Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

budo_powerlifter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?
Ano tak zapomniałem rozróżniasz też odżywki i "naturalne" jedzenie. Dla twojej wiadomości- odżywki białkowe to normalne jedzenie, a carbo to zwykłe węglowodany. Niczym to się nie różni od żarcia, tylko opakowaniem. niektóre firmy oprócz serków i jogurtów produkują też właśnie odżywki np. słynna ostrowia i jej wpc...
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?

odżywki białkowe to normalne jedzenie, a carbo to zwykłe węglowodany. Niczym to się nie różni od żarcia, tylko opakowaniem.


grubo się mylisz, Zapewne uważasz też że jedzenie z mc donalda to też jest jedzenie :)

trochę obciążeń nie zaszkodzi, ja też cwicze na cięzarkach ręce i nogi co dzień. Nie sądzę tez żeby przez pare cwiczeń siłowych na treningu coś się zepsuło. Nie o to mi chodzi.
Mi chodzi o regularne, systematyczne pakowanie na siłowni ktore uwazam za zgubne dla rozwoju poczatkującego zawodnika
  • 0

budo_powerlifter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?
O widzę, że jesteś expertem w każdej dziedzienie. No to wytłumacz mi jak produkowane jest WPC (koncentrat białka serwatkowego) i co tam niby jest nienaturalnego? Jako podpowiedź podam, że produkcja serów łudząco przypomina niektóre z tych procesów.

Potem porównaj węglowodany w jogurcie i węglowodany w carbo (maltodekstryny). Potem porównaj białka mleka w dziesiątkach produktów spożywczych, a potem te same białka mleka i serwatki w odżywkach.

I skończ pierdolić głupoty że to nienaturalne jedzenie - bo idąc tym tokiem rozumowania to absolutnie nic nie jest naturalne (wszelka obróbka termiczna = sztuczność).
  • 0

budo_powerlifter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?
podpowiedź

MLEKO -> SERWATKA białkowa -> WPC białko serwatkowe (po drodze filtracje membranowe itp.)


SEREK:

MLEKO -> SERWATKA białkowa -> SEREK (po drodze odzielenie serwatki, enzymy itp.)

A co do tych obciążeń - to "pakowanie" oznacz jedynie regularny trening. Sorry - ale nie rozumiem co to ma do rzeczy. Nie ma prawa zaszkodzić. Im więcej mięśni tym silniejszy i sprawniejszy zawodnik.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?

I skończ pierdolić głupoty że to nienaturalne jedzenie - bo idąc tym tokiem rozumowania to absolutnie nic nie jest naturalne (wszelka obróbka termiczna = sztuczność).


obróbka termiczna nie, ale konserwanty juz tak.
nie wiem jak to produkuja i nigdy się tego nie dowiem. Poprostu nie ufam, sztucznie wytwarzanym pokarmom z tego względu ze nie jestem w stanie sprawdzić co tam dodadzą.To trochę tak jak z szynka, wiesz ze na 1 kg mięsa dodawane jest 1,5 - 2 kg chemicznego syfu, wtłaczanego do mięsa, które dzięki temu dwukrotnie zwiększa swoją masę. jesz to? ja nie radze, a przecież wszyscy to jedzą :)
dlatego nie popieram jak ludzie robią z siebie taką "szyneczkę" wpakowując jakies chemiczne gówno byle miec więcej mięcha.To jakaś chora cywilizacyjna moda, wyjasnij mi do licha skąd to się wzięło że goście chca mieć kobiece cycki???
  • 0

budo_powerlifter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?
Łopatologicznie - KONSERWANTY I INNY SYF masz w znakomitej większości pokarmów. Tak samo wszędzie pakują barwniki, poprawiacze smaku i zapachu, w czasie produkcji wielu produktów stosują nawozy sztuczne, środki do opryskiwania roślin, hormony i inne "przyspiesacze" w hodowli ryb, bydła.

NIC CO JESZ NIE JEST NATURALNE!!! Nawet świeżo zerwane z drzewa jabłko pewnie było opryskiwane jak rosło!

Co najciekawsze WPC ostrowii w wersji naturalnej nie zawiera konserwantów ani dodatków smakowo-zapachowych. Jest na logikę biorąc bardziej naturalne niż większość produktów które masz na półce w sklepie!!!

Ale skoro wolisz tkwić w niewiedzy i pisać bzdety - proszę bardzo.

Co do "cycków" to skoro wyjaśniliśmy już, że masz potężne kompleksy to wiemy przynajmniej na jakim punkcie. Harmonijna sylwetka bez rozwinięcia klatki piersiowej jest niemożliwa do osiągnięcia. Dla mnie niemęskie jest to co reprezentuje 80% naszej populacji. Nogi jak szczapy, ręce jak oświęcimiaki. To ma być mężczyzna?

DLA MNIE EOT.

Chcesz cokolwiek zrozumieć - najpierw poczytaj i zrozum zagadnienie, potem się wymądrzaj i to z takim przekonaniem. Przypominasz mi moherowe berety.
  • 0

budo_powerlifter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?
A i kobiecie piersi składają sie głównie z tłuszczu i tkanki łącznej. Facet na klatce piersiowej ma mieć mięśnie. To nie ma nic wspólnego z kobietą. Jeśli tego nie widzisz to zobrazuję - po co się rozciągasz? To takie niemęskie - fitness jest dla kobiet!
  • 0

budo_powerlifter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?
No i wypadałoby dodać, że skoro natura dała już facetowi SUTKI (po jaką cholerę?!) to jego klatka nie jest super męska. Jedyny obszar w 100% męski to okolice krocza. Resztę mamy podobną do bab (a to że inna budowa sylwetki, proporcje i inne tkanki - to jak widzę dla ciebie detal)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?
co do sylwetki, własnie o to chodzi jak ktos będzie wzmacniał mieśnie w spośob naturalny, to nie zrobią mu sie zniekształcenia, typu wielki cycki (wiem ze to mięśnie chodzi mi o to że wyglada tak jak u kobiety), czy nadmiernie rozrośnięta klata . Te dwie rzeczy najbardziej mi sie nie podobają , wręcz uwazam że ja obrzydliwe zniekształcenia ciala.
I zastanawia mnie tylko skąd ta moda, bo widze to u ogromnej większości facetów: "klata, klata, ćwicze na siłowni, ćwicz więcej na to" itp cholera zapytajcie się dowolnie wybranej kobiety czy kręci ja facet z biustem większym od niej :)

kobiety i mężczyźni są ludźmi , pewne podobieństwa sa więc nieuniknione, ale uważam ze nie należy przeginac.
kij z tym jak ktoś faktycznie jest transseksem, ale żeby normalny facet chciał tak wyglądac tego pojąc własnie nie mogę.
  • 0

budo_powerlifter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?
W sposób naturalny gówno uzyskasz. Skoro już wyjaśniliśmy, że odżywiasz się wiele razy gorszym syfem niż odżywki - to teraz czas na zrozumienie - że ćwiczenia z ciężarami niczego nie "zniekształcają" i niczym nie różnią się od ćwiczeń bez obciążenia . Ba... Możesz ważyć 70 kg, brać sterydy, wyglądać niepozornie i przy tym targać ogromne ciężary.

Wiesz dlaczego wręcz należy trenować z ciężarami? Bo obciążenie własnego ciała wystarczy tylko na parę miesięcy treningu. Potem jak chcesz dalej rozwijać siłę to nie będziesz w stanie. A o oszczędności czasu nie wspomnę. Żeby "skatować" nogi bez obciążenia musiałbym poświęcić z godzinę. Z ciężarami mam to samo po 15 minutach.

Dlaczego trenujesz sporty walki? Kobiety tego nie lubią.... Dlaczego ludzie trenują BJJ - to też może nie podobać się kobietom.
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?
A odnośnie tematu, jakiś czas temu zapoznałem się z filmami Mike'a Mahlera o ćwiczeniach kettlebellsami (w wersji polskiej odważniki). Rewelacja!!!! Od ponad miesiąca macham dwoma po 17,5 kg i czuję wyraźną poprawę powera!! Polecam zainteresować się :D
  • 0

budo_powerlifter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?
G-man to cieniutko - 17.5 kg - ale pracuj dalej z czasem będzie lepiej (ja macham po 40 kg na rękę). Polecam też podrzuty, rwania, zarzuty, wysokie ciągi itp.
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?

G-man to cieniutko - 17.5 kg - ale pracuj dalej z czasem będzie lepiej (ja macham po 40 kg na rękę). Polecam też podrzuty, rwania, zarzuty, wysokie ciągi itp.

G-man mówił o katlebelsach to taki ciężarek w kształcie kuli z uchem.

Wracając do tematu siłowni to uważam że można uprawiać Sw i chodzić na siłkę, jest to bardzo korzystne , jeżeli ktoś wie jak to z sobą połączyć, po jakimś czasie ćiwczenie bez obciążenia staje się bardzo mało efektywne i wtedy trzeba przejść do czegoś cięższego jak np. siłownia i ćwiczyć pod okiem jakiegoś trenera lub instruktora który się na tym zna, a nie układać sobie samemu plany treningowe.
Pozdrawiam
  • 0

budo_powerlifter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?
No co ty nie powiesz, wiem co to kettlebell ("uszatki"). Nie ma znaczenia, odpowiednik sztangielki. Co do planów to są setki sprawdzonych w sieci. Jak nie macie kilkuletniego stażu na siłce i wiedzy to odradzam.
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?

G-man to cieniutko - 17.5 kg - ale pracuj dalej z czasem będzie lepiej (ja macham po 40 kg na rękę). Polecam też podrzuty, rwania, zarzuty, wysokie ciągi itp.


Tylko takie mam w domu :? - znalazłem je zakurzone w piwnicy, leżały od studiów mojego ojca. Jak masz namiar, gdzie w Polsce można kupić cięższe to podaj bo też bym poćwiczył na cięższych.

No i jest znaczenie. Odważnikami ćwiczy się efektywniej bo inaczej niż w zwykłych sztangielkach rozkłada się środek ciężkości przez co pracuje więcej stabilizatorów
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?
G- man zazdroszce Ci tez bym sobie chcial tym pcwiczyc a Tu masz kslep gdzie mozn akupic tlyko ze starsznie drogie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dzwon Katelana netto brutto
8kg/ 1szt 513894 124,00 zł 151,28 zł
16kg 513895 222,00 zł 270,84 zł
24kg 513896 308,00 zł 375,76 zł
32kg 513897 403,00 zł 491,66 zł
40kg 513898 473,00 zł 577,06 zł

G man jak bys sie chcial tych 17,5 pozbyc to mozesz na mni eliczyc :)
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?
Ale drogo 8O No to trochę będę musiał pooszczędzać :? Porozglądam się jeszcze w jakichś hurtowniach, może znajdę tańsze.

G man jak bys sie chcial tych 17,5 pozbyc to mozesz na mni eliczyc :)


:) :) That's my precious. Nawet sąsiad czasem przychodzi, żeby sobie nimi pomachać :P
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?
ŁEe to ja ludziom pomagam a tu taka wdziecznosc :wink:
  • 0

budo_embe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?

Łopatologicznie - KONSERWANTY I INNY SYF masz w znakomitej większości pokarmów. Tak samo wszędzie pakują barwniki, poprawiacze smaku i zapachu, w czasie produkcji wielu produktów stosują nawozy sztuczne, środki do opryskiwania roślin, hormony i inne "przyspiesacze" w hodowli ryb, bydła.

NIC CO JESZ NIE JEST NATURALNE!!! Nawet świeżo zerwane z drzewa jabłko pewnie było opryskiwane jak rosło!

o przepraszam, w chipsach z biedronki nie ma konserwantów :D poza tym jest wiele pokarmów, gdzie w składzie nie są wymieniane żadne konserwanty, barwniki itd. ciekawe, czy to prawda, co piszą...
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy siłownia poważnie przeszkadza w treningu SW?
Kettlebellsy dla ubogich:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024