zgodnie z sugestią Abetalipoproteinemia, za którą jeszcze raz dziękuję) ..no i oczywiście dieta. Dieta, o której tak na prawdę nie myślę jak o diecie ale jak o zwykłym, zdrowym jedzeniu. Wchodzi w nawyk i to jest dobre, bo psycha jednak najważniejsza.

A tak na marginesie, dla laika dobrać odpowiednią odżywkę-to sztuka, biorąc pod uwagę różne opnie ..na prawdę różne, jak sami wiecie. Myślę jednak, że wraz z czasem i doświadczeniem świadomość się poszerzy.

Jeżeli ktoś byłby uprzejmy, to proszę ewentualnie o opinie.

Dzięki, pozdrawiam.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o opinie na START

Zdecydowałeś sie na zrzucenie tkanki tłuszczowej i budowanie mięśni - moim zdaniem trochę błędny wybór z tym Gainboliciem. To odżywka typu gainer, która posiada bardzo dużą zawartość węglowodanów. Podejrzewam, że stanowi wręcz połowę Twojego dziennego zapotrzebowania.

Osobiście radziłbym trzymać się póki co tylko diety. Dołożyć do tego stack witaminowy (np. Vita-Min Multiple z firmy Olimp) oraz jeżeli już tak koniecznie chcesz odżywkę to koncentrat białka serwatki (np. Whey Protein Concentrate / Whey Protein Complex z firmy Olimp). Gainer pij jedynie przed treningiem bądź jako posiłek w trakcie pracy/szkoły. Po jakimś czasie możesz wejść na kreatynę.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024