Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontuzja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Kontuzja
Czesc

Mam maly problem i chcialbym sie was poradzic bo juz zyc mi on nie daje. Moze ktos z was mial taki sam przypadek.

Otoz jakies 3 - 4 miesiace temu biegalem sobie po lesie i cwiczylem na drazku podciagniecia i wymyki. Po ktorys wymyku delikatnie spadlem i wyszarpnelo mi rece, ale nie mocno. Na drugi dzien obudzilem sie rano z mocnymi bolami barkow a szczegolnie prawego. Myslalem ze to wyciagniecie jakies, czesto mialem takie bole ale kupowalem plaster rozgrzewajacy naklejalem i bol ustepowal po 2 -3 dniach. Teraz jest inaczej. Nakleilem juz sporo plastrow, wsmarowalem pare tubek fastuma i naproxenu i nic nie pomoglo :( Bylem na zdjeciu rentgenowskim i u lekarza. Przepisal mi rehabilitacje. Jakies pole elektormagnetyczne i nagrzewanie lampa. Mam 4 zabiegi do konca sesji i czuje ze to go*** co pomaga :(

Mial ktos z was taki przypadek? Moze od tego szarpniecia sie cos tam naderwalo, albo poprostu sie przetrenowalem i przepalilem miesnie ? Jak to leczyc? Bo to strasznie ogranicza moje treningi :( moge tylko biegac i robic brzuszki i rozciagac sie o treningu silowym moge pomarzyc :(

Pomozcie, prosze :(
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzja
Ja bym zrobił prywatną konsultacje i może lepiej u lekarza sportowego (o ile oczywiście nie miało to już miejsca).
  • 0

budo_who85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzja
jeżeli po 4 miesiącach nadal odczuwasz bóle, to smarowaniem i "dobrymi" radami z forum o nie wyleczysz tego barku. Jeżeli nie przechodzi po rehabilitacji to idź do innego lekarza, zrób dodatkowo usg może na nim coś wyjdzie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024