Skocz do zawartości


Zdjęcie

MAM 48


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

kook102
  • Pytanie
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

MAM 48

Witam. Mam 48 lat 90kg i z przerwami (od 3 do 6 mc)ćwiczę...Bez napinania biegam, ćwiczenia na brzuch i wolne ciężary. ostatnio miałem przerwę 5 mc i od 1,5 mc widzę ćwicząc jest coraz trudniej:)Chciałbym wciągnąć brzuch i wypchnąć klatkę...pierwszy raz pomyślałem żeby się czymś wspomóc (nigdy żadnej chemi, bardziej dieta)Pytanie brzmi co bezpiecznie pomoże osiągnąć lepszy efekt (tylko tak bez wyprysków na plecach:)) może jakieś ziołowe specyfiki???...
z góry dziękuje za pomoc
Krzysiek


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 48

Suple nie są tu potrzebne, przedewszystkim odpowiednia dieta i trening


  • 1

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 48

Może warto spróbować na sam początek izolat białka oraz jakiś termogenik? Proponowałbym zainwestowanie w w produkt, gdyż białko będziesz mógł spożywać od razu po treningu co spowoduje szybkie naładowanie mięśni i ochronę ich przed katabolizmem, a spalacz będzie pomagał w uwydatnieniu kształtów brzucha.

Co do "wypchnięcia klaty" - to już osiąga się tylko przez odpowiednio ułożony plan treningowy ukierunkowany na zwiększenie gęstości i masy mięśnia ;)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Emilio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Pomógł: 10
22
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 48
Myśle że jeżeli jesteś osoba ktora cwiczy z takimi przerwami to suplementacja na nic sie nie zda.
Zacznij od ulozenia diety- musi byc deficyt.
Wprowadz sie czas okolo 2 tygodni .
Jesli przejdziesz na systematycznosc wtedy przejdź do suplementow, proponuje zaopatrzyc sie w preparat witaminowy, moze bialko ktore wzbogaci twoja diete.
Zerknij na strone Scitec Nutrition maja tam super poradnik inprzeodnik zarowno jak nabrac masy jaki schudnac , a przedewszystkim dysponuja swoetnymi suplementami.
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 48

Zamiast szukać czegoś u Sciteca skorzystaj z tekstów zawartych na portalu i forum:

http://www.fabrykasi...ejsze-informcje
http://www.fabrykasi...-jaki-uprawiasz
http://www.fabrykasi...-mase-miesniowa


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 48
A, ja myślę że w Twoim. wieku naklepiej. sprawdzą się wszelkie bostery testosteronu, dlaczego ?
masz, 48l i w Twoim wieku. masz naturalnie obniżony poziom testa, ( poziom, tego hormonu spada, z wiekiem)
więc, taki suplemet, jak najbardziej byłby, tu wskazany..
  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 48

Autorze tematu - przede wszystkim aby mieć możliwie jak najlepsze efekty radzę Ci dopracować dietę i dobrze się odżywiać, dopracować plan treningowy i ćwiczyć SYSTEMATYCZNIE, REGULARNIE.

Do tego nie zapominaj o tym aby się wysypiać minimum 7 godzin na dobę (najlepiej 8 godzin).

 

Jeśli nadal nie będziesz zadowolony z efektów zbadaj sobie poziom najważniejszych hormonów od których zależy wygląd sylwetki, tj. testosteronu całkowitego, testosteronu wolnego, estradiolu, kortyzolu, prolaktyny, SHGB, etc.

Wtedy jeśli lekarz Ci pozwoli (po zbadaniu poziomu hormonów oraz po przejściu dodatkowych badań zdrowotnych) będziesz mógł zastosować DHEA.

Przełoży się do na to iż będziesz bardziej witalny, będziesz miał więcej energii, etc.

Jeśli to nie wystarczy, to wówczas to co napiszę poniżej:

O ile nie ma przeciwwskazań być może będziesz mógł się zdecydować na HTZ (hormonalną terapię zastępczą) dla mężczyzn.

Dzięki takiemu posunięciu będzie Ci prawdopodobnie łatwiej zbudować masę mięśniową i ogólnie poprawić sylwetkę, będziesz miał większą siłę, szybszą regenerację powysiłkową, etc.

Z tym, że musisz to robić pod kontrolą lekarza specjalisty - nie na własną rękę.

HTZ (hormonalna terapia zastępcza), to jednak ciężka artyleria, zanim ją zastosujesz lepiej zacząć od DHEA i dopiero jak to będzie niewystarczające zdecydować się na HTZ.

 

Co do tempa przyrostów masy mięśniowej - jak jest się młodym i zaczyna się dopiero ćwiczyć, to tempo przyrostu masy wynosi zazwyczaj od 6 do 12 kg rocznie przez pierwsze dwa lata, potem spada mniej więcej o połowę.

Natomiast jak jesteś starszy, to automatycznie ten przyrost będzie wolniejszy.


Użytkownik RychuP edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 48

A, ja myślę że w Twoim. wieku naklepiej. sprawdzą się wszelkie bostery testosteronu, dlaczego ?
masz, 48l i w Twoim wieku. masz naturalnie obniżony poziom testa, ( poziom, tego hormonu spada, z wiekiem)
więc, taki suplemet, jak najbardziej byłby, tu wskazany..

Jeżeli miałby się decydować na boostery testosteronu to poleciłbym Johimbinę. Sprawdzałem i nie sposób odmówić jej stymulującego działania ;). Na pewno jest ono lepiej zauważalne niż w przypadku wszystkich tribusteronów i tribulusów ;)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 48
Yohambina, to nie Boster, testosteronu, tylko
mniejsze dawki w medycynie są używane, do leczenia impotencji, natomiast, większe dawki kulturysci, stosują, w celu spalenie, zbędnego tluszczu...
trzeba pamiętać, że yochambina, nie, jest legalnym środkiem, wspomagającym, w sporcie..
ponadto, może, mieć, skutki uboczne...
yohambina, to lek a nie, suplemet..

Użytkownik Haroldek48 edytował ten post Ponad rok temu

  • 1

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: MAM 48

Yohimbina stymuluje libido - być może nie w takim stopniu jak wspomniane tribulusy, ale działa na popęd seksualny. Być może nie jest uważana za do końca legalną, ale przecież są preparaty które posiadają ją w swoim składzie i jednocześnie są dostępne do zakupu.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024