Skocz do zawartości


Zdjęcie

suplementacja pod sztuki walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1432 odpowiedzi w tym temacie

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Zdecydowałem się podkleić ten temat. Jeśli ktoś ma coś przeciw niech mówi teraz :)
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

Zdecydowałem się podkleić ten temat. Jeśli ktoś ma coś przeciw niech mówi teraz :)


nie nie, zajebisty pomtysl.

dzieki jerz :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

chryste wiem ze nie firma. ale czemu urzad celny dowala clo za kurwa pare puszek odzywki?
za co powinno sie placic clo a za co nie?
jakie sa kryteria dowalania cla?

ja rozumiem ze jak kupuje 10 laptopow to place clo bo jest regulacja ze nie moge miec wiecej niz x laptopow a 10 to wicej niz x. ale watpie zebybyly takie regulacje diotyczace odzywek..wiec zastanawiam sie na jakiej zasadzie oni to clo dowalaja?

daja clo na produkty z USA bo to jest kasa, jak by puszczali kazdemu clo to w Polsce sklepiki z odzywkami by upadly, bo one musza cla placic i przez to ceny rosna...wszedzie chodzi o hajc ;)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
sniadania: owsianka z orzechami - szit malo energi z tego bedzie, ja robie sniadania z sera zoltego i jogurtow bo sa pozywne i maja duzo kalori
drugie sniadanie: omlet z dwoch jajek+szpinak duzo szpinaku
obiad: kurcza, warzywa, ryz
2gi obiad: tunczyk bolonaise, makaron
shake przed treningiem-nie potrzebny jezeli masz 2 obiad mniej jak 2h od treningu jesli tak to carbo
kolacja: mueasli z jogurtem- dal bym bialy ser i kilka gram bialka 15-20g

ogolnie bym wprowadzil takie zmiany, ale nie jestem zadnym specem od diet i moglem popelnic jakies bledy
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

sniadania: owsianka z orzechami - szit malo energi z tego bedzie, ja robie sniadania z sera zoltego i jogurtow bo sa pozywne i maja duzo kalori
[/b]


owsianka jak najbardziej okej na sniadanie + jakies bialko -> jajka, jogurt, mleko
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

sniadania: owsianka z orzechami - szit malo energi z tego bedzie, ja robie sniadania z sera zoltego i jogurtow bo sa pozywne i maja duzo kalori

korzystalem dotychczasowo z trzech zrodel: rossa, ksiazki z mens healt i takiej starej notki z jakiegos forum. jak na razie jestes w mniejszosci. :? wszyscy mowia, ze owsianka (oats z mlekiem) rzadzi. no i to jest tylko na po basenie, dwie godziny pozniej omlet. do tego te orzechy to jest mega dawka tluszczy i bialka (migdaly, wloskie, brazylisjke)

shake przed treningiem-nie potrzebny jezeli masz 2 obiad mniej jak 2h od treningu jesli tak to carbo

dotychczas shake'a pilem po treningu, zmienilem dwa tygodnie temu bo przeczytalem gdzies, ze w jakims eksperymencie wyszlo to pozytywnie - ale teraz nie moge nigdzie tego znalezc i wroce do formy po treningu (jak skonczy moj kubel "whey protein" to pojde o carbo/gluco/bcaa)

kolacja: mueasli z jogurtem- dal bym bialy ser i kilka gram bialka 15-20g

bialego sera tutaj nie mam, cottage cheese smierdi. moge ew zastapic takim co ma wiecej bialka, no i po treningu shake'a bede pil.
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Na kolacje polecam bialko ktore sie dlugo rozklada. Czyli Night formula. A jesli nie masz i szkoda Ci kasy to polecam cos naturalnego:) Czyli tunczyk lub kotlety sojowe:) Dlugo sie rozkladaja i idealnie pasuja na kolecje;)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
nie no ja jako owsianke bralem platki kukurydzine :oops: moj blad...co do szejak po treningu-odradzam bo zmieni sie cale bialko w glikogen lepiejnweglowodany i po ok 30 minutach dopiero bialko

bialego sera tutaj nie mam, cottage cheese smierdi. moge ew zastapic takim co ma wiecej bialka, no i po treningu shake'a bede pil.
to gdzie Ty mieszkasz ze nia ma bialego sera?? :)
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
baialy ser na kolacje u mnie kroluje ;) ...bialko z niego wchlania sie dlugi okres...dluzej niz tunczyk, nie wiem jak z soja :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
"gdzie ty mieszkasz"
mam pod nikiem, nie? szkocja ziom, szkocja. :wink:

to dobrze, ze tunczyka proponujesz, bo wlasnie tunczyka z makaronem (wholewhaet ofkoz) jem najczesciej. plus kilka fasolek ;]

co do supli. sprawdze na ebayu, potem sie przejde do sklepu, porownam ceny i na koncu spojrze na konto i zobacze, na co mnie stac. wtedy znowu sie odezwe. a na razie wychodzi na to, ze musze dzielnie utrzymac to co mam przez jakis czas.

peace.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
ale tam jest bieda ;) sera nie maja ;)

no to tunczyk na kolacje bedzie dobry tylko bez zadnych dodatkow, zwykly z wody alo oleju :) i mozesz dodac jakies wazywa do niego :)
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Ja zawsze jadlem tunczyka z ketchupem :lol: Jakos zlapalem taka faze i mi bardzo smakowal:)
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
kurde ja jem wszystko z ketchupem. ale od ketchupu sie nie rosnie chyba...
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

ale tam jest bieda ;) sera nie maja ;)

no to tunczyk na kolacje bedzie dobry tylko bez zadnych dodatkow, zwykly z wody alo oleju :) i mozesz dodac jakies wazywa do niego :)

ee to pieprzyc to ;p nie musze miec w 100% idealnej diety (a tak naprawde nie lubie tunczyka i musze jego smak zabic dodatkami :P )
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Ketchup jest bardzo zdrowy, a dokladnie pomidory z ktorych jest robiony. Bardzo dobrze wplywa na serce.
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
pomidory na pewno są zdrowe, ale rzeczy, z którymi sie je miesza chyba już nie za bardzo :wink:
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Czytalem kiedys ze ketchup jest o wiele zdrowszy od zwyklych pomidorow poniewaz jest o wiele bardziej skoncentrowany. A poza tym trzeba wybierac produkty z jak najmniejsza iloscia emulgatorow oraz chemii. Ja zawsze zanim cos kupie patrze na sklad.
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

Czytalem kiedys ze ketchup jest o wiele zdrowszy od zwyklych pomidorow poniewaz jest o wiele bardziej skoncentrowany. A poza tym trzeba wybierac produkty z jak najmniejsza iloscia emulgatorow oraz chemii. Ja zawsze zanim cos kupie patrze na sklad.

obawiam się, że w składzie produktu nie podają ilości "chemii" a jedynie ją wymieniają ;>
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

Czytalem kiedys ze ketchup jest o wiele zdrowszy od zwyklych pomidorow poniewaz jest o wiele bardziej skoncentrowany. A poza tym trzeba wybierac produkty z jak najmniejsza iloscia emulgatorow oraz chemii. Ja zawsze zanim cos kupie patrze na sklad.

pewny jestes ze keczup, a nie ten koncentrat w tubce..? ja jem pomidory z tunczykiem i marakonem.
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
a keczup ma mało chemii :?:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024