Skocz do zawartości


Zdjęcie

Robienie masy a sporty walki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_boxerek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Twierdza Zamość

Napisano Ponad rok temu

Robienie masy a sporty walki.
Siema. Interesuje mnie czy przy dwóch treningach bjj w tygodniu i przy dwóch mt jest możliwość łapania masy. Szczególnie treningi mt są bardzo dynamiczne więc spalam kalorie. Oczywiście jestem świadomy że podstawą jest dieta, przemyślany trening na siłowni i odpowiednia suplemacja. Jeśli byłaby taka możliwość to mniej więcej jakie mają być proporcje białka, węgli i tłuszczy przy układaniu diety? Dodam że staż na siłowni to rok treningów(teraz wracam po dwóch miesiącach).Wzrost 178cm waga70kg. :oops: . Słyszałem opinie że lepiej byłoby odpuścić całkiem treningi mt i bjj i poćwiczyć na siłce solidnie i znowu wrócić na sw.
No i jeszcze dodam, że interesuje mnie coś koło 8 kg.
Z góry dzięki.
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Robienie masy a sporty walki.
b - 2g/kmc
ww - 4-6g/kmc
t - 0,5-1g/kmc
  • 0

budo_ruido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Robienie masy a sporty walki.
zalezy od Ciebie. wszystko ma swoje priorytety... niestety
na pewno jesli zrezygnujesz z SW i pojdziesz z silka na maxa bedziesz mial lepsze efekty na silce, logiczne.
zalezy co chcesz osiagnac :roll:
  • 0

budo_boxerek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Twierdza Zamość

Napisano Ponad rok temu

Re: Robienie masy a sporty walki.
Chcę przytyć równolegle ciężko trenując. Czy przyrosty masy będą zauważalne? I czy w ogóle będą??
PS. Dzięki za odpowiedzi
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Robienie masy a sporty walki.
A po co tyc ? :wink: tez mam 178 wzrostu i 69-71 kg , w czasie walki zazwyczaj jestem o glowe wyzszy od rywali w swojej kategorii :) ale to zalezy co jest Twoim priorytetem musisz sie zdecydowac, intensywnie trenujac i dobrze jedzac efekty pewnie beda ale po bardzo dlugim czasie.
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Robienie masy a sporty walki.
Cwiczyć zawsze możesz, ale moim zdaniem przeforsujesz się. Zakładam, ze chodziłbyś na siłkę 2 razy w tygodniu (poza MT i bjj) co dawałoby Ci 1 dzień/tydz. na regenerację. W ten sposób zrobienie tych 8 kg może Ci zająć baaardzo dużo czasu o ile wogóle. Moim zdaniem powinieneś ćwiczyć intensywnie na siłce i rozciągać się. Jeśli do sprawy podejdziesz fachowo, tzn. zainwestujesz w suplementy(proś Mate o rady) i ułożysz dietę (której będziesz przestrzegał) to w ciągu roku zrobisz te 8 kg.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024