Skocz do zawartości


Zdjęcie

suplementacja pod sztuki walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1432 odpowiedzi w tym temacie

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
UNS kontrowersyjne, producent jest polski, jednak firma jest nowa i nie sprawdzona, niekorzy maja watpliwosci co do pewnosci skladu...
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
wiesz co itosu, to jest "tylko bialko". wiec o ile producent jest pewny, to nie widze jak roznica 5-10% w zawartosci bialka czy skladzie tak naprawde bedzie miala jakies znaczenie, na naszym poziomie.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

wiesz co itosu, to jest "tylko bialko". wiec o ile producent jest pewny, to nie widze jak roznica 5-10% w zawartosci bialka czy skladzie tak naprawde bedzie miala jakies znaczenie, na naszym poziomie.

5-10 % nie ale w "markowych" byly stwierdzane i powyzej 50% :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

Tego niestety potwierdzić nie mogę ;) :)


to poczytaj troche jak sie zachowuja polki w Anglii i jaka maja opinie.....
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
chodzilo mi o to ze nie moge stwierdzic czy powod jest ten sam w kontekscie malych penisow u azjatow :)

PS. jaka maja nasze dziewczyny opinie? cnotek ? :) :lol:

PPS. Na allegro widzialem X5 Olimpa 4 kg po 160 pln
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

jakie maja male fiutki :wink:

dlatego tak latwo wyrwac azjatke ;)

Polkę jeszcze łatwiej. Powód pewnie ten sam. :wink:

zapomnialem zapytac, czy masz jakies afrykanskie korzenie ;)
a co do polek hmm co po niektore, jak i w polsce.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Panowie proszę wrócić do tematu.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
wsumei mam pytanie. Chce zbic tego sadla troche ale nie chce stracic na masie miesniowej. A nie jest to mozliwe jak ogranicze kalorie wiec czy oplaca mi sie kupic odzywke bialkowa? i jak wtedy ja brac?
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
a może zmień trening na bardziej pod rzeźbę :?:
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Odżywkę białkową opłaca się kupować jak ma się niedobory białka w diecie.

Nie napisałeś nic o swoim odżywianiu więc nikt Ci nie powie czy potrzebujesz odżywki czy nie. Nie mówiąc już o konkretnym dawkowaniu.


PZDR
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
nie oszukujmy sie.
o ile ktos nie wazy 50 kg to zeby zaspokoic dzienne zapotrzebowanie na bialko liczac 2.2 g na kg masy ciala to trzeba naprawde na glowie stawac ;)

ja juz nic innego prawie niz serki wiejskie ryby i jajka nie jem, zagryzam to kurczakiem, ale i tak z moich pobieznych wyliczen wynika ze wazac 84 kg jak zaspokoje 2/3 dziennego wymagania na bialko to sukces :/
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Ja uważam, że 2,2g białka na kg to za dużo.

Kiedyś, kiedyś gdy ćwiczyłem bardziej "sylwetkowo" to dobrze rosłem pochłaniając 140-160g białka przy wadze ok 90 kg. A genetyki dobrej nie mam - wierzcie na słowo :wink:

Nie zauważyłem różnicy mimo, że wcześniej przez miesiące moja dieta zawierała ok 220g białka.

Dlatego w dużej mierze, uważam ładowanie w siebie dużych ilości białka (za dużych) to strata pieniędzy. Oczywiście- dieta wysokobiałkowa być musi - ale bez przesadyzmu.

PZDR
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Dokładnie, 2,2g to dawka dla zawodowych kulturystów. Ja przy wadze 90kg jem średnio 120-150g białka dziennie i mi to w zupełności wystarcza.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
link troszke nie na temat ;) ale bardzo ciekawy
bialko jest drogie w porownaniu do wegli, ale lepiej jak dla mnie miec te 2.2 g bialka (przynajmniej przy mojej genetyce) i ciac z wegli niz mniej bialka i uzupelniac weglami.

iso: no miesiac to malo na zobaczenie roznicy. kwartal to by mialo sens.
Eh. mam w chuj bf do zrzucenia, z 28% moge miec...
poki co 3.5 kg w plecy w ciagu miesiace, sporo wody i odrobinka tluszczu. na doprowadzenie sie do porzadku, be zmozliwosci uprawiania sw, biegania itd czeka mnie w chuj ciezkiej roboty, na pewnie najblizsze kilkanascie miesiecy.
Ale chuj!. uparlem sie i chuj! przynajmniej zeby do 75 zejsc docelowo przy wzroscie 172 ;)
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Część węgli (nawet dużą część) możesz zastępować tłuszczami. Zwłaszcza jeśli masz tendencję do otłuszczania.

Ale nie traktuj węgli i białka jako substytutów (w sensie jak tego mniej to tamtego dołożymy) bo to dwa różne składniki o całkiem innej funkcji.


PZDR
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
ja sie mniej wiecej staram po 200g wszystkiego, co wychodzi 25/25/50, co daje ~3400kcal
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
moja dieta to wzasadzie wyglada w ten sposob: 6 posilkow dziennie
rano: platki z mlekiem/ kromki z ciemnego pieczywa z szynka/ jakas salatka/ ogolnie bardzo roznie staram sie na pierwsyz posilek troche wiecej wegli zjesc

II posilek: to sa zawsze 2 kanapski z ciemnego pieczywa z pomidorem i szynka/ serem
III posilek przed treningowy: jakis kurczak z ryzem/ zapiekanka/ ryba smarzona/ ogolnie to do tego posilku zawsze ryz ziemniaki i jakas surowka.
IV posilek po treningowy: jakis serek wiejski nie raz kurczak z warzywami/ koktajl z jogurtu mleka pol tlustego i banana. Co 2 dzien jajka w roznych wydaniach ;)
V posilek: to jest wlasciwie taka przekaska jak czytam albo cos w tym stylu orzechy albo jakies tam inne do podziabania:)
VI posilek: jogurt z blonnikiem/ nieraz sledzik/ czasem tez jajko.
Staram sie wszystkie posilki ktore maja wieksza ilosc wegli wpieprzych tak do godziny 16 a reszte posilkow robie bardziej bailkowych. Nie wiem czy to jest dobre skorygujcie mnie. Moim celem jest zrzucenie sadla bez duzej straty masy miesniowej. No i nie chcial bym jakos bardzo zmieniac treningow bo i tak uwazam ze sa mocno zroznicowana a trenuje po to zeby byc lepszym w sw.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

Ale nie traktuj węgli i białka jako substytutów (w sensie jak tego mniej to tamtego dołożymy) bo to dwa różne składniki o całkiem innej funkcji.

ze jak? nie kumam. ja bialko i wegle jak substytuty? ale czego?:>

ryu
w polowie posilkow praktycznie nie dostarczasz bialka. chociaz ani kolacji ani tej przekaski w sumie posilkami nazwac nie mozna ;)
ale, poki odpowiada i odpowiednie do potrzeb to luz.
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
sprawa taka:

trenuje bjj. ważę 85 kg przy wzroście 175. chce zjechać tak do 80 kg zbijając tłuszcz i zastępując go czystym mułem.

bjj 3-4 razy w tygodniu, jeden dzień na regeneracje, pozostałe dni bieganie i aeroby. ŻADNEJ SIŁKI. na bjj ostra rozgrzewka, dużo pompowania, przysiadów, brzuszków, itp. ogólnie siła dynamiczna i szybkość są ćwiczone, reszta to prawie same walki.

wpadła mi ostatnio w łapy kreatyna Olimp Magna Power w capsach na 3 tygodnie zażywania, jest sens się tym faszerować przy takim treningu co ja robię, czy lepiej pogonić za flaszkę znajomemu ;) ??

Oczywiście mam dobrą dietę i nie chleję.

p.s. słyszałem dzisiaj że nie powinno się kreatyny łączyć z produktami zawierającymi kofeinę, a ja dziennie nawet po 2 litry zielonej, mocnej herbaty trzaskam, która jak wiadomo kofeiny zawiera niemało...


Czy ktoś zorientowany mógł by się wypowiedzieć i doradzić mi biedakowi nieobeznanemu z suplementacją?

pozdro
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
teges. no to tak. nie da sie tluszczu zastapic mulem (to chyba nazwa na miesnie?:P)
przynajmniej nie w sposob bezposredni na zasadzie przejscia z tluszczu w miesnie.

dalej, sproboj moze HIIT dorzucic raz czy dwa razy w tygodniu zamiast aerobow albo ogolem interwaly, tez maja dodatnie dzialanie.

co do zlego dzialania kretki z kofeina to pirwsze slysze (czesto stacki pobudzajace maja w sobie kreatyne przeciez a laczy sie je z kreatyna). Ale dzialanie kreatyny w tym przypadku to raczej bedzie sprawa drugorzedna, moze wplynac na tepo regeneracji miesni a poza tym przy tego typu treningu to nie wiem jaki inny wplyw. moze gdybys chociaz ze dwa razy trenowal silowo to pomogla by zmniejszyc nieuchronne spadki miesa, a tak to niech sie ktos bardziej kompetentny opowie ;) .

tyle co wiem i wydaje mi sie ze dobrze wiem co moge powiedziec.
powodzenai i pozdro ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024